Şimdi Ara

2018 için civic mi corolla mı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
10.909
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: alperdgal

Tork 303 müü

Ne ustalar var arkadas

Computest olayı tamamen bir balondur.Aracın en iyi expertizi serviste bilgisayara bağlatmak ve boya kontrolü yaptırmaktır.

İki araç arasından tercih yapacak olursam kesinlikle civic derim.Toyota torosdan hallice ön konsoluyla c sınıfının en rezil arabasıdır.Ancak civicte ki kaput dalgalanma ve göçük olayı çözüldü mü bilmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi E.R.W. -- 13 Mart 2018; 14:59:0 >
  • Fiyat sorun olmayacaksa kesinlikle Civic.
  • 1.6 life paket bomboş araba artı manuel vites. Biraz daha fazla para verip dolusunu alırdım şahsen.
  • Kaporta göçüğü olmasa Civic derdim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kral100 K kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler. Siz yazdiktan sonra biraz arastirdim ve aliexpress de 10 dolar civarlarinda buldum. Bugün arkadas servise sormus ve 750 tl. Ye takiyorlarmis. Bende araci alirsam cc yi. aliexpress den alir dediginiz gibi yaparim. 750 iyi para..

• Arkadaş 10 dolarlık 5 dolarlık hız sabitleyiciye güvenilirmi ya benim arabam 20 25 bin TL bile değil ben bile 10 dolarlık hız sabitleyici taktırmam can güvenliği bu. olmadı 0.99 dolara bulun onu taktırın

• Yeni corollanın plastik kalitesi bagaj keçesinin kalitesi benim 2007 model focustanda kötü arabalarda giderek malzeme kalitesi düşüyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • AC@DC kullanıcısına yanıt
    Corolla nin motor mekanik kısımları haricinde kalite düşük.
    Civic te de benzer durumlar var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yksln -- 13 Mart 2018; 21:23:36 >
  • Yahu arkadaş boş dediğiniz corolla da güvenlik tam hem de 73bine bu piyasada. Yapmurla far sensörü de olmayıversin. 50tl hız sabitleyici, 1200tl jant, 300tl sis farı, 1200tl geri görüş kameralı multimedya android sistemi. Al sana dolu mu dolu araba. Hem sıfır, hem sorunsuz. Tak brc yi az da yaksın. 80e her şeyi olan sıfır c sınıfı araba. Varsa başka örneği bilelim.

• Ikisinden de kosarak kacarim.

• Ben olsam ford yada wv yönelirdim.

• quote:

Orijinalden alıntı: ANKARA-BASKENT06

Arkadaş 10 dolarlık 5 dolarlık hız sabitleyiciye güvenilirmi ya benim arabam 20 25 bin TL bile değil ben bile 10 dolarlık hız sabitleyici taktırmam can güvenliği bu. olmadı 0.99 dolara bulun onu taktırın

Aldıkları 10 dolarlık hız sabitleyicinin tek fonksiyonu buton olması. Yoksa sabitleme işlemini yine araba yapıyor. Fabrikadan hız sabitleyici ile çıkması ve arkadaşların sonradan takıp yazılım ile aktive etmesi arasında hiçbir fark yok.

• möhkem M kullanıcısına yanıt
    Servisin taktigida ayni kol.Servisler resmen insanlari soyuyor.Alin aliexpresten takin hicbir sikinti yasamazsiniz.

• Bilip bilmeden konusmayalim.Hiz sabitleyicinin butun alt yapisi yeni benzinli corollalarda var adamlar ust paketi satmak icin basit bir kolu takmiyor.Basit bir kol aparati kac tl olmali acaba.Servisler bu uc kurusluk parcayi fahis fiyata takip hiz sabitleyicisi taktik diye insanlari soyuyorlar.Sizde gelmis burda insanlari yanlis yonlendiriyorsunuz.Once arastirip sonra yorum yapin lutfen.

