Şimdi Ara

2018 F/P Tatil Fırsatları (Ana Konu) (97. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.849
Cevap
127
Favori
207.994
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9596979899
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: imax1

Büyük anaodlu otel bizim yazlığın hemen orası da bilgi vereym size. Mavişehir de otel ve de huzur koyunda, huzur bana kalsa didimin en güzel koyu, full kum derin hiç değil metrelerce yürüyebilirsiniz. Didimde tek otel var bence oda aquasis. Muhteşem bir koyda. Mavişehirden çok kez aquasis in yanında ki koya gideriz. Büyük anadolu otel deniz olarak güzel , yer güzel ama gece sıfır ses olur, aktivasyon vs olmaz, kendi halinizde olursunuz. Altınkuma gidip alkol alırsanız , dönüşte bazen polis kontrolü olabiliyor, o civarı iyi bilmeniz lazm o yollardan gelmek için çünkü 4 tane yol var mavişehire gelen didimden. Bence de altınkumda grand didyma fln var öylw bişey tutarsanız daha eğlenirsiniz gibime gelior. Beklentiniz olmasın büyük anadoludan çok fazla şahsen gidip kalıp tatil yapmam orda
    Cocuk 1 yasinda oldugundan aslinda cok ses gurultu olsun istemiyorum.. Denizi sica ve kum olmasini tercih ediyorum.. Tatilsepetinde n bakiyorum fakat ne akdeniz ne de ege de orta duzey denize sifir bir otele denk gelemedim.. Heleki oteller ile ilgili yorum okuyunca icim daraliyor.. 😁

Oyuzden otel tavsiyelesi olan varsa sevinirm,tsklet

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• aL-Pi kullanıcısına yanıt
    Beklentiniz çok değilse cesars deluxeden aldım.Fiyat olarak o ölçekteki oteller arasında en uygunu.Çocuk odaklı bir otel.Yorumlara bakınca otel seçemiyorsunuz malesef
  • Ya bu fiyatlar ne böyle bu sene ilk defa geç kaldım ondanmı uçmuş.2 kişi bir 13 yaşında çocukla kemerde temmuz dönemi önerisi olan varsa sevinirim arkadaşlar.
  • Lüks ve iyi bir otel için o bölgede gecelik ortalama 500₺'den başlıyor o dönem.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: epstemolojk_kopus

Ya bu fiyatlar ne böyle bu sene ilk defa geç kaldım ondanmı uçmuş.2 kişi bir 13 yaşında çocukla kemerde temmuz dönemi önerisi olan varsa sevinirim arkadaşlar.
    Tatil planlaması ve rezervasyonu için bu zamana kaldıysanız geçmiş olsun diyelim...

Kemer için hem de Temmuz ayında iyi bir tesiste yer; güncel fiyatlarla mantıksız rakamlar çıkar...

Tatil işi en geç sene değişmeden 31 aralığa kadar halledilmeli, sonra tren kaçıyor, alınmayacak seviyelerde çok pahalı oluyor, herşeye rağmen alıcam derseniz 2 katından bile fazla (bazen 3 katı) ödeyip alıyorsunuz... Yada mevcut bütçenize uygun daha düşük seviye tesislere (herşey dahil olmayan vs) takılmak durumunda kalıyorsunuz....

Aralık ayında aldığım Belek Spice Hotel'in aynı tarihler için şu anki güncel fiyatı benim aldığım fiyatın 3 katı.

