Şimdi Ara

2018 YAZ LASTİK SEÇİMİ (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
1.543
Cevap
21
Favori
195.385
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Kızıl Baron

2gün önce Goodyear Asymmetric 3 aldım. 245/45/18
    ıslak zemin deneme fırsatı bulmadım ama kuru zemin oldukça iyi.

sesi nasıl ustam
  • quote:

Orijinalden alıntı: ognemir

quote:

Orijinalden alıntı: veilben

quote:

Orijinalden alıntı: tefennili

quote:

Orijinalden alıntı: zed

2007 jetta.
    daha önce kullandığım continental sportcontact5 e göre daha sessiz ve yumuşak.
    Hatta premiumcontact6 almak üzereyken son anda kararımı değiştirdim. Conti 71db, Michlen 69db

Aradığınız kriter yumuşak ve sessiz olması ise Goodyear Eagle f1 ASM 68 db. Daha üstün bir lastik.

kullandınızmı sessizlik ve yol tutuş benim için ön planda

Nankang AS-2 225/45R17 94V XL bu lastiği tavsiye ederim.Bizim dayıoğlunun bir arkadaşı almış. Epey memnun kalmış

nerenin malı

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Kızıl Baron

2gün önce Goodyear Asymmetric 3 aldım. 245/45/18
    ıslak zemin deneme fırsatı bulmadım ama kuru zemin oldukça iyi.

sesi nasıl ustam

yüksek hız deneme fırsatım olmadı. şehiriçinde gayet konforlu. Ses için çok birşey söyleyemeyeceğim zira eski yaz lastikler potenza'dan da şikayetçi değildim. Ama az da olsa olumlu yönde daha iyi
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: tefennili

quote:

Orijinalden alıntı: zed

2007 jetta.
    daha önce kullandığım continental sportcontact5 e göre daha sessiz ve yumuşak.
    Hatta premiumcontact6 almak üzereyken son anda kararımı değiştirdim. Conti 71db, Michlen 69db

Aradığınız kriter yumuşak ve sessiz olması ise Goodyear Eagle f1 ASM 68 db. Daha üstün bir lastik.

kullandınızmı sessizlik ve yol tutuş benim için ön planda

Nankang AS-2 225/45R17 94V XL bu lastiği tavsiye ederim.Bizim dayıoğlunun bir arkadaşı almış. Epey memnun kalmış

nerenin malı

Çin malı, tam senin kalitene uygun lastik.

doğru konuş amacın ne senin

İhtiyaca uygun,doğru lastik önerisi ...

• Arkadaslar 205/55/16 ebatında continental premium contact 6 lastık üretimi yapılıyor mu? yapılıyorsa ülkemize gelir mi? Bilgisi olan arkadaşım aydınlatırsa memnun olurum. Hayırlı gunler.
  • Ben bugün sahibinden de gördüğüm michelin lastik için ivedik organize sanayine gittim bakmak için onda da bir yama çıktı sonra orda dükkanda continental premium contact 5 vardı 2016 7 ayda üretilmiş lastik sıfır gibiydi ve yanakları filan yumuşacıktı, sahibi kışlık taktırınca bunlarıda orda bırakmış dükkan sahibide eski tanıdık çıkınca sıfırdan farksız lastikleri 600e aldım 😀 piyasanın yarı fiyatına en iyi lastiği aldım tabiri caizse

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: helsloot

Ben bugün sahibinden de gördüğüm michelin lastik için ivedik organize sanayine gittim bakmak için onda da bir yama çıktı sonra orda dükkanda continental premium contact 5 vardı 2016 7 ayda üretilmiş lastik sıfır gibiydi ve yanakları filan yumuşacıktı, sahibi kışlık taktırınca bunlarıda orda bırakmış dükkan sahibide eski tanıdık çıkınca sıfırdan farksız lastikleri 600e aldım 😀 piyasanın yarı fiyatına en iyi lastiği aldım tabiri caizse

ne iyi yapmışınız mikemmel kaç ebatında
  • quote:

quote:

Ben bugün sahibinden de gördüğüm michelin lastik için ivedik organize sanayine gittim bakmak için onda da bir yama çıktı sonra orda dükkanda continental premium contact 5 vardı 2016 7 ayda üretilmiş lastik sıfır gibiydi ve yanakları filan yumuşacıktı, sahibi kışlık taktırınca bunlarıda orda bırakmış dükkan sahibide eski tanıdık çıkınca sıfırdan farksız lastikleri 600e aldım 😀 piyasanın yarı fiyatına en iyi lastiği aldım tabiri caizse

ne iyi yapmışınız mikemmel kaç ebatında

Valla çok düşeş oldu hocam lastik sıfır gibi :)) 205 55 16 91V

• İnternette 190 tl olan lastige lastikciler 225 istiyor. Sizce internetten mi alıp taktirayim?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Üretim yılında lastikci ve İnternet arasında fark yoksa alın tabiki...

