Şimdi Ara

2018 F/P Tatil Fırsatları (Ana Konu) (42. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.850
Cevap
127
Favori
207.990
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • antalya'dan bahsediyoruz hocam. mersin'de yasıyorum. suan 21 derece.. sormustum. kısın da seferleri deam ediyor. bu arada dephin imperial'i de kış icin arastirin. orda da sicak havuz var.
  • Hayırlı günler uzun zamandır takip ediyorum burayı ilk mesajimi yazayım bende geçen sene von resort golden coast da kaldık erken rezervasyonla 187.5 a kaldık kişi başı busene fiyatlar çok yüksek bütçem max. 2400 civarı 5 aile için ultra herşey dahil aqua park i olan otel arıyoruz önerebileceğiniz oteller varmi acaba ark. Daha önce turan prince world e de gittim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: almost

Bende ic green palace dan 3500 e aldım arkadaşlar. Ets de 5000 civarı fiyat vardı. Kendi sitesinde 3500. Oteli aradım farklı fiyat diye.ets yetkili acenta orası daha uygundur dedi. Sizinkisi daha uygun dedim şaşırdı. İstediğiniz yerden yapın dedi. Benim 8, 5 ve 2 yaşlarında 3 çocuğum var. Eşimle beraber 28 ağustos 2 eylül arası 5 gece için aldım bende. Tek sıkıntı iptal edilemez diyor. İnşaallah bi aksilik olmz ve gidebiliriz...

Hayirli olsun. Belli sartlarda iptal hakki veya kismi iade hakki var. Tuketici yasasini okumak gerek.
    Edit: 3 cocuk ucretsiz mi oldu hocam?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali222 -- 12 Aralık 2017; 17:18:13 >
  • Ben de ets den temmuz ayına yeni acilacak Korumar Ephesus Kuşadası aldim. 5 gece 2 yetiskin 2 cocuk 2640 tl. (2. Cocuk da otele rica ile ucretsiz oldu).

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali222 -- 12 Aralık 2017; 17:21:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: onurmaurer

dun aldigim otel bu sabah itibariyle ayni fiyat.. zam yok.. belki kısmi olarak dolan otel odaları bir ust fiyata cikmistir. ucak koltugu gibi mesela.. tahmin sadece.

Genelde 1 gun uzatiyorlar. Yoğunluktan tamamlanmayan rezerveler oluyor. Yarin tekrar bakmak gerek

• Granada luxury belek 10 - 15 eylül 2 yetişkin bir çocuk 2.310 TL aldım.Allah herkezin gönlüne göre versin
  • Hangi turdan aldınız acaba

• Ets turdan aldım

• quote:

Orijinalden alıntı: ali222

quote:

Orijinalden alıntı: almost

Bende ic green palace dan 3500 e aldım arkadaşlar. Ets de 5000 civarı fiyat vardı. Kendi sitesinde 3500. Oteli aradım farklı fiyat diye.ets yetkili acenta orası daha uygundur dedi. Sizinkisi daha uygun dedim şaşırdı. İstediğiniz yerden yapın dedi. Benim 8, 5 ve 2 yaşlarında 3 çocuğum var. Eşimle beraber 28 ağustos 2 eylül arası 5 gece için aldım bende. Tek sıkıntı iptal edilemez diyor. İnşaallah bi aksilik olmz ve gidebiliriz...

Hayirli olsun. Belli sartlarda iptal hakki veya kismi iade hakki var. Tuketici yasasini okumak gerek.
    Edit: 3 cocuk ucretsiz mi oldu hocam?

teşekkürler.ets ile kendi sitesinde 1500tl fark olunca içime kurt düştü ama oteli arayıp sorunca aldım geçtim. kendi sitelerinde çocukları yaşlarına göre 2 kategoride almışlar. 0-2 yaş arası bebek geçiyor galiba ücretsiz.tam bilmiyorum. aslında ben toplam ödeyeceğim paraya bakarım . kimi otel var 2 çocuk ücretsiz diyor ama çok fiyat çıkıyor kimisinde de çocuklarda ücretli ama toplam fiyat daha düşük...

yalnız bizim gibi kalabalık aileler için fiyatlar ciddi sıkıntı. 3 çocuk olunca oteller onu yetişkin üzerinden değerlendiriyormuş. direk aile odaları çıkıyor ve fiyatlar uçuyor.şimdilik bebek, en kötü bizim yatakta arada yatırır idare ederizde bundan sonra zor bize böyle tatiller gibi duruyor?

