Şimdi Ara

2018 Yeni Duster 2 (Ana Konu) (47. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.030
Cevap
17
Favori
140.898
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Carsever

Duster Eco-g Comfort Beyaz +Park sensoru hediye
    99bin TL ye alindi. 18bin TL 12 ay %0 faiz kampanyasi var.
    Kampanyada sadece 240 TL Maxi Koruma Paketi ödeniyor. Gercek 0 faiz yani.
    hangi bayi acaba?
  • quote:

Duster Eco-g Comfort Beyaz +Park sensoru hediye
    99bin TL ye alindi. 18bin TL 12 ay %0 faiz kampanyasi var.
    Kampanyada sadece 240 TL Maxi Koruma Paketi ödeniyor. Gercek 0 faiz yani.
    Kayınpeder en sonunda kararını vermiş görünüyor 😄
    Hadi hayırlısı olsun aracınız kazasız belasız sürüşler dilerim...

Yeni Suzuki Vitara 1.4 140 HP turbo da radarinizdaydi yanılmıyorsam, Vitara dan neden vazgeçtiğinizi öğrenebilir miyim lütfen?

DİPNOT: Aynı Duster in Eco G yalnız prestij olanına hurda bayiden olacak şekilde kaç TL diyorlar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yayamaschocuk -- 7 Kasım 2019; 16:4:0 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yayamaschocuk

Kayınpeder en sonunda kararını vermiş görünüyor 😄
    Hadi hayırlısı olsun aracınız kazasız belasız sürüşler dilerim...

Yeni Suzuki Vitara 1.4 140 HP turbo da radarinizdaydi yanılmıyorsam, Vitara dan neden vazgeçtiğinizi öğrenebilir miyim lütfen?

DİPNOT: Aynı Duster in Eco G yalnız prestij olanına hurda bayiden olacak şekilde kaç TL diyorlar?

Alıntıları Göster
    Tesekkurler.
    Prestige pakette eller serbest ve otomatik klima opsiyonu var. Opsiyonsuz yok. 116 bin TL

• quote:

Tesekkurler.
    Prestige pakette eller serbest ve otomatik klima opsiyonu var. Opsiyonsuz yok. 116 bin TL

Alıntıları Göster
    Fark sadece bu ikisi mi?
    Şayet boyleyse bu 2 Özellik için 17 BİN TL fazla verilmez....
    Peki comfort ve prestij jantlar aynı mı?

• quote:

Fark sadece bu ikisi mi?
    Şayet boyleyse bu 2 Özellik için 17 BİN TL fazla verilmez....
    Peki comfort ve prestij jantlar aynı mı?

Alıntıları Göster
    Comfort ile Prestige farklari bu ikisi degil.
    Arada daglar kadar fark var.
    Comfortta delikli kapaksiz jant var. Prestigede alaşim jant var.

Comfort paket bircok kisiyi memnun etmeyebilir aksesuar acisindan.
    Ama yeterli özellikler olarak; far sensoru, yan perde airbag, klima gibi aeyler standart.

Ama biz teslim almadan önce araca;
    Maldiwe jant
    Camurluk koruma plastikleri
    Cam filmi yaptirdigimizda arac bambaska bir gorunume kavusucak. Görseli burdan paylasirim.

• merhaba,

2018 model 1.2 prestige kestirdim gözüme şöyle ekranlı kameralı falan 90k fiyat civarında rahat bulunuyor ne dersiniz? 2019 1.3tce denedim güzel araç ama donanımı bahsettiğim seviyeye getirdiğimde 120leri buluyor o kadar vermek istemiyorum verememde zaten bu sebeple fikirleriniz benim için önemli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rachy

merhaba,

2018 model 1.2 prestige kestirdim gözüme şöyle ekranlı kameralı falan 90k fiyat civarında rahat bulunuyor ne dersiniz? 2019 1.3tce denedim güzel araç ama donanımı bahsettiğim seviyeye getirdiğimde 120leri buluyor o kadar vermek istemiyorum verememde zaten bu sebeple fikirleriniz benim için önemli.
    2018 alacaksınız Otomatik vites düşünmüyor musunuz?

• quote:

2018 alacaksınız Otomatik vites düşünmüyor musunuz?