• C sütunu kaporta göçüklü civic alın tabikide bi ömür başınız ağrıyıp durur

Soru mu buda tabiki corolla

• 2018 modellerde göçük problemi yok deniyor. Konuyu araştırmaya değer bence. Corolla tasarımı da çok güzel ama eskidi maalesef, Civic çok iyi duruyor.

• Sen alirsan 10 dolar ama arabada takili olunca 10 dolar + otv + kdv + bayii kari derken fiyat ucuyor maalesef.

Bunlar pazarlama teknikleri. Zamaninda amd islemci vardi. 4 cekirdek iki cekirdekten daha pahaliydi ama ikisi de ayni islemciydi. Bios ayarlarindan ikisini kapatmislar. Hiz sabitleyici de oyle. Basit bir kol veya tus ve yazilim. Bu kadar basit.

• quote:

Orijinalden alıntı: E.R.W.

quote:

Orijinalden alıntı: Skandalek

Civic bir önceki kasa 2. El alın yorumlara da bakabilirsiniz.

Ooo lpg takınca arabanın torku 2 katına çıkmış 303 tork olmuş,gerçekten çok inandırıcı bir test.

Bana da biraz sallayan bi tip gibi geldi. Böylelerini görünce insan direk şüpheye düşüyor. Zamanında bir honda servisine gittiğimde (Malatya'da yeni açılmıştı ) adam aracınız dizel mi diye sordu. Nerdeyse geri çıkıp gidecektim. Bu işi yapıyorsan bişeyler bilmen lazım. Ölçü birimi farklıysa onu da belirtmesi gerekiyor.
    Bi de eski civic daha iyi yorumları filan okudum. Böyle bişey yok. Yenisi her açıdan daha iyi( belki şanzıman kaynaklı performans dışında ) Ayrıca bu videodaki civic uzun yıllar boyunca üretilen en aceleye gelmiş civic modelidir. Çünkü geliştirme sürece malum 2009 krizine denk gelmiş bir araç. Krize denk gelmesinin mühendis açısından bir önemi yok ama pazarlamacıların şartlar nedeniyle mühendislere daha çok etki etme imkanı bulduğu bir dönem.

• quote:

Orijinalden alıntı: etusch

quote:

Orijinalden alıntı: E.R.W.

quote:

Orijinalden alıntı: Skandalek

Civic bir önceki kasa 2. El alın yorumlara da bakabilirsiniz.

Ooo lpg takınca arabanın torku 2 katına çıkmış 303 tork olmuş,gerçekten çok inandırıcı bir test.

Bana da biraz sallayan bi tip gibi geldi. Böylelerini görünce insan direk şüpheye düşüyor. Zamanında bir honda servisine gittiğimde (Malatya'da yeni açılmıştı ) adam aracınız dizel mi diye sordu. Nerdeyse geri çıkıp gidecektim. Bu işi yapıyorsan bişeyler bilmen lazım. Ölçü birimi farklıysa onu da belirtmesi gerekiyor.
    Bi de eski civic daha iyi yorumları filan okudum. Böyle bişey yok. Yenisi her açıdan daha iyi( belki şanzıman kaynaklı performans dışında ) Ayrıca bu videodaki civic uzun yıllar boyunca üretilen en aceleye gelmiş civic modelidir. Çünkü geliştirme sürece malum 2009 krizine denk gelmiş bir araç. Krize denk gelmesinin mühendis açısından bir önemi yok ama pazarlamacıların şartlar nedeniyle mühendislere daha çok etki etme imkanı bulduğu bir dönem.

İşte böyle uyduruk tesler ile araç alan Kişiler o aracı birşey sanıyor.

• commandx C kullanıcısına yanıt
    Anladım. Arabanın böyle güvenlik unsuru olan şeylerini iyi seçmek lazım çünkü arkadaşımın tanıdığı çöp kantonuna arkadan vurdu çocuğun kafatasının şekli değişmiş bacağı ters dönmüştü allah rahmet eylesin

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.