Şimdi Ara

2017 WORK&TRAVEL (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
644
Cevap
27
Favori
26.507
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Başvuru için geç kaldım galiba arkadaşlar bilen varm ı? İstediğim eyaleti seçme konusunda
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrebeyen

Başvuru için geç kaldım galiba arkadaşlar bilen varm ı? İstediğim eyaleti seçme konusunda

Hayir gec degil cogu sirket hala erken kayit doneminde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • AtesliSquirtle kullanıcısına yanıt
    Ankara success e kayıt oldum.
  • Los angles chigago newyork gibi yerleri tercih edemiyoruz ama gidenler var nasıl oluyo
  • İstenilen kriterleri sağladığınız taktirde eyalet seçebilirsiniz aslında. Yeterli ingilizce seviyesi, iş tarihinin en erken başlama en erken bitiş tarihleri vs.
  • Benim okul eylül 10 gibi başlıyor ben watla geldim mi ekimde geliyorum yani okula 1 ay geç gitmiş oluyorum bu sorunu kimse dert etmiyor galiba?
  • Buyuk sehirlerde calisanlarin ya ingilizcesi cok iyi veya kendi islerini kendileri bulmus olabilir.
    Wat a gidince illa ekimde donmek zorunda degilsin ekime kadar kalanlar genelde mezun olanlar oluyor okul derdi olmadigi icin.

• Atlasglobal ile giden yok mu abd ye iner inmez iş yerine kendileri götürüyormuş sırf bu yüzden tercihe edeyim mi?
  • quote:

Atlasglobal ile giden yok mu abd ye iner inmez iş yerine kendileri götürüyormuş sırf bu yüzden tercihe edeyim mi?

Havayolu sirketinden mi bahsediyorsun yoksa globalvizyon mu demek istedin?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AtesliSquirtle -- 30 Ağustos 2016; 9:20:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AtesliSquirtle

quote:

Atlasglobal ile giden yok mu abd ye iner inmez iş yerine kendileri götürüyormuş sırf bu yüzden tercihe edeyim mi?

Havayolu sirketinden mi bahsediyorsun yoksa globalvizyon mu demek istedin?

Atlas Globalvizyon hocam havayolu ile alakası yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrebeyen -- 30 Ağustos 2016; 9:58:18 >
  • Orda karşılama ve iş yerine götürecek diye bu şirket tercih edilir mi bazıları öyle diyor ama karşılamıyor böyle birşey olabilir mi?
  • Ben de bugun kaydimi yaptirdim.Hepimiz icin hayirlisi olsun.

• Hayırlı olsun hangi şirket acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: rae26

Hayırlı olsun hangi şirket acaba?

Tesekkurler.Reklam olur mu olmaz mi bilemedim o yuzden sirket ismi soranlara ozelden yanit verecegim.

• Bende dün kayıt oldum.Okulum sebebiyle mayısın sonunda gideceğim ancak erken dönmem gerekecek.Erken gitmenin çok büyük avantaj olduğunu söyledi danışmanım.Kayıt olanları ilk mesajda güncellersek daha iyi olur bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre1270393

Bende dün kayıt oldum.Okulum sebebiyle mayısın sonunda gideceğim ancak erken dönmem gerekecek.Erken gitmenin çok büyük avantaj olduğunu söyledi danışmanım.Kayıt olanları ilk mesajda güncellersek daha iyi olur bence.

Hocam mayıs okul devam ediyo bildiğim finaller mayısın 30 u gibi bitiyor büte kalsam 15 haziran

Sizin okul ne zaman bitiyor?
  • bütlere kalmazsam ders notlarının verilmesi için son gün 26sı gözüküyor.3-4 gün öncesinden biter diye düşünüyorum.
  • AtesliSquirtle kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre1270393

Bende dün kayıt oldum.Okulum sebebiyle mayısın sonunda gideceğim ancak erken dönmem gerekecek.Erken gitmenin çok büyük avantaj olduğunu söyledi danışmanım.Kayıt olanları ilk mesajda güncellersek daha iyi olur bence.

Tavsiye için teşekkür ederim.Şu ana kadar kayıt olanları ilk mesaja ekleyeceğim.Bundan sonra kayıt olanlar da konuya mesaj bıraksınlar lütfen.
  • Bende bu gun westline a kayit oldum bakalim umarim pisman olmam

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.