Şimdi Ara

2018 LG OLED C-E-W8 Bilgi Paylaşım ve Kullanıcı Kulübü (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
914
Cevap
25
Favori
65.012
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hayırlı olsun Dünya’nın en iyi HDR TV sini aldınız memnun kalmamanız mümkün değil.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: johnygage

An itibariyle Lg55C8 modelini 11.719 Tl ye almış bulunmaktayım. Hayırlısı olur inşallah.
    Merhaba hocam cok güzel fiyattan almışınız güle güle kullanın. teknosadan mı aldınız?
  • 2018 LG OLED C-E-W8 Bilgi Paylaşım ve Kullanıcı Kulübü

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Evet Teknosa dan aldım. Teşekkür ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • johnygage J kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam güzel ürün güzel fiyata almışınız hayırlı olsun güle güle kullanın

• ekran yanması için bende birşeyler yazmak isterim bende lg g flex 1 vardı p-oled ekran ilk 1. yılında hiç bir sorun yoktu aniden bu sorunla karşılaştım googleye girince sonra başka bir siteye girince googlenin yazısı orda kalıyordu ekran parlaklığını fullayınca sorun azda olsa çöülüyordu. teknik servisi verdim sağolsun teknik servis komple ekranı değiştirdi ve bu sorundan kurtuldum ndan sonra teli sattım . yani ekran yanması 1 yıl olmaz 2. yıl olmaz ama 3. yada 5. yıl muhakkak olur bunun sebebide oled teknolojisinde biryerden sonra pixeller yoruluyor ve durum bu oluyor . Bence samsung sırf bu sorun yüzünden oled teknolojisinden çekiniyor
  • smooky S kullanıcısına yanıt
    Arkadaşım ücret iadesi alabiliyorsan al benim 65e7 ekran yanığı oluştu şımdı panel değişimi oluyor. Tekrarlamaycagida belli değıl boşver oledi git qledlerden al

• Rx3004 kullanıcısına yanıt
    geçmiş olsun..
    fırıldak gibiler abi... 20 iş günü geçmiş servis süresinin sadece tamir ederiz bekle dediler. tv geri çektim avukata arattım servisi teknosayı sonra 800 tl farkla e8 değişimini onayladılar. bugünde stok yokmuş ücret iadesine döndüler.saçma sapan işler...
    önümüzdeki 5 yıl oled ekranı evime sokmam alırsamda marka lg olmaz sony xf90 bakıyorum.
  • Samsung 65Q9FN alın Sony değil.
    Hocam geçmiş olsun, ne kadardır kullanıyordunuz? Bir de tvde neyin logosu kaldı?
  • Seninle aynı zamanda almıştık hatırlamadın mi. Netflix atv birde esra erol alt bilgi banneri kaldi

Hatirladim, hatirladim hocam. Gecmis olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: Zerathull

Hatirladim, hatirladim hocam. Gecmis olsun.
    Sende baya uğraşmıştın servis ile sonuca ulaştın inşallah

Hocam ben iade ettim 10.800’e 65b7+sk5 aldim.

• quote:

Hocam ben iade ettim 10.800’e 65b7+sk5 aldim.
    Günaydınlar, Bugün Lg servisinden arandım. Sıfır Ürün Onaylanmış. ben panel değişimini falan kabul etmemiştim. ve avukatım ile mecdiyeköy merkez ofislerine gitmiştim.Avukatımın da Bilişim Davalarında heyet olması büyük artısı oldu. Ben fiyat farkını verip e8 e geçebilirim dedim. Onuda sunalım onaylanırsa e8 e geçiş yapacagım farkını verip
    Cok sevindim hocam, insallah ufak bir farkla e8 alirsiniz. Buradan Lg yanik panele garanti vermiyor diyenlete selam olsun.

• quote:

Cok sevindim hocam, insallah ufak bir farkla e8 alirsiniz. Buradan Lg yanik panele garanti vermiyor diyenlete selam olsun.
    Gecen aynı şekilde bi müştrimizinki daha değişti artık servis yanık oldunmu değişim yapıor bilginiz olsun arkdaşlar.
  • Yahu şu logo karatma işini tüm oled lere güncelleme ile getirseler kendileri de kullanıcı da rahat etse :) insanın aklına şu geliyor demek ki logo karartma da işe yaramıyor :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    hayırlı olsun e8 için stokta olmadığı yönünde bilgi vermişlerdi bana ama belki gelmiştir
    19,000 tl fatura bedeli var üzerine 870 tl yatırırsan olur dediler yatırdım olmadı :)
    ücret iadesine döndü.
  • smooky S kullanıcısına yanıt
    Hocam bekleyin stoğa girince alın derim birdaha bu fiyatları bulamayabilirsiniz bilginiz olsun

• 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.