En çok 40 TL takma paraaı alırlar...

Her şekilde karda olursunuz... (aksi yoktur ama kargo satıcıya mı ait bakın... Bir de bir iki sitede artı KDV fiyat veriyor yanıltmasın sizi)

• quote:

2016, ikinci el ve 150₺. Fazla gibi hocam ya. Pazarlık yapıp 100e kapatsanız güzel bir alışveriş olurdu.

• quote:

Orijinalden alıntı: hotel california

quote:

2016, ikinci el ve 150₺. Fazla gibi hocam ya. Pazarlık yapıp 100e kapatsanız güzel bir alışveriş olurdu.

Yok hocam çok değil lastik sıfır gibi , öyle olmasa vermezdim zaten o fiyatı lastiği çok inceledik pederle oda iyi anlar lastikten hiçbir sorun yok yumuşacık , takınca farkı hemen anladım ... sahibi aracı aldıktan sonra getirip kışlık almış bunlarıda vermiş...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi helsloot -- 17 Mart 2018; 18:35:24 >

• Fiyatlar uçmuş. Conti PC 5 için 290 TL istiyorlar. (205/55/16)
    Falken ZE 914 araştırıyorum, aklıma yatıyor. 200TL tanesi. Etiket değerleri C-A 68dB.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Be_Yourself

205 55 R16 lastikleri mi Falken aldım adet fiyatı 186 TL den yakıt C ıslak A

Nasıl, memnun musunuz? Ben de düşünüyorum bu lastikten almayı.
  • veilben kullanıcısına yanıt
    2018 ADAC Summer Tyre Test - 205/55 R16

Test Summary

Best tyre for dry roads Hankook Ventus Prime 3 K125

Best tyre for wet roads Bridgestone Turanza T001 Evo

The best tyre overall Michelin Primacy 3

The lowest fuel use Vredestein Sportrac 5 / Continental Premium Contact 5

The most comfortable Nexen N Blue HD Plus

The lowest wear Michelin Primacy 3

Hankook bayagi bir yatirim yapti, michelin istemiyorsan Hankook tercih edilebilinir.

quote:

Hankook high-end tyres made in European production in standard and runflat versions for the original equipment of the new Mercedes-Benz C Class
    Tyre manufacturer Hankook has been selected as the original equiper for the new edition of the Mercedes-Benz C Class. As of the market launch, the brand new high-tech limousine in size 17 inches will be equipped with the high-end product Ventus S1 evo2. For the first time, Hankook’s flagship will be used both in the standard version as well as with Hankook’s own runflat system made in European production. In addition to high wet grip, low noise and rolling resistance, the focus was primarily on a high comfort level when developing the tyres, especially for the runflat version.

bir de lastikciye falan sorma hangi lastik diye, ben ne zaman sorsam soyledigi lastik listelerde bile olmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NextMove -- 17 Mart 2018; 18:50:52 >

• Hankook Ventus Prime 3 den çok memnunum. Öneririm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: powermoon

quote:

Orijinalden alıntı: Be_Yourself

205 55 R16 lastikleri mi Falken aldım adet fiyatı 186 TL den yakıt C ıslak A

Nasıl, memnun musunuz? Ben de düşünüyorum bu lastikten almayı.

10 yıllık lastiklerden sonra eve memnunum

Yeni oldukları için pek birşey söyleyemem ama daha önce de bu markayı kullandım tavsiye ederim. Yumuşak hamurlu, ıslak performansı çok iyi

• Be_Yourself kullanıcısına yanıt
    Gürültü durumu nasıl hocam?
  • powermoon kullanıcısına yanıt
    Onu söylemeyi unutmuşum ses konusunda da değerleri neyse o yani gerçekten sessiz bir lastik

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.