Şimdi Ara

2018 SONY TV (94. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.959
Cevap
47
Favori
166.622
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9293949596
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeni güncelleme gelmiş arkadaşlar..6520 idi en son 6545 gelmiş sürüm olarak..Sony sitesinden usb ile indirip güncelleyebilirsiniz..
  • Backstreet kullanıcısına yanıt
    Android arayüzü daha seri çalışıyor. Yükledim denedim. Mutlaka yükleyin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Backstreet

Yeni güncelleme gelmiş arkadaşlar..6520 idi en son 6545 gelmiş sürüm olarak..Sony sitesinden usb ile indirip güncelleyebilirsiniz..
    Android 9 da gelmiş onu acaba biz de yükleyebilir miyiz
  • Kerim5100 kullanıcısına yanıt
    Google’ın Android TV işletim sistemi farklı bir kulvarda koşuyor.

Mobil Android işletim sistemi güncellemelerindeki tüm yenilikler Android TV ‘nin sistem yapısı ve TV’ye yönelik olarak yazılması nedeniyle tam olarak aynı güncellemeleri alamıyor ama Mobil android sisteme güncelleme gelmesinin android TV işletim sistemini de ilerleteceği düşünülebilir.

Yine de TV satın alırken en dinamik işletim sisteminin Android olması nedeni ile Sony TV veya bir android işletim sistemi kullanan TV seçmek çok mantıklı.

• ibrahiMAC İ kullanıcısına yanıt
    Yok AF9/AG9 lara falan güncelleme gelmiş de alt seriye gelir mi diye dedim Dolby Atmos desteği gelmiş direkt olarak
    Bu konuda tam olarak bilgim yok. Bendeki TV de XF8096

• ibrahiMAC İ kullanıcısına yanıt
    Benimki AF8
    Sirayla gelir elbet model model..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba, xf8577 kullanıcısıyım. Televizyonu fişten çektiğimde veya elektrik gittiğinde tekrar açıldıktan sonra "kablosuz ağa bağlı, internet erişim yok" uyarısı alıyorum. Başka cihazlardan internet erişimiyle alakalı sorun yok, televizyondan da internet erişimi yok demesine rağmen sadece netflixe girebiliyorum. Fabrika ayarlarına sıfırladıktan sonra düzeliyor. Son sürüm yüklü. Yardımcı olabilecek biri varsa çok sevinirim.

Edit: Güç kesilince televizyonun tarih ve saatini sıfırlamasından kaynaklıymış sorun. Otomatik güncellemeyi kapatıp, manuel olarak düzeltince sorun çözüldü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokc -- 19 Aralık 2019; 22:16:10 >
  • gokc G kullanıcısına yanıt
    Teknik bir sorun gibi geldi bana. Sony müşteri hizmetlerini aramakta fayda var.

444 7 669

• gokc G kullanıcısına yanıt
    Selam. Xf8577 den memnunmusunuz? Nasıl performansı TV'nin? Sevmediginiz sıkıntılı tarafı varmı?

• gunan44 G kullanıcısına yanıt
    Açıkcası çok teknik detaylara takılan birisi değilim, önceki televizyonum da eskiydi güncel modellerle karşılaştırmam da doğru olmaz ama standart bir kullanıcı olarak oldukça memnun olduğumu söyleyebilirim. Konsol oyunlar da oynuyorum, beni rahatsız eden bir şey olmadı. Benimki 55 inc, sadece keşke 65 inc alsaydım diyorum.

• Güncellemeye rağmen wi-fi kopmalar devam ediyor. Artık sorunun yazılımsal değil donanımsal olduğunu düşünmeye başladım. SONY millete kakalamış bozuk wi-fi kartlı TV'leri bu kadar güncellemeye rağmen düzelmemesi bunu işaret ediyor ya da beceriksiz yazılımcıları var bir sorunu halledemediler.
  • phoenix_88 kullanıcısına yanıt
    Sony TVde donanım testi yapılabiliyor diye biliyorum ama şu anda nasıl yapıldığını hatırlayamadım orda çalışmayan birşey varsa gösteriyor. Bir ara karıştırırken bulmuştum

• Merhaba arkadaşlar dün 65 XF9005 aldım, ve 1 günlük izlenimlerim genel olarak TV ti beğendim sadece şimdilik canımı sıkan resimde gördüğünüz bazı geçişler de ekrandaki grimsi lekeler TV sıfır geldi onunla ilgili sıkıntı yok, Sizce bu normal mi yoksa TV de sorun olabilir mi şimdiden cevaplarınız için teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: gunan44

Selam. Xf8577 den memnunmusunuz? Nasıl performansı TV'nin? Sevmediginiz sıkıntılı tarafı varmı?
    Son derece iyi bir televizyon..Sadece siyah sahneleri cok basarili bulmadim Ips panelden oturu..

Onun disinda Renkler vs Cidden basarili..Alinabilir kesinlikle..

• quote:

Orijinalden alıntı: kemsan21

Merhaba arkadaşlar dün 65 XF9005 aldım, ve 1 günlük izlenimlerim genel olarak TV ti beğendim sadece şimdilik canımı sıkan resimde gördüğünüz bazı geçişler de ekrandaki grimsi lekeler TV sıfır geldi onunla ilgili sıkıntı yok, Sizce bu normal mi yoksa TV de sorun olabilir mi şimdiden cevaplarınız için teşekkür ederim.

Herkeste olagan bir sey yalniz kimisinde fazla kimisinde az..

Eger ki program izlerken bu sekilde dalgalanma varsa sorundur yoksa sorun degil..

• Merhaba ustadlar. Bugun sony ch wh510 model bir bluetooth kulaklik aldim ve xf8596 tv ile calismadi. Problem cihazlarin bluetooth eslesmesi yapmamasi. Kulaklik iphone ile calisiyor. Sizce nasil cozebilirim?

• Muhendis06 kullanıcısına yanıt
    Telefonun bluetootunu kapat muhtemelen cebine bağlı kalıyor

• Muhendis06 kullanıcısına yanıt
    Sela. TV'nin ve kulaklığın bluetooth versiyonu farklı olabilir. Bir kontrol edin

İyi forumlar.

• 
Sayfa: önceki 9293949596
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.