Şimdi Ara

2017 WORK&TRAVEL (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
644
Cevap
27
Favori
26.505
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaslar uzun zamandır yazamadım.Aktif whatsapp grubu var mı?
  • Geçtiğimiz cuma İstanbul'da girdim vizeye, çok kısa sürdü. Nereye gideceğim, nereleri gezmek istediğim, daha önce yazın çalışma kampı vs gibi bir şeye katılıp katılmadığımı sordu. Malesef isim soruşturmasına takıldığım için belli olması 4-6 hafta sürecek ama ben belgelerini imzaladım bu olumsuz bir durum değil dedi ve ayrıldık O gün baya bir isim soruşturmasına takılan oldu, çoğunlukla da kısa sürede vize verdiler. Kalanların çoğuna da ingilizce sebep gösterildi.

Kesin sonucu beklersem sanırım bilet fiyatları çok uçuk olacak, kesintisiz iadeli önerisi olan var mı?
  • emr3_ kullanıcısına yanıt
    Uçak bileti firmaları sadece ve sadece vize reddinde iade veriyor.Bilet fiyatlarınında çok ucuz olacağını zannetmiyorum.Geçen sene arkadaşım haziranda almıştı biledi marttakinden 40dolar pahalıydı.
  • emre1270393 E kullanıcısına yanıt
    Şu an bulduğum geçen haftakinden 40 dolar daha pahalı oldu benim. Haziranda birkaç gün sonrası için bakınca çok daha ekstrem rakamlar çıkar diye düşündüm.
  • arkadaşlar hiç korkulucak birşey yok vizeyi boşuna sıkıntı yapmayın.Tek yapmanız gereken sıcak bir diyaloğa girmeniz espirili güler yüzlü bi konuşma sizi zorlamadan vize almanıza neden olucaktır . Gideceğiniz ve çalışıcağınız işle ilgili ayrıntılı bilgiler verirseniz sizin için iyi olur. Son sınıf olarak çok rahat aldım bol şanslar giricek arkadaşlara :)
  • dextro22 D kullanıcısına yanıt
    referans mektubu verdin mi hoca son sınıflarda sıkıntı çıkartıyorlarmış diye duydu. Ne sordular vizede
  • Work and Travel yaptığımız zaman Amerika'da okuduğumuz alanla ilgili seminerlere,konferanslara katılabilir miyiz?Bilgisi olan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kapısızköylü -- 11 Mayıs 2017; 15:3:34 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Big apple firmasıyla giden var mı beyler bayanlar ? Birde bu tarihlerde kayıt olsam gidermiyim sizce
  • LOCOO kullanıcısına yanıt
    dostum ben almadım referans mektubu. şöyle söyleyim ds formu pasaport ve transkript dışında hiçbirşeye bakmıyolar normalde tabi ben alma demiyorum sana istersen al ama dediğim gibi eğer sen söylersen referans mektubum var ozaman bakarlar yoksa referansın varmı yada başka bi belgen varmı diye sormuyolar hiçbirşekilde fotoğraf veya diğer belgelere bile bakmadılar. bana gideceğim yerle ilgili ne biliyorsun dedi bende bu soru çıkar diye çalışmıştım güzel bir cevap verdim söylediğim yerleride bilince çok güzel dialog kurduk karşılıklı ne tür işte çalışıcağımı sordu onuda ayrıntılı anlattım geri kalan sorular klasik eğitim aile haklar falandı. Kesinlikle güler yüzlü ve espirili bir diyalog kurarsan vizeyi çok rahat alırsın. karşılıklı espiri falan yaptık son olarak gideceğin yer çok sıcak yanıcaksın dedi bende biliyorum buna hazırım dedim gülüştük o zaman tamam dedi bastı vizeyi iyi tatiller dedi :)

• danger70 kullanıcısına yanıt
    firmayı daha önce duymadım dostumda. şuan sanmıyorum gidebileceğini iş bulsan bile evrakların gelmesi vize randevusu falan yetişmez yani tabi bu işin içinde olan birine danışsan daha iyi olur
  • kapısızköylü kullanıcısına yanıt
    gittinizmi

• Wisconsin'e gidecek olan var mı aranızda?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dextro22

dostum ben almadım referans mektubu. şöyle söyleyim ds formu pasaport ve transkript dışında hiçbirşeye bakmıyolar normalde tabi ben alma demiyorum sana istersen al ama dediğim gibi eğer sen söylersen referans mektubum var ozaman bakarlar yoksa referansın varmı yada başka bi belgen varmı diye sormuyolar hiçbirşekilde fotoğraf veya diğer belgelere bile bakmadılar. bana gideceğim yerle ilgili ne biliyorsun dedi bende bu soru çıkar diye çalışmıştım güzel bir cevap verdim söylediğim yerleride bilince çok güzel dialog kurduk karşılıklı ne tür işte çalışıcağımı sordu onuda ayrıntılı anlattım geri kalan sorular klasik eğitim aile haklar falandı. Kesinlikle güler yüzlü ve espirili bir diyalog kurarsan vizeyi çok rahat alırsın. karşılıklı espiri falan yaptık son olarak gideceğin yer çok sıcak yanıcaksın dedi bende biliyorum buna hazırım dedim gülüştük o zaman tamam dedi bastı vizeyi iyi tatiller dedi :)

Mezun oluyorum , 6 haziranda vize görüşmem var.
    Haklarınız nedir sorusunun cevabı nedir?
    Ayrıca son senemde olmamın olumsuz etkileri olucağını biliyorum ve ben de yüksek lisansa hazırlandığımdan ales vs belgelerimi yanımda götüreceğim.Umarım yararı olur.

• Moreys piersa gidecek olan var mi?

• arkadaşlar selam şurda da anlatılmış uzunca bi wat tecrübesi okumak isteyen olursa

http://www.gurbetci.net/work-and-travel-programi-ile-amerika-yapanlar/2017/05/
  • Hazırlık ögrencisi olduğum için transkript alamıyorum yakın zamanda vize görüşmem var çok sıkıntı cıkarırlar mı ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • notlar donemli diye biliyorum, ama notlari 2nin altinda gidenler oldugunu da biliyorum biraz sans isi, hatta cok kotu ingilizcesi olup gidenler bile var. sonucta senin vize gorusmesinde takindigin tavir karsi tarafa verdigin intiba cok onemli. sen orda kacak kalacagin intibasini yaratmazsan davranislarinla adami sikinti olmaz bence. dokumanin eksikse ve vize basvuru sartlarinda bu dokuman gerekli yaziyorsa en azindan bi belge almaya calis ogrenci islerinden su anki notlarini gosteren. ozellikle ilk senen ise ve okudugun bolum iyiyse daha sansli oldugunu dusunuyorum cunku son senelere yaklasticka millet kacma derdine girebiliyor. danisman sirketinle iletisime gecmende fayda var bu konuda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rIcoPaSHa -- 2 Haziran 2017; 16:41:38 >
  • Arkadaşlar tip olayınnı mantığını yaşadıklarıyla anlatabilcek olan var mı
  • Rqndevu alilen varmi haziran dolu gozukuyor komple

• biri benim için referans olabilir mi 2018 için ?
  • 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.