Şimdi Ara

2018 SONY TV (96. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.959
Cevap
47
Favori
166.622
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9495969798
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bende Calisiyor? 55 Xf 8577...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • eveeet arkadaşlar bende siparişimi verdim sonunda....

65"XF9005 alarak aranıza katıldım, 2 gün sonraya kurulum var bir aksilik çıkmazsa. kurulumda nelere dikkat etmem lazım ?

Bende sizlere merhaba demiş olayım 😁
  • westernblew kullanıcısına yanıt
    Piyasada Alinacak En iyi Tv'lerden birisi..Hayirli olsun Gule gule kullanin..

• westernblew kullanıcısına yanıt
    Merhabalar hayırlı olsun, kurulum için bilgilendirme yazayim bu arada gereksiz reklam fragmanları çıkmaya başladı çözüm için bilgilendirme konusu yazdim göz atabilirsiniz,
    https://forum.donanimhaber.com/mesaj/yonlen/116754769

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Backstreet kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam,

Gerçekten birkaç gün oldu çok memnunum, 📺 de en önemli konu büyüklük arkadaşlar, sonrasında model/marka geliyor fakat hakikaten f/p şuanda ve uzun yıllar kullanırım diye düşünüyorum bu paneli.

Elimde ambilightlı Philips 47” vardı emektar, 8 yıl olmuş hala tık demedi, ama görüntü kalitesi olarak çok farkediyormuş o zaman w805 di galiba almak istemiştim olmamıştı, çok memnunum açıkçası.

• yenfiz kullanıcısına yanıt
    Göz ucuyla baktım, faydalı bir konu hazırlamışsınız elinize sağlık,

Teşekkür ederim hocam. Reklamlarla ilgili birkaç kere sordu kırmızı tuşa bastım artık sormayacağım dedi 📺

• Arkadaslar 6500e hem sonyxf9 bıde samsung55q7rat serısını buldum hangısını alayım acıl medıa marktn dan sparıs vrdm sonyi ama ıptal ederım acıl cevabınızı beklıyom
  • serkanpro kullanıcısına yanıt
    Bu biraz size kalmış sizin için ne önemli

Smart özelliği ve nisbeten parlak görüntü mü

Smart yavaş ama gerçekçi görüntüler mi

Q80 desen direk onu al derdim ama o bi üst segment tabi seçim size kalmış

Ben mesela Philips almaya gittim ambilight mağazaya tüm tv leri kaç kere baktım Sony nin ekran beni bildiğin cezbetti, içim düştü

Ama 65” i çok hoşuma gitti , beklentinizin ne olduğuna bağlı tabi burda üstadlar var deyip çekiliyorum kenara 😊

• oyun ve fılm gıruntu kalıtesi
  • vatan kompıturdan tv alan varmı sony xf acıl cevap tv alıcam
  • arkadaslar Medıa markta sıprıs numarasına gırıyom bulunamadı dıyo neden pekı durum boyleyyken sıparısı ıptal edebılırmıyım lutfen yardım edın
  • merhaba arkadaşlar ben de lg70um7450 tv almıştım ama beğenmedim yerine nerede ise 2 katı para verip biraz daha küçük ekran olan SONY KD-65XG9505 tv aldım... yıllarca panasonic viera 125 ekran kullandım o plazmadan aldığım mükemmel görüntüyü asla lcd led vs hiçbirinde bulamadım bir umut lg denedim ama yok tatmin olamdım plazma yüzünden biraz hassas göz alışkanlığı oluştu malumunuz filmlerde ki 600hz(gerçeği 100 + programla 500hz ilave) katkısı çok belirgindi.. tv leri çok araştırdım özellikle türkiye ye maalese f orta segment seviyede iyi tvler gelmiyor bir kaç marka içinde kararsız kaldım samsung q70 ve üzeri qledler ve sonylerden bir kaç model ama son kararım bu tv oldu alırken de kafamda pek bir kuşku da kalmadı çünkü bu düşünceler bir noktadan sonra çok zaman kaybı oalcak ancak itiraf etmeliyim ki bütçemi de çok fena zorladım hatta risk bile aldım ama napalım eve tıkıldık en iyi ev etkinliği film izlemek(kitap okumak,müzik dinlemek,spor yapmak haricinde) ve netflixe de üye olmuştum bari bu işin keyfini tam manası ile çıkartayım dedim...bakalım cihaz ne zaman gelicek kurulacak tavsiyesi olanalrdan da tavsiyelerini öğrenmek isterim..herkese iyi forumlar dilerim.

• 6555 Guncelleme gelmis,bilginize...Eski surum 6545 idi..

• Backstreet kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederiz. Çoğu zaman haberimiz olmuyor ve büyük hata düzeltmeleri ve yenilikler olabiliyor.

Haber ettiğiniz için teşekkürler.

• 1 senedir 49xf8577 modelini kullanıyorum. Güncellemelerden max. performans almak istiyorsanız güncelleme yaptıktan sonra hard reset atın.

Youtube ve netflix gibi uygulamalarda da kopma sorunu yaşıyordum bu sorunu da xiaomi wifi repeater alıp TV'nin internetini bundan çekmeye başladım ve bu sorun da çözüldü.
  • ibrahiMAC İ kullanıcısına yanıt
    Rica ederim ne demek..

• phoenix_88 kullanıcısına yanıt
    Bende de kopmalar oluyordu ancak soyle bir durum var..Benim Superonline fiber Net..Huwaie modem...Son guncellemeyle (6545) minumuma indi kopmalar..Kablo falanda cekili degil...Guncellemeyle alakali sanirim bu gibi durumlar..

• quote:

Orijinalden alıntı: Backstreet

Bende de kopmalar oluyordu ancak soyle bir durum var..Benim Superonline fiber Net..Huwaie modem...Son guncellemeyle (6545) minumuma indi kopmalar..Kablo falanda cekili degil...Guncellemeyle alakali sanirim bu gibi durumlar..
    Benim de sizinki gibi SO fibernet ve huawei 255hgs modem var. Abartısız her 10 dakikada bir youtube ve netflixte kopma oluyordu. Dediğim gibi xiaomi wifi repeater ile ara geçiş sağlayınca sorun düzeldi.
  • phoenix_88 kullanıcısına yanıt
    Statik ya da Ip ile ilgili mi acaba bu sorun..Bende de kesinti yok suan ayni modemi kullaniyoruz sanirim..

• Manon Lescout M kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun, kaça ve nereden aldınız ? Cihaz hakkındaki fikirleriniz nedir, kurulmuştur diya tahmin ediyorum.
  • 
Sayfa: önceki 9495969798
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.