Şimdi Ara

Çanakkale'den Çam ve Karakovan petek balı ile Propolis

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
23
Favori
4.234
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Çanakkale İlan Türü #Satılık
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    2023 yılı karakovan petek balı hasadımı yaptım. Geçmiş yıllarda alışveriş yapanlara memnuniyetlerini sorabilirsiniz.
    2023 yılı için Karakovan petek balı kgsi KARGO HARİÇ 450Liradır.

ISIL İŞLEM UYGULANMAMIŞ HAM haldeki, net 850-900 gr ÇAM BALI, cam kavanozda, strafor kutuda muhafazalı olarak gönderilmektedir. Kargo hariç 300 liradır.

Üniversitemin PTT ile anlaşması vardır, 1-3 kavanoz arası 50 lira, 4 ve üzeri sayıdaki kavanoz 60 lira kargo ücretiyle gönderilmektedir.

Kargoların indirimli olması için adınıza ben ödüyorum, bal ücretiyle beraber göndermenizi rica ediyorum.

------------------------------------------------------------------------------------------------------
    2022 yılı karakovan bahar balı hasadımı yaptım. Geçmiş yıllarda alışveriş yapanlara memnuniyetlerini sorabilirsiniz.
    2022 yılı için Karakovan bahar balı KARGO HARİÇ 200 Liradır(BİTMİŞTİR). Süzme bahar balı 850 gr lık cam kavanozda KARGO HARİÇ 200 liradır. PTT kargo ile indirimli olarak gönderim yapabiliyorum.

ISIL İŞLEM UYGULANMAMIŞ HAM haldeki, net 850-900 gr ÇAM BALI, cam kavanozda, strafor kutuda muhafazalı olarak gönderilmektedir. Kargo hariç 175 liradır.

Karakovan petekli ÇAM BALI kg si kargo hariç 250 liradır.(Son 2 KG)

Üniversitemin PTT ile anlaşması vardır, 1-3 kavanoz arası 40 lira, 4 ve üzeri sayıdaki kavanoz 50 lira kargo ücretiyle gönderilmektedir.

Kargoların indirimli olması için adınıza ben ödüyorum, bal ücretiyle beraber göndermenizi rica ediyorum.

Çanakkale'den  Çam ve Karakovan petek balı ile Propolis

Çam balı 850-900 gr lık cam kavanozda kargo HARİÇ 110 tl'dir.

Karakovan petekli bal kg si 200 liradır.

(piyasa şartları sebebiyle fiyat mecburen güncellenmiştir)

fiyatlar 2022 haziranına kadar geçerlidir.

Bahar balı balı bitmiştir.

Çanakkale merkez bölgesinde arıcılık yapmaktayım. 2019 yılı sezonuna ait süzme bahar balını 850-900 gr lık cam kavanoz içerisinde kargo hariç olarak 60 liraya temin etmekteyim. Yine benzer kavanozda ayçiçeği balını kargo hariç olarak 25 liraya, yaklaşık 2,5-3 kg gelen petekli çerçeveyi (ayçiçek) de kargo dahil olarak 100 liraya temin etmekteyim. Ayçiçeği balında polen miktarı oldukça yüksek olduğu için belli bir zaman sonra ( içeriğindeki polen miktarına bağlı olarak) zamanda şekerlenmiş gibi kristalize görüntü almaktadır. Tadı oldukça hafif ve güzeldir. Ayçiçeği balı almak isteyenler bunu dikkate alarak sipariş vermelerini öneririm. Polen miktarına bağlı olarak bu donma süresi değişmektedir( 3-6 ay genellikle. Şu an hala akışkan kıvamdadır).Çam balı ağustos sonu eylül başında tekrar satışa sunulacaktır.Tamamen katkısız ve ilaç kalıntısızdır. Biyolog olarak doğal, organik ilaçlar ile arılarımın bakımını yapmaktayım. Bu sezona ait bal elimde sınırlı miktardadır. Ayrıca çerçeve üzerinden kazımayla elde ettiğim propolis alkol içerisinde çözdürüldükten sonra 10 ml hacmindeki damlalıklı şişeler içerisinde sizlere ulaşmaya hazır haldedir. Adet fiyatı 15 lira olup kargo harictir ( PTT ile anlaşmam olduğu için balları ortalama 10-15 liraya kargolayabiliyorum). Balla birlikte alanların ayrıca kargo ücreti ödemesine gerek yoktur. Daha önce kendi zeytinliğimizden çıkan zeytin yağlarının satışını yapmıştım, ordaki referanslarıma bakabilirsiniz.

