Şimdi Ara

2018 LG OLED C-E-W8 Bilgi Paylaşım ve Kullanıcı Kulübü (33. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
913
Cevap
25
Favori
65.013
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    tamamen aynı düşüncedeyim. e8 olmadı c8 oda olmadı 4-5 lira bir led tv ile 4-5 sene...
    Bu arada led tv ne aldınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: smooky

tamamen aynı düşüncedeyim. e8 olmadı c8 oda olmadı 4-5 lira bir led tv ile 4-5 sene...
    Bu arada led tv ne aldınız?
    sony xf9005 aldım aklım hala oled televizyonda bir sonraki alacağım tv de %90 oled olacaktır ama ileri ki yıllarda, şimdilik sony ile uzun yıllar idare ederim
  • Ekim ayı itibariyle Zam yapmışlar hepsine.. C8 55 16000lere gelmiş..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • payda P kullanıcısına yanıt
    güzel tv hocam. güle güle kullanın.
    banada ne değişim çıktı ne iade tuketici hakem heyetine gideceğim.
  • iade ve değişim dışında nasıl bir sonuç çıktı peki? onarım mı yapacaklar?

• payda P kullanıcısına yanıt
    15 gün daha beklersem malzeme stoklarında olacakmış ozaman onarım yapabileceklermiş. aşırı keyfi cvplar veriyorlar. tv geri istedim rapor gelsin tüketici heyetine gideceğim. 6 ayı buluyormuş sonuçlanmsı para iadesi talep edersem usd ne olur belli değil değişim üzerine dava açacağım sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: LATINLINGO

Ekim ayı itibariyle Zam yapmışlar hepsine.. C8 55 16000lere gelmiş..
    Kampanya yaparlar mı?
  • Dün mediamarkt'te indirim vardı 55C8 16.000 seviyesine indi fakat 2-3 hafta önce 12.000 veriyorlardı
  • 12.000 liraya c8 aldım ertesi hafta 18.000 oldu şansmı diyim nasipmi diyim bilemedim😄

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Burker55

12.000 liraya c8 aldım ertesi hafta 18.000 oldu şansmı diyim nasipmi diyim bilemedim😄
    Nasip kısmet de hocam güle güle kullan iyi fiyata almışın ama şuan 18.000 değil 13500 cıvarına gelıyor diye bılıyorum.:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ezel99

Nasip kısmet de hocam güle güle kullan iyi fiyata almışın ama şuan 18.000 değil 13500 cıvarına gelıyor diye bılıyorum.:)

Alıntıları Göster
    13.500 nerde hocam ? bende indirim bekliyorum :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: LuqueTr

13.500 nerde hocam ? bende indirim bekliyorum :)

Alıntıları Göster
    Merhabalar Ankara Kentpark avm LGSHOP mağzasını arayın yardımcı olur BURAK KESKİN var mağza müd. gereken neyse fiyatta bişeyler daha yapar bilginiz olsun.
    0506 620 31 32 numarası
    0312 219 91 35 mağza numarasıda
    iyi günler.
  • 55 c8 11.600 gittigiyor teknosa mağazasında. Bana sorarsanız yine de pahalı. 55 c7yi 6.900 tlye aldım bundan 6 ay önce. C8in ederi en fazla 8-9bin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Helsinki

55 c8 11.600 gittigiyor teknosa mağazasında. Bana sorarsanız yine de pahalı. 55 c7yi 6.900 tlye aldım bundan 6 ay önce. C8in ederi en fazla 8-9bin.
    Sizce o fiyatlara ne zaman düşer?
  • quote:

55 c8 11.600 gittigiyor teknosa mağazasında. Bana sorarsanız yine de pahalı. 55 c7yi 6.900 tlye aldım bundan 6 ay önce. C8in ederi en fazla 8-9bin.

O fiyatlara bu kurlar ile düşmesi imkansız bence C8’in yeni modeller çıkana kadar 10K altına satılacağını sanmıyorum. 55” C8 Avrupa da 1600€ ya satılıyor yani 11.000₺ yapıyor. Türkiye de vergilerle beraber fiyatı 13-14k tutuyor şuan gg fiyatı cok iyi bence almayı düşünen kaçırmasın derim. C8 piyasadaki en iyi 3 tv den biri.

@LuqueTr

• Valla benimde imkanim.olsa e8 alirdim

• quote:

Orijinalden alıntı: Philipp_Plein

quote:

O fiyatlara bu kurlar ile düşmesi imkansız bence C8’in yeni modeller çıkana kadar 10K altına satılacağını sanmıyorum. 55” C8 Avrupa da 1600€ ya satılıyor yani 11.000₺ yapıyor. Türkiye de vergilerle beraber fiyatı 13-14k tutuyor şuan gg fiyatı cok iyi bence almayı düşünen kaçırmasın derim. C8 piyasadaki en iyi 3 tv den biri.

@LuqueTr

Alıntıları Göster
    2-3 ay sonra düşmez mi hocam?

• LuqueTr kullanıcısına yanıt
    2019 modeller çıkmadan düşmez, düşmesi için LG nin global indirim yapması lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Philipp_Plein

2019 modeller çıkmadan düşmez, düşmesi için LG nin global indirim yapması lazım.
    Kredi kartımda limit kalmadı yeni iPad Pro almıştım bu hafta da Apple Watch 4 çıkıyor hepsi üst üste geldi yoksa almayı düşünebilirdim ama belki yıllbaşına doğru tekrar indirim yaparlar çünkü malum türkiyenin ekonomik şartlarından dolayı pek fazla satış yaptığını sanmıyorum dün Teknosa mağazası bomboştu
  • An itibariyle Lg55C8 modelini 11.719 Tl ye almış bulunmaktayım. Hayırlısı olur inşallah.
  • 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.