Yüzbaşı
03 Ekim 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 31 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar merhaba, bu okulda okuyan veya Polonya'da lisans eğitimi hakkında bilgisi olan var mı? Aracısız kendim başvurmak istiyorum.
Merhabalar, Iphone 6 üretimi durdu mu apple resmi sitesinde gözükmüyor diğer teknolojik mağazalarda da iki renk ve birbirinden çok farklı fiyatlar var.

Iphone 5'ten geçmeyi düşünüyordum takılmalar, şarj problemleri artık sıkmaya başladı. Önerir misiniz?
Merhabalar,

Aracın tüm satın alma işlemleri sigorta vs. dahil ayırabilecek 32.000 TL kadar bir bütçemiz var. Yıllık maksimum 10-12 bin km civarı yol yapacağım yarısı şehir içi yarısı şehirler arası. Fiesta ve C3 dizel ağırlıklı biraz araştırdım fakat genellikle ya 100.000 km aşağısı ağır hasarlı çıkıyor ya da Türkiye şartlarında 32 bin lira gibi bir para verdikten sonra içe sinmeyecek kadar boş çıkıyorlar, daha yukarı kilometrelerden de çok bilgi sahibi olmadığım için çekiniyorum. Hem araştırma konusundaki önerilerinizi hem de çok baş ağırtmayıp çok yakmayacak araç önerilerinize açığım, yardımlarını bekliyorum.
Merhaba arkadaşlar,

tabir doğru mu bilemedim fakat video çekerken veya telefonda izlerken bir anormallik görmüyorum ama bugün kardeşim bilgisayarda videoyu izlerken abi kameran mı çizik diye sorunca fark ettim. Bariz bi kayma mı denir artık çizik mi kırılma mı neyse bi anormallik oluyor. Neyden kaynaklı olabilir bu?

Sonuçların ne zaman açıklanacağı hakkında bilgisi olan var mı?
Arkadaşlar marmara.edu.tr de Siyasal Bilgiler Fakültesi başlığı altında;

Yükseköğretim Kurulu'nun 03 Mayıs 2012 tarihinde yapılan genel kurulunda kabul edilen kararla birlikte, Türkçe eğitim yapacak Kamu Yönetimi ile Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümleri kurulmuş olup, toplam bölüm sayımız dörde yükselmiştir.

Yazıyor fakat ÖSYM kılavuzunda bu bölümler yok. Fransızca Kamu ve İngilizce SB ve Uluslararası İlişkiler var sadece.
Bu sene öğrenci almayacak mı bu bölümler bilgisi olan var mı?
Geçen yıl 51.900 le kapatmış, bu yıl 56k sıralamam var. Nasıl bir bölüm olduğu hakkında bilgisi olan var mı?
Bir yıl almanca dersi görmüştüm anadolu lisesindeyken ama şu an hatırladığım tek şey ich bin emre, bide yare alt lı bişey vardı

Bu bölümü okumak mı daha yarar sağlar yoksa normal işletme okuyup bir takım aktivitelerle ingilizceyi geliştirmek mi? Yurtdışında veya yurt içinde ingilizce kursları vs ile.

Bu puan çapında önerebileceğiniz başka tm bölümleri varsada tavsiyelere açığım.
İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı bölümünde okuyan ya da bilgisi olan arkadaş varmı? İstanbul Ticaret Üniversitesinde %50 burslu yazmayı düşünüyorum çok afilli bi resim yeteneğim yok el ile çizimle sık sık karşılaşmak zorunda kalacağım bi bölümmüdür?

Bide İstanbul Ticaret Üniv. hakkında bilgi sahibi olan varsa nasıl bir üniv. olduğu ortamı vs biraz bilgilendirebilir mi acaba? Teşekkürler..
Ygsde 34-6 türkçe, 25-4 matematik, 35-4 sosyal ile ygs 5 te 60k sıralamam var.
Lysde 22-6 mat, 7-2 geo, 38-6 edep, 16-6 coğrafya yaptım.

Marmara ingilizce işletme iktisat istiyodum ama lys matematikten sonra hayal oldu. Bu netlerle türkçe işletme ya da iktisatı gelebilir mi?

Birde ikinci öğretimlerini yazmayı düşünüyorum, iö almam halinde harcı fazla yatırıp derslere gene sabah girebilme şansım olur mu ya da bunun çıkaracağı bi sıkıntı problem olur mu?
Böyle soruların kısa bi mantığıda var mıdır türevinin grafiğinden fonksiyonun kendisiyle yada 2.türeviyle ilgili nasıl yorum yapabilirim?

Hakkında
Forum İmzası:
Hakkımda:
9f0141ae6819f9adf72ef8e34a806b08E.jpg9155e3e9a075736554e2f522de288aac9.jpg
Sistem ve Tercihleri
Takım
Fenerbahçe
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 461
İkinci El Bölümü Mesajları: 1
Konularının görüntülenme sayısı: 11.427 (Bu ay: 96)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 9 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Eğitim ve Sınavlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.