Alıntıları Göster
    anladığım kadarıyla otomatik vites seçeneği sadece dizel modellerde mevcut ve ben dizel düşünmüyorum.
    He 1.2 hakkında da süphelerim var uzun yolda sıkıştırırsam ne olur acaba diye yakıt tüketimi nedir diye motor başımı ağrıtır mı diye
  • 2020 de Duster, Otomatik vites araç getirecek şeklinde bir bilgi vardı....
    Bununla ilgili bir gelişme var mı arkadaşlar?

• ankara-06 A kullanıcısına yanıt
    Evet Ankara'da yaptırdım. Ali Beyin iletişim bilgilerini paylaşmıştım. Tavsiye etmeyeceğim tek şey kapı içlerine takılan plastik aksamlar. Sürekli yerinden çıkıyor. Dış aksamda yaptırdıklarım sorunsuz tavsiye ediyorum.
  • Yeni Duster 1.0 Tce motor comfort donanım araç satın aldım henuz teslim almadım. 3-4 gün içinde teslim edileceği söyleniyor. Araca bayii de

Seramik Kaplama
    Motor Koruma
    Koltuk Koruma
    Ön cam Su kaydırma
    5 kapı cam filmi
    Vinil göğüs koruma
    Edit:+ Ses yalıtımı

Toplamda 2600 tl ye anlaştık. Sıfır araca yaptırmak mantıklı mı. Ne önerirsiniz.
    Acaba kaput koruma filmide gerekir mi?
    Acaba dışarda yaptırsak kaça yaparlar bu şeyleri öneriniz nedir.

Ayrıca asıl sorum Navigasyon Media Nav+Geri Görüş kamerası içinde anlaştık 3500 tl ye. Acaba bayide taktırmak mı mantıklı orjinal ürünü. Yoksa dışarda daha uygun fiyatlı ürünlerle aynı performansı alabilirmiyiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mr.nfyc -- 1 Aralık 2019; 1:9:49 >
  • 3500 tlye takcaklari medianav değil orijinal diyorlar ama necvox adında bir marka takiolar bence o fiyata deymez sonuçta bi orijinallik yok

• Merhaba,

Duster 1.0 kullananlara bir sorum olucak.Vites oranları nasıl?Ne kadar araştırdıysam sağlıklı birşey bulamadım.aşağıdaki vites/devir/hız oran tahminlerim.
    1.vites 2000 devirde 20
    2.vites 2000 devirde 40
    3.vites 2000 devirde 60
    4.vites 2000 devirde 80
    5.vites 2000 devirde 100 (özellikle 5.viteste 2000 devirde kaç yaptığı benim için çok önemli)

Aslında egea 1,3 alacaktım. 5.vites 2000 devirde 80 km hız yapıyor. Bu sebepten dolayı vazgeçtim.
    Yorumlarınızı merakla bekliyorum.
  • Duster için internetten koltuk kılıfı siparişi veren oldu mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Seem86 -- 6 Aralık 2019; 10:39:3 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ares03

Merhaba,

Duster 1.0 kullananlara bir sorum olucak.Vites oranları nasıl?Ne kadar araştırdıysam sağlıklı birşey bulamadım.aşağıdaki vites/devir/hız oran tahminlerim.
    1.vites 2000 devirde 20
    2.vites 2000 devirde 40
    3.vites 2000 devirde 60
    4.vites 2000 devirde 80
    5.vites 2000 devirde 100 (özellikle 5.viteste 2000 devirde kaç yaptığı benim için çok önemli)

Aslında egea 1,3 alacaktım. 5.vites 2000 devirde 80 km hız yapıyor. Bu sebepten dolayı vazgeçtim.
    Yorumlarınızı merakla bekliyorum.
    3000 devirde 120ye yaklasiyor.
    2000 devirde 100 yapmaz.
    Oyle bir hiz/devir icin 7 ileri şanzıman gerek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Carsever -- 6 Aralık 2019; 13:37:0 >
  • Duster da (para sorununuz) olmasa....
    Yılda maksimum 15 Bin KM....
    Ama neredeyse tamamı şehir içi Kullanım olacak şekilde....
    Dizel Kesinlikle olmaması kaydıyla....

