Şimdi Ara

2018 Bedelli Askerlik Ana Konu (1019. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20.704
Cevap
160
Favori
1.474.746
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10171018101910201021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    18 ekimden bir hafta once gidebilirsin hocam sikinti olmayacaktir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İzmir Bornova Jan kom 31b wp grubu varmıdir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bilkentli06 B kullanıcısına yanıt
    Dün gittim askerlik şubesine işlemleri başlattım. Tekrar aile doktoruna gönderdiler.Oradan da hastaneye sevk edileceğim.Tekrar bir yıl tecil verecekler.Hatta doktorun kararına göre üçüncü kez de göndereceklerini söyledi memur.Belirtilen zaman diliminde şubeye başvurursan hak kaybına uğramıyosun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Potato_GLaDOS -- 27 Eylül 2019; 8:22:16 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 12 Ekim Sevk tarihi. Evrak alma başlangıcı 27 Eylül. Ancak henüz edevlet üzerinden sevk evrağına ulaşamadım. Yoklama var görünüyor. Başka işlem yapmam gerekiyor mu? 12 ekim sevk tarihli olanlardan evrağını alabilen var mı
  • artandbjk kullanıcısına yanıt
    Kardeşim arkadaşım da sizin gibi aynı tarihli sistemde göremedi şubeden gidip aldı şubenin dediği bir kaç gün bekleseydiniz oraya da yansırdı demişler siz bilirsiniz ister gidip alın ister bekleyin

• dadas2558 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam. Acelesi yok bekleyelim biraz. Son güne bırakmam sadece
  • Anladım hocam, teşekkür ederim.
  • Merhaba, şu an bedelli askerlik başvurusu yapabilir miyim? E-devletten başvurmaya çalıştığım zaman yoklama sayfasına atıyor, doldurursam normal askerlik başvurusu gibi duruyor bi sıkıntı çıkmasın? Aralık 2021e kadar tecilim var şu an. Bir fikri olan yardımcı olursa sevinirim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 30 Eylül'de Polatlı/Ankara'ya teslim olacak biri var mıdır?
  • 26 ekim sevk bitiş gözüküyor. 27 28 29 olmak üzere 3 gün yol iznim var, 100 km üstü.

30 ekimde mi başlayabilirim?
  • 30 Eylül Kastamonu İl Jandarmaya sevkim var. İşin garibi buraya hiç bedelli giden duymadım, bilen varsa haber edebilir mi?

• Dostum çarşıdan ulaşım nasıl olur hiç bir bilgin varmıdir? Sabah 7.30 gibi otogarda olcam öğlene kadar alsancakda vakit geçireyim diyorum sknti ordan nasıl askeriyeye giderim

• quote:

Orijinalden alıntı: radko

Çıktımı subaylık,çıkmadıysa büyük bomba olur.
    subaylık ilanı yayınlandı o sirada askerde olacağım subaylığı kazanırsam askerden alırlar sanırım bunun için bedelliyi bozdum.
  • 30 Eylül Kırklareli Vize başlıyoruz. Var mı.

• 26 ekim tokat köklüce bedelli çıkan kimse varmı yada daha önce tokatta bedelli yapmış olan?

• Pazartesi günü bedelli için teslim olacağım ancak sevk belgemi almayı unuttum. E-devlete girdigimde:

Sevk tarihleriniz 13.09.2019 - 28.09.2019 tarihleri arasındadır, 28.09.2019 tarihine kadar askerlik şubesine gidebilirsiniz.

Diye bir uyari çıkıyor. Epey aklıma takıldı açıkçası, sevk belgemi pazartesi günü alabilir miyim, herhangi bir problem olur mu? Bilgisi olan varsa yardımcı olabilirse sevinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: self.uskuc

Pazartesi günü bedelli için teslim olacağım ancak sevk belgemi almayı unuttum. E-devlete girdigimde:

Sevk tarihleriniz 13.09.2019 - 28.09.2019 tarihleri arasındadır, 28.09.2019 tarihine kadar askerlik şubesine gidebilirsiniz.

Diye bir uyari çıkıyor. Epey aklıma takıldı açıkçası, sevk belgemi pazartesi günü alabilir miyim, herhangi bir problem olur mu? Bilgisi olan varsa yardımcı olabilirse sevinirim
    evrak alma bitiş tarihinden sonra alınmıyor sevk belgesi. benim yaptığım zamanda sevk belgesiz gelenlerin askerliklerini 3er gün uzatmışlardı. biz cuma çıkarken onlar pazartesi çıkmıştı.
  • Arkadaşlar merhaba.
    30 Eylül teslim olacağım normalde Kütahya havacı olarak fakat bir kaç sıkıntıdan ötürü 1 gün geç gideceğim sıkıntı olur mu?
    Bir de Kütahya var mı aramızda?

• c.arda C kullanıcısına yanıt
    Kütahya hava er eğitim merkezine gidiyorum şimdi istanbuldan, sabah 7.30 gibi inerim, sağ salim varır isek senin durumu sorarım dostum... var mı başka gelen ? akıllı telefon götürenler nasıl soktular içeriye bu konuda tecrubeli arkadaşlar varmi (:

• 
Sayfa: önceki 10171018101910201021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.