• İc Green palas 1-6 Ağustos 3049 tl aldım ets den. Kendi sitesinde 100 tl daha uygundu ama iptal sigortası için mecburen ets den aldım. Anormal bir durum olur gidemeyiz diye.

• Akay262626 A kullanıcısına yanıt
    Granada luxury. Aqua parkı güzel otel devasa

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • onurmaurer kullanıcısına yanıt
    Tşk. Yarın otel için fiyat araştırması yapacam

• otel tatili dandik otelde sarmaz otel tatili yapılacaksa kesinlikle belekte en iyilerinde yapılmalı...
  • quote:

Ben de ets den temmuz ayına yeni acilacak Korumar Ephesus Kuşadası aldim. 5 gece 2 yetiskin 2 cocuk 2640 tl. (2. Cocuk da otele rica ile ucretsiz oldu).

bende aradım oteli daha fiyatlar açıklanmadı diyor? ephesus efes selçuk a açılıyormuş. Doğru mu acabA?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mstyy35 -- 13 Aralık 2017; 11:28:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mstyy35

quote:

Ben de ets den temmuz ayına yeni acilacak Korumar Ephesus Kuşadası aldim. 5 gece 2 yetiskin 2 cocuk 2640 tl. (2. Cocuk da otele rica ile ucretsiz oldu).

bende aradım oteli daha fiyatlar açıklanmadı diyor? ephesus efes selçuk a açılıyormuş. Doğru mu acabA?

Tek yetkili acenta ets galiba. Ordan bakin isterseniz. Otel yilbasina acilis yapiyor. Sezona yetismeme durumu olmaz yani (2016 dendi olmadi. 2017 de satis yapti ets, yine yetismedi. Bu sefer tamam galiba)

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mstyy35

quote:

Tek yetkili acenta ets galiba. Ordan bakin isterseniz. Otel yilbasina acilis yapiyor. Sezona yetismeme durumu olmaz yani (2016 dendi olmadi. 2017 de satis yapti ets, yine yetismedi. Bu sefer tamam galiba)

Çok enteresan telefonda görüştüğüm kişi otel nisanda açılıyor dedi. Ama websitesinde altay konser ilanı mevcut yılbaşı için cidden enteresan.

• mstyy35 M kullanıcısına yanıt
    Evet ets de nisan sonrasina satiyor. Yılbaşı acilisi hem basina duyuru hem de deneme acilisi sanirim. Test edeceklerdir işleyişi.

• quote:

Evet ets de nisan sonrasina satiyor. Yılbaşı acilisi hem basina duyuru hem de deneme acilisi sanirim. Test edeceklerdir işleyişi.

Tesisin konumu hakkında bilgi veriyim tesis kuşadasında değildir İzmir ili/Pamucak ilçesinde bulunur kuşadası merkese ulaşmak için 30dk yolculuk etmeniz lazım,otel çevresi ve dışarsında hiçbir yer yoktur (edes harabeleri hariç) pamucak nölgesindeki oteller hepsi bataklık üzerine inşa edildiği için sıcak havalarda bol sinekle karşılaşmanızda muhtemel.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kamberi -- 13 Aralık 2017; 11:55:52 >
  • Otel fiyatları bugün artmış galiba genel olarak.

• Otel yılbaşında değil nisan'da açılcakmış yılbaşı programı olan korumar deluxe otelmiş.

• 
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.