Şimdi Ara

2018 SONY TV (95. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.959
Cevap
47
Favori
166.622
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9394959697
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Telefonlarin bluetooth baglantilarini kapattım, yine de bağlanmıyor Sony Bravia ile.
  • gunan44 G kullanıcısına yanıt
    Versiyonlari kontrol ettim. Sony Bravia xf85 icin bluetooth 4.X ve Sony ch wh510 kulaklik icin bluetooth 5.0 olmakla birlikte 5.0 standardı geriye doğru tum standartlarla uyumlu. Sony'nin kendi kulakligini Bravia xf85 ile kullanamıyorum.
  • Muhendis06 kullanıcısına yanıt
    Ben a101 den yazın 2 adet 20-30 tl gibi fiyata piranha 2202 modeli kablosuz kulaklık almıştım kulaklığı açar açmaz anında bağlanıyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Muhendis06 kullanıcısına yanıt
    Selam. Kulaklıktan değilde TV'den bir sıkıntı var gibi. Bluetoothu açmak gerekebilir android içinden yada başka bir uygulama veya etken bluetoothun çalışmasına engel olabilir. Varsa TV kutusuyla gelen yada internetten TV'nin manuelinden connectivity kismina göz atin.

İyi forumlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar. 49xf8596 Sony tv var fakat dahili uydu alıcı biraz ağır hızlandırma şansımız varmı

• ARTHUR. kullanıcısına yanıt
    Bildiğim kadarıyla yok ve dahili uydular genelde tüm TVlerde yavaş.

• ibrahiMAC İ kullanıcısına yanıt
    Çok saçma ya ilk çıktığı zaman yavaştı kabulleniyorduk fakat sene olmuş 2020 halen aynı neden adam gibi bir uydu alıcı koymazlar.

Katılıyorum. Benimki daha bi yavaşladı.
    KabloTV kullanıyorum.
    Yer kaplayan harici bir kutu istemediğim için ve TV’nin kendi kumandasını kullanmak istediğim için TVye takılan kartlardan aldım. (Modül kart) Kanal geçiş hızı baya bi yavaşladı.
    Ama yukarıdaki avantajları yanında kanal sıralaması da yapabiliyorum.
    Bunun için yavaşlığı pek de taktığım yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: ibrahiMAC

Android arayüzü daha seri çalışıyor. Yükledim denedim. Mutlaka yükleyin.
    Hocam eski sürüm daha kullanışlıydı sanki
    Yine de Sony’nin bende oluşturduğu etki yüksek. İmajı karizmatik diğer markalara göre. Amcaoğlu Philips almış akşam kullandım biraz Android kısmında gezdim biraz hiç sevmedim kumanda Sony’e göre kötü.

Menüler arasında gezinti(kanal geçişi demiyorum) Sony’de daha hızlı.

Philips’in kumandası berbat. Sony’de basit ve kullanışlı.

Sony on numara beş yıldız vazgeçmem.

• quote:

Orijinalden alıntı: gunan44

Selam. Kulaklıktan değilde TV'den bir sıkıntı var gibi. Bluetoothu açmak gerekebilir android içinden yada başka bir uygulama veya etken bluetoothun çalışmasına engel olabilir. Varsa TV kutusuyla gelen yada internetten TV'nin manuelinden connectivity kismina göz atin.

İyi forumlar.
    TV nin bluetooth baglantisinda sorun yok, uzaktan kumandayı goruyor ancak kulaklığa bağlanmıyor. baska bir kulaklıkla deneme yapacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Muhendis06

TV nin bluetooth baglantisinda sorun yok, uzaktan kumandayı goruyor ancak kulaklığa bağlanmıyor. baska bir kulaklıkla deneme yapacağım.

