Şimdi Ara

2018 F/P Tatil Fırsatları (Ana Konu) (43. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.849
Cevap
127
Favori
207.993
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kamberi

Otel yılbaşında değil nisan'da açılcakmış yılbaşı programı olan korumar deluxe otelmiş.

Kendi sitesinde Altayla yılbaşı diyor. İlginc. Bunlar yine yetistiremediler mi yoksa

.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: ali222

quote:

Orijinalden alıntı: kamberi

Otel yılbaşında değil nisan'da açılcakmış yılbaşı programı olan korumar deluxe otelmiş.

Kendi sitesinde Altayla yılbaşı diyor. İlginc. Bunlar yine yetistiremediler mi yoksa

.

Aynen yetiştirememiş bu yüzden kuşadasındaki korumar deluxe hotelde yapıcaklar yılbaşı programını.

korumar deluxe de geçen sene şubat ayında kalmıştım buz gibiydi odalar ufo koymuşlardı tam rezillikti 2 gece benim için. Bu yazda yetişmesi zor bence.

• ali222 A kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar bu bütün otellerde olur. Otel açılışa hazırdır fakat belirli bi tarihten sonra açılır. Yani Yılbaşı etkinliğinden sonra otel açılacak diye bişey yok, bu diğer Kuşadası otellerinde mesela Tusan beach,amara sealight,Palm Wings ephesus gibi otellerde de geçerlidir bu otellerde de bu sene yılbaşı etkinliği vardır, ve Yılbaşı etkinliğini otel düzenlemez kongre,toplantı gibi düşünün bir şirket üstelenir bu şirketler kuşadasında genellik magellan ve Alsancak turizmdir. Bu yüzden otel sadece Yılbaşı etkinliğine açılır.

• quote:

Orijinalden alıntı: ımmortals35

Korumar deluxe daha geçen yaza kadar inşaat halindeydi nasıl şubat da kaldınız

Sizin yanlışınız var,girin tripadvisor,booking bakın yorumlara o dönemde kalan varmı o zamn inancan herhalde 🤣,daha önce kaldnmı o hotelde?

• quote:

Arkadaşlar bu bütün otellerde olur. Otel açılışa hazırdır fakat belirli bi tarihten sonra açılır. Yani Yılbaşı etkinliğinden sonra otel açılacak diye bişey yok, bu diğer Kuşadası otellerinde mesela Tusan beach,amara sealight,Palm Wings ephesus gibi otellerde de geçerlidir bu otellerde de bu sene yılbaşı etkinliği vardır, ve Yılbaşı etkinliğini otel düzenlemez kongre,toplantı gibi düşünün bir şirket üstelenir bu şirketler kuşadasında genellik magellan ve Alsancak turizmdir. Bu yüzden otel sadece Yılbaşı etkinliğine açılır.

Tur çalışanısıız herhalde? Dediğin gibi olsa hotel çalışanı şu firimadan yılbaşı rezervasyonumuz gerçekleşiyor ordan bilgi alabilirsin die yönlendirirdi zaten 😉

• kamberi K kullanıcısına yanıt
    Kaldım. Diğer yeni yapılan otelden bahsediyorsunuz sandım ben

• quote:

Kaldım. Diğer yeni yapılan otelden bahsediyorsunuz sandım ben

Korumar deluxe diye belirtmişim,sende yazmışsın nasıl kaldın korumar deluxe'de diye nasıl yanlış anlamışsın ilginç 😀

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kamberi -- 13 Aralık 2017; 12:48:49 >
    Genellikle bilgisi olmayabilir. Tur çalışanı falan değilim, genellikle yılbaşını otellerde geçirdiğim için biliyorum. Palm Wings sitesine girin bulamazsınız mesela bu her yıl böyledir

• quote:

Genellikle bilgisi olmayabilir. Tur çalışanı falan değilim, genellikle yılbaşını otellerde geçirdiğim için biliyorum. Palm Wings sitesine girin bulamazsınız mesela bu her yıl böyledir

5 yıldızlı otelde çalışcan ve en az lisans mezunu olcan ve bilgisiz olcak çok iyi niyetlimişinizi.bu numaradan arayıp öğrenebilirsin o zamn +90 232 893 13 13 nisanda açılcağını.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kamberi -- 13 Aralık 2017; 12:51:24 >
    Siz anlamıyorsunuz herhalde ?

