Şimdi Ara

2018 F/P Tatil Fırsatları (Ana Konu) (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.849
Cevap
127
Favori
207.994
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bedava kalmışsınız hocam o fiyata.Ben 2 yan otelinde kalmıştım geçen sene sense deluxe de.O zaman dışarıdan çok beğenmiştim oteli.Dediğiniz gibi hep Alman vardı.Sahilide kum olması iyiydi.Sizin yorumlarınıza göre fp oteli olabilir orası.Birde aynı sırada barut acantus cennet vardı.Çok ama çok güzel otel.Ama biraz tuzlu.Seneye sizin yorumlarınıza göre deneyeceğim burayı.Belek de ki crystali de ben size önerebilirim.Orası da çok kalitelidir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gorkemnalbant

Bedava kalmışsınız hocam o fiyata.Ben 2 yan otelinde kalmıştım geçen sene sense deluxe de.O zaman dışarıdan çok beğenmiştim oteli.Dediğiniz gibi hep Alman vardı.Sahilide kum olması iyiydi.Sizin yorumlarınıza göre fp oteli olabilir orası.Birde aynı sırada barut acantus cennet vardı.Çok ama çok güzel otel.Ama biraz tuzlu.Seneye sizin yorumlarınıza göre deneyeceğim burayı.Belek de ki crystali de ben size önerebilirim.Orası da çok kalitelidir.

evet bizim uygun oldu kişi başı günlük 144 liraya geldi otelide beğendik tekrar gitmekde isteriz şimdi çok daha uygun aynı tarihte fiyatı 1.656 lira çıkıyor kişi başı 118 liraya geliyor ama o mevsimde yaşlı çok oluyor o yüzden biraz daha erken gitmek iyi olur hem hava çok güzeldi ama yinede güneş daie daha yakıcı olur sunrise da 15 ekimden sonra fiyat çok düiüyor ama öncesine baktım ağustos sonu eylül başı biraz tuzlu geldi kişi başı 251 lira ya geliyor ekim 15 sonrasıyla atada baya bir.uçurum var deniz manzaralı oda vs.. isterseniz fiyat daha da artıyor.

• bu sene için düşüncemiz bodrum.
    denize sıfır,herşey dahil otel önerisi olan varsa alabilirim.
  • cem_uA C kullanıcısına yanıt
    +1
  • cem_uA C kullanıcısına yanıt
    Vogue Bodrum, Voyage otelleri ve titanic deluxe bodrum’a bakabilirsiniz. Hilton Dalaman Sarıgerme de güzel diyorlar

• Arkadaşlar booking uygulamasını Türkiye için kullanmak istiyorum. Hangi VPN uygulamasını kullanmalıyım

• quote:

Orijinalden alıntı: cem_uA

bu sene için düşüncemiz bodrum.
    denize sıfır,herşey dahil otel önerisi olan varsa alabilirim.

La Blanche Island

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kur bu seviyedeyken gelecek yaz için Bodrum'da beş yıldızlı otelleri gecelik 300 tl altı bulabilirmiyiz acaba? (Bu yaz 220₺ gecelik ödedim)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • sorrento kullanıcısına yanıt
    La blanche resort'de öneririm fiyatı ısland a göre daha ekonomik,(bu yaz konakladım harikaydı)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • van_hoijdonk kullanıcısına yanıt
    ETS yarın açıklayacakmış.
    Bugün aradılar geçen sene aldığım acenteden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpay86

Arkadaşlar booking uygulamasını Türkiye için kullanmak istiyorum. Hangi VPN uygulamasını kullanmalıyım

Herhangi biri olur diye biliyorum

• cursedman33 C kullanıcısına yanıt
    Bense simdi istanbuldaki bir acenteya sordum yarin aciklanicak dedi ama bu sene yeni otelleri yokmuş oyle dedi.
  • yavaş yavaş ets de fiyatlar açıklanıyor tarih araası yaparak görebilirsiniz. İc santai geçen sene 1850 idi bu sene 2300 olmuş 4 gece.
  • geçen seene ali bey clup felan 3400 felandı bu sene 2 katı cogu otel geçen seneye göre yarı yarıya artmış
  • Fiyatlara bak be heyyytt

• Ben mi yanlış görüyorum. ETS hiç bir karta vade farksız 3'den fazla taksit yapmıyor.
  • geçmiş olsun diyelim uçmuş fiyatlar ekonomik kalan bazı otellerden birini seçer bu formattaki son tatilimi yaparım
  • edit..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cem_uA -- 13 Kasım 2017; 14:58:39 >
  • Arkadaşlar geçen yıl açılan granada luxury belek otelinde kalanlardan yorum alabilirmiyiz? Temizlik .yemek. müşteri portföyü(arap çokmu yani) havuzları aquaparkı. Özellikle 5 ve 8 yaşındaki çocuklara uygunmudur...gibişimdiden teşekkürler...

• Arkadaşlar geçen yıl açılan granada luxury belek otelinde kalanlardan yorum alabilirmiyiz? Temizlik .yemek. müşteri portföyü(arap çokmu yani) havuzları aquaparkı. Özellikle 5 ve 8 yaşındaki çocuklara uygunmudur...gibişimdiden teşekkürler...

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.