Çavuş
01 Ağustos 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 38 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Surface pro 3 kullanıcısıyım. Cihazımı yükseltmek istiyorum. Cihazımı dijital illüstrasyon, tasarım ve internet için kullanıyorum. Photoshop ve illustratorü aktif olarak kullanıyorum. Ekranında basınç hassasiyeti olan kalemiyle çizim yapabilmek için surface serisi mi önerirsiniz yoksa başka bir marka model önerir misiniz? Bilgisayarını benzer şekilde kullanan arkadaşlar tecrübelerinizi paylaşırsanız mutlu olurum 🙏🏼

Surface pro 3 kullanıcısıyım. Cihazımı yükseltmek istiyorum. Cihazımı dijital illüstrasyon, tasarım ve internet için kullanıyorum. Ekranında basınç hassasiyeti olan kalemiyle çizim yapabilmek için surface serisi mi önerirsiniz yoksa başka bir marka model önerir misiniz? Tecrübelerinizi paylaşırsanız mutlu olurum. Konuyu burada paylaşmamın sebebi ise üst modelleri kullananların düşüncelerini öğrenmektir. 🙏🏼

Arkadaşlar bu konuda çok fazla bilgi sahibi değilim. Yeni evleneceğiz hatun geniş bir buzdolabı istiyor. Aşağıdaki modele baktık bu ayarda fiyat performans olarak tavsiyelerinizi bekliyorum. Bosh yada Siemens önceliğimiz olacak ama farklı önerileri de nedenleriyle birlikte belirtirseniz mutlu olurum.

https://www.bosch-home.com.tr/urun-listesi/kampanyalar/ozel-indirimli-urunler/buzdolaplari/KGN86AI30N
Yakın tarihte düğünü olan bir çok insan düğünlerini ertelemek durumunda kaldılar. Benim de 30 Ağustosta düğünüm olacak ancak ülkenin içerisinde bulunduğu pandemi dönemi bu sene düğün gibi kalabalık insan gruplarının toplandığı etkinlikleri tamamen askıya alabilir mi? Bununla ilgili duyum alan ve fikirleri olanlar konuya buyursun

Edit: Böyle bir ortamda yakın arkadaşınızın yada akrabanızın düğününe farklı bir şehirden yada aynı şehirden katılır mıydınız?
Gittigidiyor baktığım 5 hesaba 2 TL indirim tanımlamış. Sizlerde de durum aynı mı? Amacı ne bunun

3 - 4 bin bandında minimum 9 kg enerji tüketiminde cüzdan dostu bir makine arıyorum. Çok bildiğim bir konu olmadığı için deneyimli arkadaşların tavsiyelerini bekliyorum. Servis ağının geniş olması ve yedek parçasına ulaşılabilirlik önemli.

Şuan için Arçelik 9147 YCM radarıma takıldı. https://www.arcelik.com.tr/camasir-makinesi/9147-ycm-camasir-makinesi
Merhabalar arkadaşlar. Güncel şarkıcıların eski şarkıları ortaya çıkartması ya da dizi film gibi mecralarda eski bir şarkının birden popüler olmasına hak verdiğiniz şarkıları/türküleri yoruma alabilir miyim? Benim beğenilerim aşağıdadır. Beraber güzel bir playlist oluşturalım.

Cem Adrian - öf öf
Issız adam - anlamazdın (Ayla Dikmen)
İşler güçler dizisi - Şimdi ne yapar (Fuat Saka)
Manuş baba - geceler kara tren (Nazan Öncel)
Deniz Tekin - kendine iyi bak (Ahmet Kaya)
Koray Avcı - unutamam seni (sırf örnek olsun diye)
Merhaba arkadaşlar, İyi forumalar!
Araştırmalarım sonucu bütçeme göre Trükiye garantili ortaya çıkan iki cihaz Huawei p10 lite ile Samsung A5 2017 dir.
A5 tasarım ve su geçirmeme özelliğiyle dikkatimi çekti. Fotoğraf kalitesi çok da memnun etmedi açıkcası.
P10 lite'ın tasarımı da fena değil hafif olması da hoşuma gitti. Fotoğraf kalitesi sanki A5'e göre daha iyiydi ama dış çekim yapamadığımdan anlayamadım.
İki cihazı karşılaştırma fırsatı bulanlar ya da bilgisi olanlar yardımcı olabilir mi? Şimdiden teşekkürler.
Merhaba arkadaşlar xperia z1 compact cihazım için son güncelleme yaptığım zamanda donma ve resetleme gibi hatalar aldım. 2 defa format atmama rağmen sorun tam anlamıyla düzelmedi. Ta ki facebook uygulamasını telefonumdan kaldırana kadar. Telefonumda aşırı ısınma, şarjın hemen bitmesi, reset ve donma gibi sorunlar bu uygulamayı kaldırmamla son buldu. Facebook'un son güncellemesinde hata yaptığını düşünüyorum. Bu kanıya nereden vardığımı aşağıdaki linkte yer alan diğer konuma bakarak anlayabilirsiniz. Eğer sizin de telefonunuz aşırı ısınıyor ve şarjı çabuk gidiyorsa facebook uygulamasını kaldırarak bir günlük deneme yapabilirsiniz. Kim bilir belkide şehir efsanesi değildir
https://forum.donanimhaber.com/com-sonyericsson-crashmonitor-durdu-hatasi--127400581#127435610
Merhaba arkadaşlar xperia z1 compact cihazımda com.sonyericsson.crashmonitor durdu hatası alıyorum. Hem telden hem de pc üzerinden format atmama rağmen hata devam ediyor. instagram, facebook da dahil olmak üzere bazı uygulamaları kullanamıyorum. Facebook hiç açılmıyor, instagram açıldığı an ekran donuyor ve işlem yapamıyorum. whatsapp ise kullanılabiliyor. bazen ise kendi kendine telefon reset atıyor. Ne yazık ki garanti süresi 3 ay önce doldu. Aynı hatayı alanlar yada bilgisi olanlar yorum atarsa memnun olurum. 1-2 ay gibi bi süre içinde telefonu yenileyebileceğim için yardımınıza ihtiyacım var...

Aynı zamanda 1000-1500 tl aralığında "ön kamerası iyi olan" telefon önerilerinize de açığım. Sosyal medya uygulamaları ve İnternet kullanıcısıyım. 101okey, tavla, poker gibi oyunları saymazsak oyun oynamıyorum.
Hakkında
İlgi Alanları: RESİM / GRAFİK
Forum İmzası:
"Cehennem dediğin yerde dal, odun yoktur, herkes ateşin kendin götürür."
Forum İkinci El İmzası:
Cehennem dediğin yerde dal, odun yoktur. Herkes ateşini kendi götürür... (Pir Sultan Abdal)
Sistem ve Tercihleri
Takım
Beşiktaş
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: dün
Son Mesaj Zamanı: 4 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 559
İkinci El Bölümü Mesajları: 321
Konularının görüntülenme sayısı: 11.006 (Bu ay: 282)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 57 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Diğer ikinci el ürünler
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.