Ürünlerimi tanıttığım facebook sayfama ulaşmak için tıklayınız

İnstagram hesabım için balcı_biolog

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi biolog_hakan -- 11 Eylül 2023; 10:42:11 >

• Tamamen doğal bal arayanlara tavsiye ederim gönül rahatlığı ile alabilirsiniz
    hayırlı satışlar
  • @formypeople isimli arkadaşa 1 kavanoz çam balı gönderildi. Afiyet olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi biolog_hakan -- 20 Kasım 2017; 12:30:59 >
  • @turkuaslan isimli arkadaşa 1 adet çam balı gönderilmiştir. Afiyetle tüketiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: biolog_hakan

@formypeople isimli arkadaşa 1 kavanoz çam balı gönderildi. Afiyet olsun.

İlginiz için Çok teşekkür ederim balı çok beğendim herkese tavsiye ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güncel.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yeni mahsül toplanana kadar son ürünler satışta...
  • bulentataseven adlı arkadaşımıza bir kavanoz çiçek balı gönderilmiştir. afiyet olsun
  • bulentataseven adlı arkadaşımıza 2 kavanoz çiçek balı daha gönderilmiştir. Geçen sezondan olan ürünlerim tükenmiştir. Yoğun ilginiz için teşekkür ederim. @bulentataseven
  • biolog_hakan kullanıcısına yanıt
    çok teşekkür ediyorum Hakan Bey bundan sonra bal için adresimiz belli.
  • Hakan bey elden satış için fiyatınız nedir? 1 kavanoz çam ve çiçek için?
  • Merhaba,
    Yeni sezon ürünleri için henüz fiyat konusunu netleştirmedim. Ama kargo için anlaşmam olmasına rağmen 6.5 lira ödeme yapmaktayım. Elden alınan üründen sadece kargo parasını düşebilirim. @hbasri
  • Elinizde hiç bal kaldı mı varsa hangi üretim mevcut

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhaba;
    Elimde sadece kendi tüketimim için ayırdığım 2 kavanoz çiçek balı kaldı. Doğadaki işler yolunda giderse bahar balından yana bir miktar ürün ay sonuna satışa çıkabilir. Temmuz sonu gibi normal çiçek balı, eylül sonuna doğru da çam balı toplanıyor genel olarak. Burdan talep olursa belki bu sene ayçiçeği balı için kovanlarımı taşıyabilirim fakat ayçiçek balı yoğun polen içermesi yüzünden çabuk donan/kristalleşen bir bal. Bu yüzden bunu bilerek alacak olanlara ulaşmam gerekiyor.
  • 2018 yılına ait bahar balı ay sonu itibariyle tüketiciyle buluşmaya hazır olacaktır. Kargo dahil olarak 55 TL ye gönderim yapmaktayım.
  • Bahar balını stoklar bitinceye kadar gönderebilmekteyim. Tükenmeden almanızı tavsiye ederim.
  • Ayçiçeği balı 10-15 güne süzme ve petekli olarak satışa hazır hale gelecektir.

• Bahar balı için son 15 kavanoz. Ayrıca kovanlardan elde ettiğim propolis haftaya çözünmüş halde satışa çıkacaktır.
  • Ayçiçek balı hasadı yapılmıştır. Haftaya sipariş gönderimine başlanacaktır.

• alıp kullananlar yorum yaparsa daha faydalı olur diye düşünüyorum.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.