Şuan yılbaşı için rezervasyon yapılıyor, kendi sitesinde de gözüküyor.Diğer şirket grubunda da altay hatta bu sene Kuşadasında olacağını söyledi.

Adamları dolandırıcı falan mı sanıyorsunuz daha anlamadım

• quote:

Siz anlamıyorsunuz herhalde ?

Şuan yılbaşı için rezervasyon yapılıyor, kendi sitesinde de gözüküyor.Diğer şirket grubunda da altay hatta bu sene Kuşadasında olacağını söyledi.

Adamları dolandırıcı falan mı sanıyorsunuz daha anlamadım

Otel nie dolandırıcı olsun adamlar dürüstçe söyledi 2018 nisanda açılcak isterseniz yılbaşı için korumar deluxe hakkında bilgi verebilirim die.

Oteli demiyorum yılbaşı programı için diyorum

• ask11012007 A kullanıcısına yanıt
    Tarif etmesi zor ama bir türlü damak tadımıza hitap eden bir şey bulamadık. Bariz bir şekilde yabancılara hitap ediyor. Kahvaltılar iyiydi ama öğle ve akşam yemeklerinde sıkıntı çektik. Izgaralar güzel değildi, sütlü tatlılar eh, şerbetli tatlılar daha iyi. Ama sanırım bu Türk oteller için genel bir durum. Ailece birkaç senedir tatile gidiyoruz, Grand Yazıcı ve Sürmeli dışında hiçbir otelde leziz bir şey yemedik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yukbil -- 13 Aralık 2017; 14:2:38 >
  • İki aile olarak 8-14 temmuz barut hemera havuzlu oda alarak araştırmalarımıza son verdik

Keyifli güzel bir tatil olsun herkese

• Bebek/çocuk dostu olan ve Denizi güzel olan, Bodrum da Voyage Torba dan daha iyi bir alternatif bulamadığım(olmadığı) için Voyage Torba ya rez.yaptırdım,bu 3.gidişimiz olacak.
  • Bu sene oteller ve tur firmaları çok sert bir fiyat politikası izliyorlar . 15 günde hemen hemen tüm otellere 500 ila 1500 tl arası fiyat farkı koydular. Erken rezatvasyon açılır açılmaz baktığım bazı oteller 11 aralıkla beraber fiyatta uçuşa geçti. Hatta sabah 1 hafta için 4100 fiyat isteyen ic geeen öğlen 5600 e çıkardı fiyatını. Bu sene “ortadirek” nasıl tatil yapacak bilemiyorum. %25-30 zam yaptılar otellere daha erken rezarvasyonda.

• ccopur C kullanıcısına yanıt
    Hangi ay kaç tl ye geldi

• burock2010 B kullanıcısına yanıt
    Biz daha sert takılırız hocam. 5 Yıldızlı otellere gitmeyiz.

Şahsen İstanbul’a gitmeyi düşünüyorum. Gezmek için. Bana yakın 2 3 günlük denize giderim. Komşu illeri gezerim. Ülkemizin her yeri güzel.

• quote:

Orijinalden alıntı: antireis

quote:

Orijinalden alıntı: ultimasalida

İki aile olarak 8-14 temmuz barut hemera havuzlu oda alarak araştırmalarımıza son verdik

Keyifli güzel bir tatil olsun herkese

Aynı oteli tercih etmisiz, swim up odayı bende çok düşündüm ancak yandaki odalarla sizi ayıran hiçbişey yok, bunu görünce üst kattaki balkonda jakuzili deluxe odayı tercih ettim...

Hocam ortada duvar var yarım şekilde birde biz iki aile yanyana ayarlamaya calısıcaz oyle olursa zaten yanımdaki insanlar tatile beraber gideceğimiz kişiler olucak sıkıntı değil yani birde 2,5 yasında kızımız var oglen o uyurken normal odalarda bizde odaya mahkum oluyorduk boyle olunca o içerde uyusa bile biz iki adım ötede havuza giriyor olucaz daha oncede zamanın iyi oteli olan lykia world links golf te boyle odada kalmıstık 2012 de çok keyifliydi o yuzden yine bu şekilde seçtik

• Arkadaşlar biz 10 kişilik grup olarak ege bölgesi otellerini araştırıyoruz. Tavsiye edeceğiniz 3 -4 gece 21 temmuz -24 temmuz aralığında 2 kişi ultra ya da herşey dahil konseptinde 1500 ₺ civarı otel var mıdır?
  • 
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.