• Tren kaçtı yani.
  • 2 gece sueno side'de kalmayı düşünüyorum..bu hafta sonu.. bir iş için gideceğim.. son anda bir değişiklik olur diye rezervasyon yaptırmadım.. zira ücreti de hemen eft istiyorlar.. rezervasyonsuz doğrudan otele gitsem ne olur ki?.. fiyat %25 indirimle nisan sonuna kadar sabit.. 500 küsur odası da var.. olmadı başka bir yerde konaklarız dedim..

rezervasyonsuz doğrudan otele gitmenin bir sakıncası var mıdır?

bir de fiyatta pazarlık olmuyor bu tip zincir otellerde.. resepsiyon ne derse o.. acaba en azından oda upgrade ederler mi? standart odada çocuk için kanepe gibi bir şey var..onun yerine 3 yataklı oda ya da aile odası falan değiştirirler mi sizce?

oda konusu tamamen şans mıdır?.. bazen forumda okuyorum, kara tarafı aldım, deniz verdiler yok suit verdiler falan..
    şu an havuz-deniz soğuk en azından konforlu bir oda olur ne bileyim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turizmpsikoloğu -- 20 Nisan 2018; 15:4:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cancan_burak

Beklentiniz çok değilse cesars deluxeden aldım.Fiyat olarak o ölçekteki oteller arasında en uygunu.Çocuk odaklı bir otel.Yorumlara bakınca otel seçemiyorsunuz malesef
    hangi tarihlerde gideceksiniz acaba bende 6 yasında kızımla gidebilecegimiz bir otel bakıyorum . Yorumlar cok kotu ama sizin izlenimleriniz nasıl olacak merak ediyorum
  • akon kullanıcısına yanıt
    Biz çocuk odaklıyız.Çocuk mutlu olsun yeterli.Arkadaşların dedikleri gibi yıl sonu almak gerekiyor ama hayat bize bu opsiyonları sunmuyor.Tatil zamanımız yeni belli oldu.Ağustosun ilk haftası gideceğim. Yorumları gördüm.Ortalama bir otel.Ne çok iyilere nede çok kötü yorumlara bakıyorum.Genel olarak ortalama otel. Günlük 285 liraya çocuklara yönelik başka tesis bulamadım.Daima biz e baktım.Otelde telefonu açan arkadaş soğuttu açıkcası.Buna karar kıldık.Otelin çok büyük kısmı rus turiste hizmet verecek gibi görünüyor. İyi bir otele gittim shuttle servisin şöförü ile kavga ettim.Bana göre en kötü tesis o derim.Ancak bunlar şahsi durumlar.

Arapların olmadığı tesis benim için en iyisi Bunu anlamak içinde havuza haşema vb. kıyafetle girilip girilmediğini kontrol etmeniz yeterli

• quote:

Orijinalden alıntı: cancan_burak

Biz çocuk odaklıyız.Çocuk mutlu olsun yeterli.Arkadaşların dedikleri gibi yıl sonu almak gerekiyor ama hayat bize bu opsiyonları sunmuyor.Tatil zamanımız yeni belli oldu.Ağustosun ilk haftası gideceğim. Yorumları gördüm.Ortalama bir otel.Ne çok iyilere nede çok kötü yorumlara bakıyorum.Genel olarak ortalama otel. Günlük 285 liraya çocuklara yönelik başka tesis bulamadım.Daima biz e baktım.Otelde telefonu açan arkadaş soğuttu açıkcası.Buna karar kıldık.Otelin çok büyük kısmı rus turiste hizmet verecek gibi görünüyor. İyi bir otele gittim shuttle servisin şöförü ile kavga ettim.Bana göre en kötü tesis o derim.Ancak bunlar şahsi durumlar.

Arapların olmadığı tesis benim için en iyisi Bunu anlamak içinde havuza haşema vb. kıyafetle girilip girilmediğini kontrol etmeniz yeterli
    Anladım cok tesekkur ediyorum bilgiler icin :) benim daha tatilim bile belli olmadı . Ne yapacagız bilmiyorum .Hatta sirket satılıyor belki yıllık iznimiz bile olmayacak :( Tatil de bende aynı seyi düsünüyorum kızım eglensin yeter gerisi onemli degil. Olurda gidebilirsek temmuzda gidecegiz. Bu otele gidersek once ben size bilgi veririm :)

