Şimdi Ara

2018 Yeni Duster 2 (Ana Konu) (33. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.030
Cevap
17
Favori
140.900
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Burada güzel bir tanıtım olmuş. fransız arkadaş değişik anlatıyor sanki. bu paketten TR de gerçekte görmedim ama sanki. otomatik kullanan var mı ? aynısından ??

https://www.youtube.com/watch?v=tRupGcZxpUg

2018 Dacia Duster dCi 110 EDC 4x2 // Dacia Duster 2 // Dizel Otomatik
  • 4x2 dizel otomatik prestije den farki yok gibi geldi bana...sadece koltuk dosemeleri farkli...bi de vites kolunun oldugu konsoldaki kron suslemeler yok bizdekinde...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar,

Renault Demirkollar yetkili satıcısı olarak İstanbul / Altunizade bölgesinde hizmet vermekteyiz. Siz değerli donanım haber üyeleri için Renault & Dacia grubunda tüm araçlar için avantajlı fiyatlarla yardımcı olabilirim.
    Daha önce forum.donanimhaber.com aracılığı ile 7/8 arkadaşa araç satışı gerçekleştirerek bu sitede ilk adımı attık. Bundan sonraki süreçte gerek fiyat talepleriniz gerekse satış bölümü dahilinde sormak istediğiniz sorular için tarafıma aşağıdaki numaradan ulaşabilrsiniz.

Özkan Küçük 0532 437 50 36
    Renault Demirkollar Motorlu Araçlar A.Ş.
  • 1.2 prestige kullanan arkadaşlar aracı tavsiye eder misiniz? Herhangi bir sıkıntı yaşayan var mı?

• Buralar cok sessiz kalmis.

Bu ay Mayis ayindaki fiyatlara Duster veren bayiler oldu.

Yok mu hic bu dusuk fiyatlardan Duster alan veya yakin zamanda fiyat alan?

• ARABA FIYATLARININ GAITASI CIKTIGI ICIN PIYASALAR SESSIZ...BU FIYATLARA ARABA MI OLUR...HADI MALIYETLER UCTU DIYELIM...SEVGILI DEVLETIMIZ BARI ALDIGI HARACTAN(OTV KDV VS) KISSIN BIRAZ...

• Kısmak da işe yaramadı, daha ziyade yakında geçici ötv muafiyeti gelecek. O zaman yarı fiyata alırsınız. Şahsen 4x4 ünü düşünüyorum prestij ve tekno paketli 360 derece kameralı ful artı full.. Ama 160 binler hayatta vermem. 115-120 lere razıydım. Biraz daha beklicem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi scoupman -- 28 Eylül 2018; 0:47:0 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: scoupman

Kısmak da işe yaramadı, daha ziyade yakında geçici ötv muafiyeti gelecek. O zaman yarı fiyata alırsınız. Şahsen 4x4 ünü düşünüyorum prestij ve tekno paketli 360 derece kameralı ful artı full.. Ama 160 binler hayatta vermem. 115-120 lere razıydım. Biraz daha beklicem
    Hocam zaten o fiyatlara veriyolar.

Ankara AKBAKı arayin.

135 lirqlik Dusterlari 95e verdiler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Carsever

Hocam zaten o fiyatlara veriyolar.

Ankara AKBAKı arayin.

135 lirqlik Dusterlari 95e verdiler.

Alıntıları Göster
    40.000 lira indirim nasıl oluyor hocam?
  • 1.2 prestige kullanan varmı?

Yakıt tüketimi ve çekiş nasıl acaba ?

• Hiç ÖTV yokmuş gibi fiyatlar vermeleri imkansız. ÖTV ve ÖTV üzerinden KDV yi hesaplayıp fiyattan düşün ne komik rakamlar çıkacağını görün. Bu arada nette 2. ellere bakarken gördüm. Akıbetini bilmiyorum ama takla atmışa benziyor. Aracın güvenliği konusunda endişelendim.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-hasarli-araclar-arazi-suv-pick-up-dacia-duster-2018-model-1.5-dci-606270249/detay
  • scoupman S kullanıcısına yanıt
    Resmen kağıt gibi burusmus.

