Şimdi Ara

2018 F/P Tatil Fırsatları (Ana Konu) (125. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.849
Cevap
127
Favori
207.994
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123124125126127
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • jestiniyap ile voyage sorgundan rezervasyon yaptırdım teşekkürler paylaşım için
  • jestini yaptaki kampanyadan 3000 tl lik çek alıp granadadan 4 gece aldım teşekkür ederim paylaşan arkadaşa inşallah memnun kalırım granadadan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jesriniyap ne zamana kadar satista kalacak bilen var mi acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: helpgod

Jesriniyap ne zamana kadar satista kalacak bilen var mi acaba?
    Yarın son

• Shafter kullanıcısına yanıt
    Ben zaten 16-21 Eylül aldım ama bir süre takip edeceğim gelen yorumları. Oda küçük vs önemsemiyorum ama temizlik ve 20-25 dk yemek bekleme sıraları bu tarz bir hotelde garip geldi. Biten yemeğin tamamlanmaması vs.

Bakalım takip edicez.

• Arkadaşlarla 6-7 günlük tatile gitmeyi düşünüyoruz yaz sonuna doğru antalya ya da muğla tarafına 4-5 kişi olacağız her şey dahil kişi başı 500-600 civarında fiyata bulunabilir mi? Ya da bazı yerlerde villa kiralıyorlar bunlar mantıklı mı?
  • winterice kullanıcısına yanıt
    Geçen sene mayıs ayında kaldım.Deniz ile otel arasıdnan küçük bir yol geçiyor.Deniz genel olarak bulanık gibi.Otel havuzlardan oluşuyor diyebilirim.Geceleri göl olmasından dolayı kurbağa sesleri inletiyor oteli.
    İmkanınız var ise havuz odalı otelleri seçmeniiz öneririm.
  • Shafter kullanıcısına yanıt
    kuşadasındayım 400 yakın oda var atlantique haliday club da pazar günü itibariyle otel boşaldı,kocaman otelde 150-200 kişi var tatil yapan şuan sadece %30 yabancı,benim anladığım turizm süoer denilen yer sadece antalya bölgesi çünkü bodrumda tatilde olan arkadaşlarım var onlarda pazar günü itibariyle bodrum boşaldı dedi o kalabalıktan eser yokmuş şuan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi radko -- 21 Haziran 2018; 11:51:5 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• radko kullanıcısına yanıt
    hava - su nasıl? çimiliyor mu? deniz soğuk mu? oyu atıp ada'ya düşeceğim nasipse..long beach'den bir yazlık anahtarı buldum.. artık hangi eve uyarsa. bir-iki defa da milli park yaparım..davutlar'dan fırından haşhaşlı gözleme, bahçelerden geçerken teyzelerden azlama falan filan.. tek korkum soğuk deniz ve sivrisinek..bakalım..
  • turizmpsikoloğu T kullanıcısına yanıt
    Arefeden bugüne kadar güzeldi hava fakat bugün bozdu yağmur var inceden,çok bulutlu şuan,deniz iyi ılık

• Arkadaşlar Limak Lara mı Limak Arcadia Mı ? arasında 750 tl gibi bir fark çıkıyor , siz hangisini tercih ederdiniz , teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shafter

Kuzenim gloria da yonetici..Bu sene durum cok vahim diyor.Tum izinler nerdeyse iptalmis.Bu kadar kalabalik gormedim antalyayi diyordu..

Malum milletin 1 lirasi bizim ulkeye girince 5.5 lira oluyor..Adamlar asgari maasla burada en luks otelde 1 hafta tatil yapacak..

Bu yuzden neresi olursa olsun bu sene tatil ozellikle yaz aylarinda pek memnun edici olmayacak gibi duruyor..Keske eylul 15 ten sonra alsaydim diyorum..Bende hilton sueno ve dresort grand azur a gidecegim.

Gural yorumlarina baktimda odalar ufak vs diyenler olmus.Belki de kotuleme amacli yazilardir bunlar..Yoksa odalari gayet buyuk.

Hilton kemer icin 1 tane 4 yildiz yorum yok.Cok ilginc geliyor bu durum.O kadar da ufak otel..
    Ne zaman gideceksin Hilton'a. Sizden izlenimleri alalım mümkünse.
  • arkadaşlar çok mesaj var okudum ama kendi bütçeme göre bişy göremedim açıkçası genelde herşey dahil otellerin muhabbeti ediliyor ama onlar beni çok aşar,4 kişiyiz 3 yetişkin bir 12 yaş çocuk.Aile ile gidiyoruz denizi fazla dalgalı olmayan yüzme bilimeyenler var aramızda,plajı güzel kumlu taşl çakıl vs olmayan. mümkünse otelin kendi plajı olmalı hemen yürüyerek ulaşabileceğimiz

tarihler temmuz sonu olacak ortalama 4 gün kalacağız,tam olarak nereye gideceğimize de karar vermedik şimdiye kadar ayvalıkta takılıyorduk ama antalya,alanya bölgesine gitmek istiyoruz.

