Şimdi Ara

Balparmak Süzme Çiçek Yayla Ve Ova Balı 850 Gr 40.79 TL Kargo Bedava

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
3
Favori
5.283
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba Arkadaşlar Trendyol'da 150 TL Üzeri Alışverişe 30 TL İndirim Başlamış İndirimle Beraber Balparmak Süzme Çiçek Yayla Ve Ova Balı 850 Gr 40.69 TL ye Geliyor Özellikle Kış Aylarına Girmemizle Beraber Çoğu Kişide Kaliteli Bal İhtiyacı Oluşmuştur Ben 4-5 Yıl Önce 30 TL den Almıştım Bol Bol Stok Yapabilirsiniz Balın Son Kullanım Tarihi Yoktur.

Balparmak Süzme Çiçek Yayla Ve Ova Balı 850 Gr 40.79 TL Kargo Bedava

• Karşı taraf çakal ise, bu bize de aynı çakallığı yapma hakkı vermez. Bu ucuz "kuruş numarasını" yapmayan esnaf yok, en babasından en avamına kadar tüm ticaret erbabı yapıyor. Çakallığı balparmak yapıyor ama bunun bedelini trendyola ödetiyorsun. Katakulli yapmak için böyle bahanelere gerek yok; dediğim gibi 4. bir şişe ile temiz iş mümkün

• diğer ürünü iptal edince 30 tl indirim nasıl oluyor

• Sepetin150 ye tamamlayıp geri iptal nasıl yapıyorsunuz ? İade tutarında kargo ücretinde var . Tam olarak nasıl yapılıyor biraz anlatır mısınız ? Sipariş verip bal harici ürünü hemen iptal mi ediyoruz?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • dieselwaitec D kullanıcısına yanıt

3 bal ekleyip diğer 14 tl lik ürününde ödemesini yaptıktan sonra 14 tl lik ürünü iptal ediyoruz kargo ücretiyle beraber iade ediyor

• Balparmak Süzme Çiçek Yayla Ve Ova Balı 850 Gr 40.79 TL Kargo Bedava

Bahsettiğiniz şekilde siparişi verdim. Konu için teşekkürler.

• Yararlandık, teşekkürler.

• Cüzdan olmayan bir hesapla alsam iadeyi ne zaman alabilirim? Ayrıca mobilde görünmüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jeomustafa -- 1 Kasım 2021; 21:17:11 >
  • rakım 500 dikkat din bunlar 1000 rakım mı 800 rakımmı ne olanı daha iyi.

• 800M rakım olsa iyiydi yine de teşekkürler

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Böyle arka yollardan katakulli iş yapacağınıza, 4 şişe alın temiz iş yapın işte.

• dekareme kullanıcısına yanıt

esas onlar katakulli yapıyor neden 50 tl değil de 49.90 tl yapmışlar

• Matias12 M kullanıcısına yanıt

Karşı taraf çakal ise, bu bize de aynı çakallığı yapma hakkı vermez. Bu ucuz "kuruş numarasını" yapmayan esnaf yok, en babasından en avamına kadar tüm ticaret erbabı yapıyor. Çakallığı balparmak yapıyor ama bunun bedelini trendyola ödetiyorsun. Katakulli yapmak için böyle bahanelere gerek yok; dediğim gibi 4. bir şişe ile temiz iş mümkün

• Bahsettiğiniz gibi olmuyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Matias12 M kullanıcısına yanıt

onlar katakulli yapmıyor 50 tl olursa trendyol kargo ücreti kesiyor satıcıdan.

• Kim katakulli yapıyor bilmiyorum ama arkadaşın dediği yöntem ile sipariş verdim teşekkürler.

• Bende düşmüyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ürünü önerir misiniz?
    Anavarza bal ile kıyasta bu nasıldır?
    Sadece yayla balı olsaydı iyiydi de 500 m rakım biraz düşük kalmış 🤔

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • drangela61 D kullanıcısına yanıt
    Aceleniz yoksa 1000 metrelik yayla balını tavsiye ederim, hafif ve baymıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.