• Prestige 1.5 dci otomatik düşünüyoruz. Yorumu olan var mı?

• BorazanPower kullanıcısına yanıt
    Borazan kardeşim şu an itibariyle otomatik dizel SUV araçlarda en mantıklı olan araç budur.. Bende 4x4 ü var Şubat sonu almıştım, İstanbulda yaşıyorum, bügün olsa kesin otomatiğini alırdım.. Her konuda eski kasaya göre kendisini yenilemiş bir araç artık.. Kullanımı kolay, içi geniş, bagaj desen geniş.. 110 HP motoru zaten anlatılmaz, efsane olmuş durumda.. Aracın motoru haricinde de mekaniği problemsiz ve çok iyi diyebilirim... Yenilenen iç mekan, elektrik destekli direksiyon, çok rahat koltukları , geniş ön camları ve tepeden bakan bir sürüş pozisyonu vs vs vs vs ... Yakıtıda en fazla 6-7 litrelerde dolaşır yol ve kullanım durumuna göre.. Uzun yolda 90 la gidebilirsen 5 litreleri görmen bile mümkün ... Kısacası bence şu an alınacak en hesaplı SUV Duster zaten.. Diğer firmaların SUV fiyatları resmen uçuşta... Bir iki yaşında Qasqai de bakabilirsin kalite istiyorsan... Ama 4x2 bile olsa Dusterin yaklaşma açısı yeter tek başına....Diğerlerine ben kaldırım SUV u diyorum... Kısacası Duster seni Her yere götürür yolda bırakmaz ....

• Hakan bey güzel yorumunuz için teşekkür ederim. Aracı aldık bayiden hayırlısıyla yarın elimizde. Çoğu yorumda herkes eski kasasına göre yorum yapıyor kötü rahatsız vs. diye fakat bindiğimde hiç rahatsız olmamıştım. Ve dizel olması bizi almaya çok teşvik etti.

• BorazanPower kullanıcısına yanıt
    Güle güle kullanın.. KUllanmayanların şikayet ettiği ama kullananların vazgeçemediği bir araçtır Duster... Hele hele yeni kasasını çok seveceksiniz.. Face de bir çok grubumuz var oralarada bekleriz.. Eğlenceli matrak grubuz.. Tekrar tekrar, kazasız belasız güzel günlerde güle güle kullanın....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hakan Altınbaş -- 18 Ekim 2018; 19:13:20 >
  • Teşekkür ederiz, dediğiniz gibi biz de aslında arabayı almadan önce tereddüt etmiştik alınır mı diye fakat 2 günde arabaya çok ısındık. Sık sık balkona çıkıp arabayı izleyip geri içeri giriyoruz

• DEVIR EKONOMI DEVRI..ARABA DEDIGIN AZ YAKACAK COK KACACAK..MART AYINDAN BERI DIZEL OTOMATIK PRESTIJE MODELINI KULLANIYORUM ARACTAN COK MEMNUNUM..HER KURUSU HELAL OLSUN BU FIYATA...

• Bu aralar fiyat alan oldumu 4x4 prestige dizel baz donanım ?
  • Benzinli 1.2 tce manuel vites prestij donanım hurda bayiden en son 112.500

Dizel 1.5 otomatik prestij donanım 4x2 ve 4x4 u de en son 124.000 TL....

Bu modeller için yukarıdaki fiyatlardan daha düşük teklif alan oldu mu?

Bir de bu 1.2 tce benzinli modelin 2019 da otomatik vites olarak TR ye gelip gelmeyeceğini bilen duyan okuyan oldu mu?

Otomatik vites olmazsa olmazim....

Sırf otomatik olmadığı için 1.2 tce almak istemiyorum...

E dizelin de ileride durumu malûm...

• 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.