Şimdi Ara

2018 LG OLED C-E-W8 Bilgi Paylaşım ve Kullanıcı Kulübü (32. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
914
Cevap
25
Favori
65.008
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: smooky

teşekkürler hocam teklife bakacağım olmadı biraz ekleyip c8...
    C8 çok daha iyi olur. Bence c8 de diretin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • serkanhnr kullanıcısına yanıt
    c8 ile değişim için diretsem sonuç vereceğini düşünmüyorum ama isteyenin bir yüzü vermeyenin iki yüzü demişler :)
    öncelik ellerinde e6 yoktur inşallah
  • quote:

c8 ile değişim için diretsem sonuç vereceğini düşünmüyorum ama isteyenin bir yüzü vermeyenin iki yüzü demişler :)
    öncelik ellerinde e6 yoktur inşallah
    Değil E6, E7 bile olmayabilir.

• serkanhnr kullanıcısına yanıt
    inşallah dediğiniz gibi çıkar çağ atlamış olurum
  • quote:

Arkadaşlar merhaba,

65e6 sahibiyim(dim) servis suresi 20 işgünü geçti ctsi servisi aradım değişim için merkeze bilgi verdiler. Neyle değiştirilecek dedim ptsi arayın dediler.

e6 önerebileceklerini sanmıyorum görünmüyor stoklarda e7 önerirlerse ne diyim? alayımmı ücret iadesimi isteyeyim? alınırmı e7 ?

bu gibi durumları tecrübe etmiş arkadaşlar varsa fikir verirlerse sevinirim

teşekkürler.
    Merhaba hocam oled65e7 kapalı zor bulunur teklifi değenlerdirin bence 65b8 65c8 talep edin.derim hocam
    iyi günler
  • smooky S kullanıcısına yanıt
    Sizin tvniz E serisi. C ne alaka?

E7, bulunmuyorsa E8 talep edin.

• e8 c8 veya ücret iadesi istedim hocam bekliyorum sonuçlanmasını
  • emrahsnr kullanıcısına yanıt
    servis muhadili vermekle veya ücret iadesiyle yükümlü olduğunu söyledi. teknosa ayrı servis ayrı cagrı merkezi ayrı konuşuyor bende mail attım c8 e8 veya ücret iadesi talep ediyorum diye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smooky -- 1 Ekim 2018; 13:47:9 >
    Hocam sizin tvnin muadili c serisi değil. Yanlış talep yapmışsınız. E7 le değişim yaptırın. E7 yoksa E8 olmalı.
    Ücret iadesi yapsalar, siz zararlı çıkarsınız. Edecekleri iade ile 65e7 ya da e8 alabilecek misiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrahsnr -- 1 Ekim 2018; 13:51:15 >
    iki televizyonuda bugün gidip gördüm hocam. gidip gördünüzmü bilmiyorum ama e serisi bana hiç güzel gelmedi açıkçası c verirlerse daha makbule geçer.
    verecekleri iade ile e7 alır üzerine iki günde tatil yaparım hocam
    ben e 6 yı aldığımda buralar dutluktu :))) 19000 tl idi
    Elinizdeki fatura bedeli, şu anki e7 den yüksekse, neden olmasın?

hocam muhtemelen para iadesi yaparlarsa bir samsung alır halka karışırım. yayın yok bişey yok
    haftada bir maç netflixtende izlersem bir film izliyorum. o ara bi gazla aldık şimdi değişim olmazsa heralde almam
    pardon bu arada e7 20900 müş.. ama ciddi indirim verirler heralde kurtarır yani alacağım para
  • quote:

Orijinalden alıntı: byvolcan

her türlü oyunu oynuyorum hocam ben bir eksisini görmedim. 65" hemen alişiliyor dahada keyifli oluyor bence. sizin dediğiniz odaklanama sorunu daha büyük ekranlarda yaşadim ben örnek vermek gerekirse benim arkadaşimda projeksiyon var 110" ekrani oyun oynamak güzel olmuyor onda birkaç kere denedik.
    benimde 55c6 tvim arızalandı 20 iş günü geçince 55c8 istedim vermediler direk para iadesi yaptılar, malum kur farkından dolayı değişim yapmıyorlar direk faturada yazan tutarı iade ediyorlar,

parayı iade ederlerse oled teknolojisinden önümüzdeki 4,5 yıl içerisinde uzak durun alın herhangi bir markanın led tvsini kafanız rahat olur en azından, ta ki oled teknolojisinin kronik bazı sorunları çözülene kadar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi payda -- 1 Ekim 2018; 18:19:53 >
  • Ne sorun yaşadınız hocam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: LuqueTr

Ne sorun yaşadınız hocam?
    anakart arızası
  • quote:

Orijinalden alıntı: payda

anakart arızası

Alıntıları Göster
    Geçmiş olsun o kadar para verip böyle sorunlar yaşamak kötü gerçekten
  • payda P kullanıcısına yanıt
    banada anakart ve ekran değişecek dediler.. bu durumda para iadesi yaparlarsa iyi.
  • quote:

banada anakart ve ekran değişecek dediler.. bu durumda para iadesi yaparlarsa iyi.
    yerinizde olsam önceliğim 2018 E serisi model oled serisi ile değişim isterdim c8 verirlerse onuda kabul ederdim, 2018 modellerin işlemcisi ve yazılımı bir önceki modellerden çok daha iyi,

istediğiniz değişimi kabul etmezlerse yüksek ihtimal para iadesi alırsınız, servis sizi arayıp fatura, iban ve kimlik fotokopisi isteyecek, 30 gün içerisinde para iadesi yapmaları gerekiyor, 30 günü tam bekletip öyle gönderiyorlar, boşuna peşlerine düşme bu konuda yani son hafta iban hesabına gönderirler

led tv ye yönelin ilk başta biraz yadırgarsınız siyah seviyesini ama sonra yavaş yavaş alışırsınız, 4, 5 yıl sonrada daha yeni özelliklerde ve gelişen oled teknoloji ile yeni seri oled almış olursunuz o zamanlarda daha yüksek kalitede içerikler(4k filmler) sayısı daha fazla olur ve uydu tv kanallarıda belki o yıllarda yavaş yavaş 4k çözünürlüğe geçebilirler,

benim şahsi düşüncem bu yönde karar sizin oled alsanızda yine piyasadaki en iyi görüntü veren paneli almış olursunuz

• 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.