Şimdi Ara

2017 WORK&TRAVEL (29. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
644
Cevap
27
Favori
26.506
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar work and travel ile ilgili genel 1-2 sorum var. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.
    1- Makine Mühendisliği son sınıf öğrencisiyim. Okulu bitirmem için yaz okulu yapmam gerekiyor ve bu yüzden WAT yapamıyacağım. Okul bitmeden 2.üniversite olarak anadolu üniversitesine açıkdan başlasam. Makineyi bitirdikden sonra anadolu üniye devam ederken birdahaki yaza programa başvurabilirmiyim ?
    2- Veyahut okul bittikden sonra uzakdan eğitim tessiz yüksek lisans programlarına başvursam bu durumda programa başvurabilirmiyim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: takashi_abi

Arkadaşlar work and travel ile ilgili genel 1-2 sorum var. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.
    1- Makine Mühendisliği son sınıf öğrencisiyim. Okulu bitirmem için yaz okulu yapmam gerekiyor ve bu yüzden WAT yapamıyacağım. Okul bitmeden 2.üniversite olarak anadolu üniversitesine açıkdan başlasam. Makineyi bitirdikden sonra anadolu üniye devam ederken birdahaki yaza programa başvurabilirmiyim ?
    2- Veyahut okul bittikden sonra uzakdan eğitim tessiz yüksek lisans programlarına başvursam bu durumda programa başvurabilirmiyim ?

sana en dogru bilgiyi acentalar verebilir kardes. Cunku onlarin senin durumunda ogrencileri olmus olma ihtimali cok yuksek. E-mail at yada direk ara acentalardan birkacini.
  • Vize mulakatina girecekler icin cok cikan vize mulakati sorularini paylasiyorum. Hayirli cumalar.2017 WORK&TRAVEL
  • Arkadaşlar geçen hafta vizemi aldım.Sorunuz varsa sorabilirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Prohawin

Arkadaşlar geçen hafta vizemi aldım.Sorunuz varsa sorabilirsiniz

Nereye gideceksin?
  • Wisconsin dells

• vizeye girenler durumlar nedir transkriptleri cok inceliyolar mi?
  • merhaba arkadaşlar bu yaz gidecek arkadaşlar şirketlere yazılmış olanlar yani kesileşen arkadaşlar dm den her türlü yardımcı olunur amerika içinde de elimden geldiğince gelen arkadaşlara yardımcı olmaya çalışırım
  • Beyler WaT yapanlarin olusturdugu WhatsApp grubu vs. varsa beni de ekler misiniz? Yoksa bir grup kuralim, konusuruz, bilgi alisverisi yapariz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TRaveller007

Beyler WaT yapanlarin olusturdugu WhatsApp grubu vs. varsa beni de ekler misiniz? Yoksa bir grup kuralim, konusuruz, bilgi alisverisi yapariz.

+1
  • wp grubu varsa ben de pm bekliyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • baya olu bu sene bu grup biraz canlanin
  • 2 mayısta bakalım benimde vize görüşmesi . 2. Senem olacak insallah . Eğer merak ettiğiniz sorular varsa her şeyi sorabilirsiniz . Bu arada üstteki mesajlarda hat gerekli olmuyor demiş arkadaş. Hat kesinlikle gerekli dostlar. Gidince anlayacaksınız zaten . Cok ucuza sınırsız internetli paketler mevcut :)

• Anlaşılan whatsapp grubu yok. O zaman ben kurayım, gelmek isteyenler özelden isimlerini ve numaralarını atarsa eklerim.
    Edit: İsteyene davet linki de atabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Delabellas -- 4 Nisan 2017; 11:42:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Afr0oo

2 mayısta bakalım benimde vize görüşmesi . 2. Senem olacak insallah . Eğer merak ettiğiniz sorular varsa her şeyi sorabilirsiniz . Bu arada üstteki mesajlarda hat gerekli olmuyor demiş arkadaş. Hat kesinlikle gerekli dostlar. Gidince anlayacaksınız zaten . Cok ucuza sınırsız internetli paketler mevcut :)

Yüksek lisans öğrencileri programa kabul ediliyor mu acaba yaş sınırını geçmemek kaydıyla bilgin var mı ? Bir de aşağı yukarı ne kadar tutuyor buradan ABD'ye gidene kadar işlemler ?
  • Ne yaptınız arkadaşlar vize görüşmelerine giren var mı? Son durumlar nasıl
  • Millet whatsapp a gecti galiba burasi iyice bos kaldi

• quote:

Orijinalden alıntı: bigdreamer

Millet whatsapp a gecti galiba burasi iyice bos kaldi

Daha Whatsappta çok kalabalık değiliz ama olsun
  • Varmı wisconsin rowleys bay resorta gidecek olan?

• quote:

Orijinalden alıntı: Sirkadyen

quote:

Orijinalden alıntı: Afr0oo

2 mayısta bakalım benimde vize görüşmesi . 2. Senem olacak insallah . Eğer merak ettiğiniz sorular varsa her şeyi sorabilirsiniz . Bu arada üstteki mesajlarda hat gerekli olmuyor demiş arkadaş. Hat kesinlikle gerekli dostlar. Gidince anlayacaksınız zaten . Cok ucuza sınırsız internetli paketler mevcut :)

Yüksek lisans öğrencileri programa kabul ediliyor mu acaba yaş sınırını geçmemek kaydıyla bilgin var mı ? Bir de aşağı yukarı ne kadar tutuyor buradan ABD'ye gidene kadar işlemler ?

Evet hocam yüksek lisans ogrencileri katılabiliyor . Yas sınırı tam net olmamak ile birlikte 27 deniyor hocam .

• 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.