• turizmpsikoloğu T kullanıcısına yanıt
    Otellerin kapı fiyatları her zaman faiş olur ki sueno side kapı fiyatı kişi başı 700'den aşağı olmaz bilgin olsun. Pazarlık falan olmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi radko -- 20 Nisan 2018; 15:42:6 >
  • radko kullanıcısına yanıt
    hmm. bugün arayayım o zaman oteli.. dediğin gibi bir film çıkabilir..

fakat sezon başı ya henüz.. nisan 22'si için de 700 tl isterse kişibaşı eyvah eyvah.. deniz-havuz yokken sadece konaklama için indirim yapmışlar zaten..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turizmpsikoloğu -- 20 Nisan 2018; 15:57:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aL-Pi

Cocuk 1 yasinda oldugundan aslinda cok ses gurultu olsun istemiyorum.. Denizi sica ve kum olmasini tercih ediyorum.. Tatilsepetinde n bakiyorum fakat ne akdeniz ne de ege de orta duzey denize sifir bir otele denk gelemedim.. Heleki oteller ile ilgili yorum okuyunca icim daraliyor.. 😁

Oyuzden otel tavsiyelesi olan varsa sevinirm,tsklet

Alıntıları Göster
    Anladım hocam. O halde beğenirsiniz. Otelin içi çok iyi değil bildiğim kadarıyla ama komşumuza misafir gelmişti birileri kalmışlardı fena değil diolardı gerçi 3-4 sene olmuştur bu olaya. Denizinden emin olun çok memnun kalcaksınız. Gezmedğim sahil yoktur ege ve Akdeniz’de, altınkum fln bence pis , huzur sahili diye geçer otelin oradı, yanı huzur sitesi çünkü, gerçekten gezdiklerim içinde mavişehir huzur en güzellerinden birisi. Full kum, derinlik çok açılmak lazm ki aslnda ben çok sevmem ; derinleşeni seviyorum hemen, ama huzur tertemiz , tam döneminde gitmezseniz kalabalıkda olmaz, rahat bir yer. Denizi beğenirsiniz oteli bilemiyorum :) hocam ama kesinlikle didime gittiyseniz Manastır koyuna gidin, aquasisin yanından gidilio toprak yoldan ve de tüm koyları akbük didimin gezmiş biri olarak manastırın üstüne deniz bulamazsnz emin olun ;) çok kişide bilmez orayı. evet fiyatlar inanılmaz uçmuş.

Yarın Calista luxury e gitcem dönüşte yorumlarımı yazarım düşünen varsa.

• turizmpsikoloğu T kullanıcısına yanıt
    Arayın fiyat bilgilerini paylaşın. Kapı fiyatına göre telefonda rezervasyon yaparsan daha uygun olur büyük ihtimal.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi radko -- 20 Nisan 2018; 16:41:29 >
    Hocam Orion otele bakin Didim'de. Denize sifir bir otel. Memnun edecektir. Tuntas da olabilir.

• Degerli yorumlariniz icin tesekkurler.. Cesme abtalya tarafinda gittigim otellerin denizleri inanilmaz soguktu, didim deniz suyu sicakligi nasildir?

Egede en sıcak su kuşadasında özellikle davutlar mevkinde

Güzeldir, egedeki en güzel deniz Didim'dedir

• Eski köy hizmetleri kampının denizi ve altınkum tarafında yeni çevre yoku bitiminde 3.koy iyidir didimde deniz için

• tamam geç kaldık fiyatlar katladı gitti.geçen ene 5 bin civarı temmuz fiyatlar 2 ye katlamış.üst sınıflar daha da yüksek.bu tutarları ödemek için aylarca çalışmak lazım.bu saatden sonra da daha da artacağına göre daha uygun orta sınıf,göreceli şikayetlerın olduğu bir yer olblir.bu sene kundu/lara tarafı denenebilir.havaalanına ve şehir merkezine yakın.plaj da kemer,beldibi gibi taşlı görünmüyor.bir araştıralım
  • 
Sayfa: önceki 9596979899
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.