Şimdi Ara

2017 WORK&TRAVEL (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
645
Cevap
27
Favori
26.502
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Work and travela İstanbul dan katılacaklar kımler arkadaşlar?
    Ayrıca nanoman bencede en dogrusu work and travel parq kazanıp o parayla ülkeye dönme programı degıl.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eregonravers

Work and travela İstanbul dan katılacaklar kımler arkadaşlar?
    Ayrıca nanoman bencede en dogrusu work and travel parq kazanıp o parayla ülkeye dönme programı degıl.

Ben katiliyorum hocam , ilk mesaja illeride yazarsak iyi olur ben istanbuldayim

• quote:

Orijinalden alıntı: yusei

quote:

Dostum onun icin herkesin kayit oldugu sehirleri mesajlarina eklemesi lazim cogu kisi sadece sirket ismini yazmis.

• quote:

Orijinalden alıntı: AtesliSquirtle

quote:

Orijinalden alıntı: yusei

quote:

Dostum onun icin herkesin kayit oldugu sehirleri mesajlarina eklemesi lazim cogu kisi sadece sirket ismini yazmis.

hocam işte ben verdim diğer verenlerede sorarsınız hallolur

• quote:

Orijinalden alıntı: MERT*

Ben de yapmak isterim fakat Yunanistanda yaşıyorum ve burada Work & Travel pek yaygın değil. Yukarıda bahsedilen şirketler burada var mı onu bile bilmiyorum.

Sen ne ara unili oldun ya

Simdi chi sponsor sitesine gir ordan partnerlere bak her ulkede oluyor adresini bulabilirsin yada usa work travel resmi sayfasindanda bakabilirsin sponsorlara

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • igetsky kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler. Daha olmadım, önümüzdeki yıl oluyorum.
  • Sportcaster S kullanıcısına yanıt
    ingilizce gelişimi bence önemli, hem amerika için hem de iş seçimi için... sanıyorum aynı şirketle görüşüyoruz. bir tek orayı duydum ingilizce ders veren
  • piniwini P kullanıcısına yanıt
    sizi hayal kirikligina ugratmak istemem ama sirketlerdeki o ingilizce saatlerinin pek bir faydasi yok. Bizzat sahit oldugum icin rhatca yaziyorum. Ayrica bu ingilizc saatlerini 4-5 firmayapiyor diye biliyorum. O yuzden sirket secerken kriter olarak bunu on plana almamaniz yarariniza olur.
  • ozgursum kullanıcısına yanıt
    sadece bunu kriter almıyorum tabi ki referanslarda var arada. arkadaşlarım epey memnun kaldı. benim görüştüğüm şirketin başka artıları da var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: piniwini

ingilizce gelişimi bence önemli, hem amerika için hem de iş seçimi için... sanıyorum aynı şirketle görüşüyoruz. bir tek orayı duydum ingilizce ders veren

Besiktas ta mi bu sirket

hayır ankara da
  • quote:

hayır ankara da

Campusum

• Şirket ismi vermekten cekinmeyim lütfen bu konuda şirketleri övme veya şirket kötüleme gibi mesajlar görmedik henüz. Anlaştığınız şirketleri veya size iyi gelen yönlerini rahatlıkla yazmalısınız bence.

Sirketin adi Campus , web sitesinin adi campusum sadece.
  • piniwini P kullanıcısına yanıt
    yanlis anlama senin sirketine soyledigim bir durum degil ancak sirket seciminde bazi arkadaslarin degisik kriterler koydugunu okudum yillarca. En onemlisi sirketin sundugu is secenekleri , Konaklama saglama garantisi verip vermedigi ve fiyatidir.
  • Sirketin verecegi ing egitimine ihtiyaci olanlar katilmasin daha iyi bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yusei -- 8 Eylül 2016; 14:41:23 >
    Yero
  • yusei kullanıcısına yanıt
    türkiye şartlarında herkesin ingilizce konuşması da zaten çok normal. ingilizce eğitim düzeyimiz süper.
    ingilizce pratik yapmanın nesi kötü
  • quote:

türkiye şartlarında herkesin ingilizce konuşması da zaten çok normal. ingilizce eğitim düzeyimiz süper.
    ingilizce pratik yapmanın nesi kötü

Hic ingilizce konusamiyosan gitme iste bu programa sana gore degil bu , istiyosan dil kursuna git. Hayir vercekleri sozde egitimin ne kadar yarar saglayacagini dusunuyosun ki , o kadar kolaydiysa neden dil okullari fiyatlari cok fahis

• yusei kullanıcısına yanıt
    hiç ingilizce bilgisi olmayanı zaten şirket almıyor, bence de almamalı. amaç pratik yapmak ... konuşmayı geliştirmek, olmayan bir şeyi geliştiremezsin.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.