Şimdi Ara

2018 F/P Tatil Fırsatları (Ana Konu) (99. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
3.849
Cevap
127
Favori
207.991
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 979899100101
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ramcoo21

Merhaba,

eylül 1-6 tarihleri arasında 5 gece kuşadası bodrum fethiye çeşme bu bölgelerde max 2200tl civarında otel önerisinde bulunabilirmisiniz varsa tabi

2 yetişkin 1 çocuk

kendi aracımızla istanbuldan gidicez ilk tercihimiz kuşadası.

önerilerinizi bekliyorum herkes umarım gönlündeki tatili gerçekleştirir.
    Rezervasyon bu tarihe kaldıysa, 5 gece iki kişi + 1 çocuk için 2.200₺ bütçe ile kuşadası dışında yazdığınız bölgelerde kalacağınız tesis bulabilirseniz kaldığınıza pişman olursunuz, kuşadası için belki o bütçeye ortalama bir tesis halen bulunabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• zvzv Z kullanıcısına yanıt
    Tatilini evde geçirmesinden iyidir neye göre nasıl pişman olur ki herkes bakış açısı ve zevkleri farklıdır.

Siz sueno,voyage aşağası başka yere adım atmam diyebilirsiniz anlarım kazandığın para ona göre yüksektir.Ama herkesin geliri veya zevkleri,beklentileri farklıdır.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ramcoo21 R kullanıcısına yanıt
    Çocuk kaç yaşında?

• quote:

Orijinalden alıntı: ramcoo21

Merhaba,

eylül 1-6 tarihleri arasında 5 gece kuşadası bodrum fethiye çeşme bu bölgelerde max 2200tl civarında otel önerisinde bulunabilirmisiniz varsa tabi

2 yetişkin 1 çocuk

kendi aracımızla istanbuldan gidicez ilk tercihimiz kuşadası.

önerilerinizi bekliyorum herkes umarım gönlündeki tatili gerçekleştirir.
    Ramada akbuk 2000 tl çıkıyor

• radko kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim bu incelikte bir düşünce için esnafız diyelim malum koşullardan anca bukadar bütçe ayırabildim araçla gidicem yolu vs çocukla çıkınca otele verdiğimiz kadarda harcıcağımızı düşünüyoruz yer bulamazsak kısmet diyicez artık tekrar bu nazik empati kurulmuş cevap için teşekkür ederim

• van_hoijdonk kullanıcısına yanıt
    Çocuk 2 yaşında

• Merhabalar
    Konumuz bilindiği üzere 2018 F/P Tatil Fırsatları (Ana Konu) adlı konudur.Bu konumuzda üyelerimiz tatil yaparken konaklama yapmak amacıyla seçtiği hotel ya da hotellerde yaşadığı deneyim,tecrübe,ve değerlendirmelerini anlatmaktadır.Bir x hotel sizler için iyi olabilir diğer bir birey için hiç iyi bir hotel olmayabilir.İki kişininde fikrine forum kurallarına uyduğu sürece saygı duymak gerekir..Lütfen bu konuda hassasiyet rica ediyorum.
    İkili tartışmaya mahal vericek ve konu bütünlüğünü bozucak mesajları sildim.Lütfen sizlerde bilgi almaya çalıştığınız ya da deneyimlerinizi aktardığınız konuda sizinde rahatsız olduğunuz bir mesaj ya da mesajlar varsa şikayet butonunu kullanınız.
    İyi forumlar.
  • Hilton kemer in instagram hesabı hacklenmiş yada kendileri kapatmış :)

• Selam

Atlasglobal ucuslari ile ilgili sorun mu var?

Ağustos- da biletim vardı mail attılar uçuş iptal edildi para iadesi yapıyoruz diye sonra aradım senin gideceğin tarihte sorun yok yanlışlıkla mail geldi diye .Ama yinede içimde şüphe kaldı. Birşey bilen varmı?

• Kocaman firmanın amatörce hata yapması ilginç

Royal Asarlık - Bodrum Gümbet’te 2464 TL çıkıyor.

Cocos the club - Bodrum Ortakent 2184 TL çıkıyor.

Cocos’u burada beğenen arkadaşlar oldu ama ben geçen yıl çift olarak gittim beğenmedim. Tamamen emekli amca oteli gibi. Akşam çay iç tavla oyna modunda. Denizine kimse laf edemez ama çok iyiydi.

Bu ikisini incelemenizi tavsiye ederim. Şimdiden iyi tatiller.

• van_hoijdonk kullanıcısına yanıt
    Bende yalıçiftlikte LATANYA da kalmıştım sakindi güzeldi ama denizi harikaydı aslında ege tarafında seçenekler çok kısıtlı olunca antalyada güzel seçenekler bulduk pgs kiriş belek buraya baktık aslında 2200tl civarında güzel tatil köyleri var bizde nekadar ekmek okadar köfte bunun farkındayız ona göre hareket edicez pgs kiriş hakkında fikrin varmı yada önerebileceğin emsalleri. Teşekkür ederim

• Arkadaslar mrb 28 nisan 1 mayis arasi alanyada denize yakin hersey dahil kisi basi 60-70 tl civari bir f/p oteli varmi bildiginiz?

• Dun yaptirdim Sueno Golf Rezervasyonu 27 mayis giris 1 haziran cikis 2703 lira 5 gece 2 kisi.

• Clup turan

Ulusoy kemer holiday

Letoonia arasında kaldık hangisini önerirsiniz

• Cesars Temple Deluxe
    Giden var mı arkadaslar bütçem ancak 3000 civarı ve 6 yasında kızım var en büyük isteimiz onun eglenmesi. Çocuk dostu bir otel arıyoruz . 4 temmuz 9 temmuz arası 5 gece.
  • Arkadaşlar Antalya'da veya başka güzel bir bölgede 3 erkek arkadaş tatil yapabileceğimiz 5 yıldızlı otel var mı ?
  • akon kullanıcısına yanıt
    Çocuk kaygısı ile bende bu tesisten aldım ağustosun ilk haftası. Rus turiste çalışan tesis.Otelle ilgili bilgi yoı neredeyse. Ortalama bir tesis. Umarım pişman olmayız. Günlük 286 ya geldi

Hocam Alkoclar Adakule'den dinlenip dinlenip kacin cok kotu bir isletme.

• Mayıs sonundan 3 gün Kıbrıs/Girne ye gitmek istiyorum..önerebileceğiniz iyi bir otel var mı?
  • 
Sayfa: önceki 979899100101
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.