Prestij 1.33 130 HP 4x2 (133.150 TL)
    Prestij plus 1.33 130 HP 4x2 (145.350 TL)

Prestij 1.33 150 HP 4x4 (144.150 TL)

Comfort 1.0 TCE 100 HP 4x2 (116.900 TL)

Bu 4 u arasından hangisini tercih edersiniz?
    Neden?

• yayamaschocuk kullanıcısına yanıt
    Tamamı şehir içi kullanılacak düşüncesi varsa, otomatikman güçlü motor seçenekleri devredışı kalır bence. Ancak donanım olması açısından en az prestij paket olmalı. Elektrikli ayna, park sensörü, dijital klima, kartlı anahtar, gibi iç donanımlar, renkli ayna, tamponlar, siyah camlar, alaşım jant gibi dış donanımlar da daha keyifli kullanım sunar.
    Kısaca en az prestij paket tce 130 HP. 1.0 da prestij olsa onu alırdım ama

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 038poyraz

Tamamı şehir içi kullanılacak düşüncesi varsa, otomatikman güçlü motor seçenekleri devredışı kalır bence. Ancak donanım olması açısından en az prestij paket olmalı. Elektrikli ayna, park sensörü, dijital klima, kartlı anahtar, gibi iç donanımlar, renkli ayna, tamponlar, siyah camlar, alaşım jant gibi dış donanımlar da daha keyifli kullanım sunar.
    Kısaca en az prestij paket tce 130 HP. 1.0 da prestij olsa onu alırdım ama
    1.0 TCE yi şu anda (Maalesef) prestij paketi olmadığı için hiç düşünmüyorum Zaten....
    Şahsi fikrim yakında 1.0 motoru da çeşitli paket seçenekleriyle piyasaya sureceklerdir....
    Peki prestij paket mi yoksa prestij plus mı desem? (Aradaki yaklaşık 13 Bin TL) plus donanım için değer mi sizce?
    Ve bir de 4x4 ün balata değişimi vb 3000 TL Yİ buluyor şeklinde paylaşımlar mevcut, 4x4 un bakım maliyetleri çok pahalı mıdır ne dersiniz?

• yayamaschocuk kullanıcısına yanıt
    Yani sadece şehiriçi kullanılacaksa 4*4 olmasına ne gerek var? Yok olmuşken olsun diyorsanız tek seçenek var zaten. Dört çekerlerin bakım maliyetleri hakkında bir fikrim yok ne yazıkki

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 038poyraz

Yani sadece şehiriçi kullanılacaksa 4*4 olmasına ne gerek var? Yok olmuşken olsun diyorsanız tek seçenek var zaten. Dört çekerlerin bakım maliyetleri hakkında bir fikrim yok ne yazıkki
    Sadece şehir içi derken durumu tam anlamıyla anlatamadığımi Düşünüyorum, şöyle ki;
    Hemen hemen her hafta sonları, yada müsait olduğum her fırsatta şehrin o sıkıcı, bunaltıcı atmosferinden kaçıp, ailemle birlikte mümkün mertebe şehir dışı piknik yerlerine, ormanlık alanlara vb kaçarım....
    Yeni yerleri keşfetmeye meraklıyım diyelim kısaca....
    Doğal olarak bu gibi gezmeler için de (Bugüne kadar hiç 4x2 yada 4x4 SUV araç deneyimini tatmadigimdan!) 4x2 yeterli olur mu yoksa illa 4x4 şart mıdır Bunun cevabını arıyorum aslında.....
    Ayrıca bir çok sosyal medya platformunda bir çok kez 4x2 Duster sahiplerinin "Zamanında keşke 4x2 yerine 4x4 alsaydım....4x4 almadigima pişman oldum..... DUSTER demek 4x4 demek, 4x2 alınacaksa niye DUSTER alıyorsun ki......"
    Tarzı yorumlar var...
    Bunun yanında 4x4 un x2 ye nazaran bakımlarının çok daha pahalı olduğu şeklinde yorumlarda var...
    Velhasıl kelam 4x2 mi yoksa 4x4 mü sorusuna bir türlü net cevap ve net karar veremiyorum, bu anlamda Kafam oldukça karışık...

• 
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.