Alıntıları Göster
    bilader çokk merak ediyorum ben bu xg 8596 yı nasıl tv memnunmusun..bhsedermısın biraz ..takılma oluyormu maçlarda 100 hz yazıyor değeri..birde ips panel nasıl memnunmusun ışık sızması falan varmı ..son olarak kaç liraya aldın..geçenlerde 6000 tl fiyat gördüm 55 inç olanı için,7200 e çıkmış..nerden aldın tv yi
  • Selam.
    Sony TV kullanıcıları , sinema veya custom modeda film izlerken karanlık sahnelerde sizinde insan yüzleri kirmizilasiyormu? Aydınlık sahnelerde yüzler normal deri tonunda gözüküyor ama bu sorun sadece karanlık sahnelerde var.
    Çözümünü bilen varsa rica edicem.

İyi forumlar.

• gunan44 G kullanıcısına yanıt
    Bende öyle birşey yok. Xf8096. Sizin TV hangisi

• ibrahiMAC İ kullanıcısına yanıt
    Selam. TV'im Samsung 55mu8000, genelde tüm markalarda "red push" denilen kırmızı yoğunluğu genelde fazla oluyormus. O yüzden burada soriyim dedim acaba aynı sorunu yaşayan varmidir.

İyi forumlar.

• Yeni yazılımı yükledim fakat
    önceden arka planda çalışan uygulamaları home tuşuna uzun süre basarak görebiliyorduk.
    şimdi göremiyorum. başka bir yerden falanmı görünüyor.
    biliyormusunuz.?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakan2200 -- 24 Ocak 2020; 15:18:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 10vil

bilader çokk merak ediyorum ben bu xg 8596 yı nasıl tv memnunmusun..bhsedermısın biraz ..takılma oluyormu maçlarda 100 hz yazıyor değeri..birde ips panel nasıl memnunmusun ışık sızması falan varmı ..son olarak kaç liraya aldın..geçenlerde 6000 tl fiyat gördüm 55 inç olanı için,7200 e çıkmış..nerden aldın tv yi

Alıntıları Göster
    Bu seriler genelde Premium degilde orta segment Tv'ler..

Bende de Xf 8577 var..2018 model oluyor..

Kod degisiyor 2019 ve 2020'de fazla yenilik oldugunu dusunmuyorum..

Tv izlerken uydu alici cok onemli..Mesela Digiturk,d-Smart-kablolu tv arasinda goruntu kalite farkliliklari olabiliyor..

Ben Turkcell Tv izliyorum aman aman iyi degil hatta kotu sayilir..

Ayni filmi Netflix'den izliyorum arada bayagi fark var kalite olarak..

Siyah detaylar pek iyi degil karanlik sahneler sıkınti..

Ips panel oldugu icin,VA panel siyah sahneler daha kaliteli ama Oled Tv ler su an 1 numara..Plazma derecesinde siyah sahneler ancak;

Renkler,Mac izleme,oyun oynama,aksiyon yani hareketli filmler de basarili...Tek sıkintisi bana gore siyah sahneler,onun icinde VA panel lazim...

• quote:

Orijinalden alıntı: 10vil

Alıntıları Göster
    Ben üründen çok memnunum. Sahip olduğu fiyata başka bir ürün iyi ki almamışım diye düşünüyorum. Işık sızması , görüntü takılması vb gibi hiçbir sorun çıkmadı. %90 internet yayınlarını izliyorum. Ürünü MySonyShop yetkili satıcısından almıştım.

• Arkadaşlar son güncellemeden sonra Google Asistan çalışmıyor bu sorunu yaşayan var mı?

• Arkadaşlar bende 49xf8596 va panelli tv var ama tv il açılışta ve komle siyah oldğunda ışık sızmları mevcut. Va panelde ışık sızması nırmalmı. İps olsa eyv. diycemde va panel il kez kullanıyorum ve bu ışık sızması fazla gibi geldi bana .
    https://www.epey.com/televizyon/sony-kd-49xf8596.html
  • 
Sayfa: önceki 9394959697
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.