Şimdi Ara

2018 F/P Tatil Fırsatları (Ana Konu) (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.849
Cevap
127
Favori
207.994
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Arap oteli resmen diye yorumlar okuduğumu hatırlıyorum. :)
  • Yıllardır en pahlı otel/tur satan ve en az taksit yapan ets tur hiç şaşırmadım fiyatlara,hayatımda hiç ets'den rezervasyon yaptırmamışımdır zaten.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • samsunmel55 S kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim bu otelleri takip edeceğim fiyatlar iyi görünüyor
  • ali222 A kullanıcısına yanıt
    Bu tarz talebi olan birçok kişi olacağına eminim sonuçta herkes alkol kullanmıyor veya ailecek gidip çocukaları varken alkol kullanmayan insanlar var. Alkolsüz konsepte hizmet veren oteller olması gerekli. Alkol kullanmayan insanlar islami konseptteki otellere yöneliyor onlarda sayıca az ve birçoğu devşirme otel hizmetleri çok kötü. Orta standartlardaki oteller de fiyat olarak oldukça yüksek.
  • alikkkk A kullanıcısına yanıt
    İşte bu otelleri filtrelemek çok zor. Alkolsüz olarak filtre koyulduğunda alternatif tatil otelleri çıkıyor. Bu tarz otel bulmak için oldukça fazla inceleme yapmak gerekiyor
  • ssfea S kullanıcısına yanıt
    evet geçen sene ben de orada kaldım.
    fiyat 500 tl civarı artmış.
  • samara hotel hakkında bilgi sahibi olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: YNaniSK

Teşekkür ederim bu otelleri takip edeceğim fiyatlar iyi görünüyor

Sayfaları üzerinden ve oteli arayarak rezervasyon doğrulaması yapdim Ağustos 21 28 arası 2 yetişkin bir çocuk 2700 fiyat veriyorlar bir bence çok uygun ama tek sorun benim kart uymuyor ay başında maaş alınca belli bir miktar gönderip gerisinde girişte verme yıl düşünüyorum birde acentalar tam fiyat versin o zamana kadar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ETS açıklamış.özeti: epey kazık Geçen sene haziran ayı başında 6 günlük Akka alinda fiyatına en dandik oteller var
  • YNaniSK kullanıcısına yanıt
    Evet hocam. Aksama kadar iki sise viski bitiren musterinin maliyetini hic alkol almayan musteri de ustlenmis oluyor maalesef

• YNaniSK kullanıcısına yanıt
    aynı sıkıntı bende de var. alkolsüz otel arıyorum, sadece muhafazakar oteller çıkıyor. daha önce onlara gittim ancak bu sefer bir grup arkadaşla alkolsüz bir otele gitme isteğimiz var ama bulamadık şu ocak sonu için. yani her şey dahil alkolsüz otel yok neredeyse.
  • gandalfthepurple G kullanıcısına yanıt
    Alkolsüz olupta düzgün otel bulman imkansız çünkü tatill=alkol.Arapemirklerinde bile sokakta alkol tüketmenin cezası vardır ama otellerin hepsinde alkol vardır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi radko -- 13 Kasım 2017; 17:50:31 >
  • Şubat tatili için fiyatlar belli olmuş mu anlayamadım,kış tatili için önerileri alabilir miyim

• eyuphanfirat E kullanıcısına yanıt
    Turizm sektörü o kadar berbat ki kışın uludağ ve afyon hariç açık 5 yıldızlı düzgün otel yok,kıbrısa gitcen en iyisi.

• quote:

Orijinalden alıntı: radko

Turizm sektörü o kadar berbat ki kışın uludağ ve afyon hariç açık 5 yıldızlı düzgün otel yok,kıbrısa gitcen en iyisi.

Belek ve Lara-kundu bölgelerinde düzgün oteller bulunur ama kışın otel de ne yapılır o nu pek bilmiyorum
  • Behken B kullanıcısına yanıt
    Onlar bayi/şirket toplantıları için açık oluyor genelde her taraf takım elbiseli adam dolu oluyor.

• Spice hotel de konaklayan arkadaşlar oldu mu? otel eskimiş duruyor, yeme içme hizmet açısından gidilebilir bir yer yer mi? eylül sonu için düşünülüyor.
  • bütün oteller neredeysen min 4gece veriyor

• t3ksas kullanıcısına yanıt
    Spice otele Mayıs 2016 ve mayıs 2017 de gittim.Ben her yönüyle memnun kaldım ve 2018 Mayıs ayında tekrar gidecegim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi redkit09 -- 13 Kasım 2017; 20:37:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: redkit09

Spice otele Mayıs 2016 ve mayıs 2017 de gittim.Ben her yönüyle memnun kaldım ve 2018 Mayıs ayında tekrar gidecegim.

bir cok yorum okudum yorum sitelerinde pek samimi yorumlar gelmedi.resimlere bakıldığında eskimiş bir otel ve otelin iç kısımları karanlık basık bir havası var gibi. odalardaki yataktan çok şikayet edilmiş, hijyenik olmamasından ve havuzun fayansları kırık flan denilmiş. siz ne düşünüyosunuz genel olarak? bir de çok fazla bayi toplantısı olan bir otel sanırım sorun teşkil ediyor mu bu ?
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.