Her şey dahil bakarsak fiyat çok fazla çıkıyor bunu kabul ediyorum fakat sadece kahvaltılı otel bakarsak yemek işini nasıl halledebiliriz çok mu tuzluya gelir otelde yesek ya da dışarıda mı yiyeceğiz bu durumda.Açıkladığım tatil planında neresi bize uygun olur alanya mı antalya mı ya da kuşadası falan mı ? bütçemiz 2500 max

not : ilk defa otelde tatil yapacağız daha önce ayvalıkta yazlığımız vardı o yüzden otel prosedürleri hakkında bilgim yok herşey dahil olmayan otellerde yemek olayı düşünüdürüyor oraya kadar gidip cebimizde paranın hesabını yaparak aman şunu alırsak para biter bunu alırsak doymayız muhabbetlerine girmek istemiyorum,ona göre otel/şehir tavsiyelerinize açığım

şimdiden teşekkürler

• fabrizo kullanıcısına yanıt
    İlk başta şunu söyleyim maksimum 2500₺ 4kişi 4 gece bir otelde kalmazsınız,pansiyon tarzı bi düşünebilirsin

• quote:

Orijinalden alıntı: fabrizo

arkadaşlar çok mesaj var okudum ama kendi bütçeme göre bişy göremedim açıkçası genelde herşey dahil otellerin muhabbeti ediliyor ama onlar beni çok aşar,4 kişiyiz 3 yetişkin bir 12 yaş çocuk.Aile ile gidiyoruz denizi fazla dalgalı olmayan yüzme bilimeyenler var aramızda,plajı güzel kumlu taşl çakıl vs olmayan. mümkünse otelin kendi plajı olmalı hemen yürüyerek ulaşabileceğimiz

tarihler temmuz sonu olacak ortalama 4 gün kalacağız,tam olarak nereye gideceğimize de karar vermedik şimdiye kadar ayvalıkta takılıyorduk ama antalya,alanya bölgesine gitmek istiyoruz.

Her şey dahil bakarsak fiyat çok fazla çıkıyor bunu kabul ediyorum fakat sadece kahvaltılı otel bakarsak yemek işini nasıl halledebiliriz çok mu tuzluya gelir otelde yesek ya da dışarıda mı yiyeceğiz bu durumda.Açıkladığım tatil planında neresi bize uygun olur alanya mı antalya mı ya da kuşadası falan mı ? bütçemiz 2500 max

not : ilk defa otelde tatil yapacağız daha önce ayvalıkta yazlığımız vardı o yüzden otel prosedürleri hakkında bilgim yok herşey dahil olmayan otellerde yemek olayı düşünüdürüyor oraya kadar gidip cebimizde paranın hesabını yaparak aman şunu alırsak para biter bunu alırsak doymayız muhabbetlerine girmek istemiyorum,ona göre otel/şehir tavsiyelerinize açığım

şimdiden teşekkürler
    Çıralı ve Olimpos’ta yarım pansiyon bungalov yerler var. Kişi başı 100 tl ye bulunabilir. Denizi süper zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: MALİ MÜŞAVİR_

Arkadaşlar Limak Lara mı Limak Arcadia Mı ? arasında 750 tl gibi bir fark çıkıyor , siz hangisini tercih ederdiniz , teşekkür ederim.
    Arkadaslar yardimlarınizı bekliyorum , jestini yapa yetismek icin, tekrar tesekkur ederim...

• quote:

Orijinalden alıntı: radko

İlk başta şunu söyleyim maksimum 2500₺ 4kişi 4 gece bir otelde kalmazsınız,pansiyon tarzı bi düşünebilirsin
    cidden o kadar yüksek mi fiyatlar,yani insanlar 4-5 günlük tatil için 4 bin lirayı gözden çıkarıyor mu ? gerçi ülkenin beyaz yakalıları için 3 günlük tatil bile çok havalı bişey.Gerçekten rezil durumdaymış ülke yakın tarihte rusya ile olan krizde turizmciler ağlıyordu bu döviz kuru ile zaten avrupanın apaçisi gelip işgal ediyordur en lüks otelleri.Biz en iyisi bildiğimiz işi yapalım yazlığa gidelim
  • fabrizo kullanıcısına yanıt
    Aynen dediğin gibi durum rezalet ötesi şuan,yakında kurtulcaz umarım bu rezil durumdan

• 3500 liraya kadar Marmaris Bodrum Çeşme kurban bayramı için çift kişi 4 gece konaklayacağım otel önerisi olan var mı ?

• Armas kaplan kemer e giden varmı

• 
Sayfa: önceki 123124125126127
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.