Şimdi Ara

2018 SONY TV (98. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.960
Cevap
47
Favori
166.582
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9495969798
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • S.a arkadaşlar bende 49xf8596 tv var. Güncellemeleri hep usb takarak yaptım. Ama yeni Bir güncelleme var herzamanki gibi usb kullanarak yapmaya çalışıyorum ve hersey normal giderken update ekraninda yarisinda tv yeniden başlıyor ve devam etmiyor. Sorun ne olabilir aceba.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ARTHUR. kullanıcısına yanıt
    Fabrika ayarlarına geri döndür. Daha sonra son çıkan güncellemeyi internetten kendi bulup yüklesin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: siyahkalem41

İyi akşamlar arkadaşlar, tv yi 3 yıldır kullanıyorum. tüm güncellemelerini yaptım. Ancak sondan bir önceki güncellemeden beri tv ye kablosuz bağlantı problemim var. ne android telefondan nede pc den ekran yansıtma yapamıyorum. bağlan dediğimde tv de wifi cihazı bağlandı yazıyor ancak bağlantı sağlanmıyor, telefonumda da bir süre sonra bağlantı yapılamadı uyarısı geliyor. aynı telefonla başka marka tv lere çok rahatlıkla bağlantı sağlayabiliyorum. bu sorunla karşılaşan oldu mu, varsa çözümü paylaşabilir misiniz?

bilgi yokmu acep?

• ibrahiMAC İ kullanıcısına yanıt

Deniyeyim bakayım hocam hiç aklıma gelmedi 😁

• ARTHUR. kullanıcısına yanıt
    Yükleme yapmaya çalıştığınız USB diskte de problem olabilir. Başka bir USB disk hazırlayın ve hazırladığınız bu diskte başka bir şey olmasın.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

Hocam herşeyi denedim olmamıştı. Dediğiniz gibi format attim tv ye tv üzerinden güncelleştirme yaptım. Bu bilgide cebimizde kalsın cok teşekkür ederim.

• Tv den harddiske kaydettiğimiz videoları bilgisayara nasıl çekebiliriz. bir yöntemini bilen varmı ?

Kodi den ip tv den videoyu Harddiske kayıt alıp, bilgisayara atmayı deneyen oldumu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: phoenix_88

1 senedir 49xf8577 modelini kullanıyorum. Güncellemelerden max. performans almak istiyorsanız güncelleme yaptıktan sonra hard reset atın.

Youtube ve netflix gibi uygulamalarda da kopma sorunu yaşıyordum bu sorunu da xiaomi wifi repeater alıp TV'nin internetini bundan çekmeye başladım ve bu sorun da çözüldü.

Hard reset nasıl atılıyor. ?

• TV8'de böyle bir hata alıyorum (genel uydu) ne yapılabilir önerisi olan var mı?
    Model 55AF8

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kerim5100 -- 14 Mayıs 2021; 23:10:31 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Kerim5100 kullanıcısına yanıt

muhtemelen sorunu çözmüşsünüzdür.

diğer başına gelen arkadaşlar da burdaki işlemi yaparak sorunu çözebilir.

• hakan2200 kullanıcısına yanıt

Hallettim hocam teşekkür ederim  

• İlk defa tv, usb kullanmadan güncelleme aldı.

• TRT4K açılmayanlar. isterlerse aşağıdaki Güncel kanal listesini yükleyebilir. TRT4K yeni frekans listede eklidir.

https://forum.donanimhaber.com/sony-android-tv-hazir-kanal-listesi--137360011#137360011

• hakan2200 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ediyorum

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Herkese selamlar, Sony kd-xf8596 android tv sahibiyim. Birden bire kumandadan tv'ye bastığımda televizyon kısmı açılmaz oldu. Tv'yi açtığımda da home ekranı ile açılıyor ve hiçbir şekilde TV'ye geçemiyor tv seyredemiyorum. Programlardaki, ve uygulamalardaki TV uygulamasından açmaya çalışınca da olmuyor. Son güncelleme ile güncelledim yine olmadı. Bilgisi ve fikri olan varsa lütfen yardımcı olur mu? Zannedersem kumandadaki home tuşu da cevap vermiyor. Bir programa girip home tuşuna basınca home ekranına da dönmüyor çünkü.

• dradonis D kullanıcısına yanıt
    Fabrika ayarlarına geri dönmenizi tavsiye ederim.

Döndüm ve düzeldi hocam. Teşekkür ederim.

• Yeni yazılım gelmiş.

yükleyelim bakalıım.

https://www.sony.com.tr/electronics/support/lcd-tvs-android-xf85xx_x85xxf_xf87xx-series/kd-55xf8505/software/00262498

• Xf7596 tv var evde ve ona zamanında touchpad kumanda almıştım bir ara touchpad ters çalışmaya tuşları yanlış algılamaya başladı. Hala da düzelmedi ara ara deniyorum ama hatam nerde acaba

• 
Sayfa: önceki 9495969798
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.