Şimdi Ara

2017 SONY ANDROİD TV (194. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.005
Cevap
56
Favori
272.185
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 192193194195196
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar sony android tv de iptv uygulaması kurdum ve listemi yükledim sorun yok ama kanal değiştiremiyorum sürekli kanal listesine dönüp kanal seçebiliyorum tv kumandası ile kanal değiştime tuşuna bastığımda genel uydu moduna geçip iptv uygulamsından çıkıyor malesef. bununla ilgili daha önce bu sorunu yaşayan veya çözümünü bilen var mı acaba ? kumandanın sadece ses ve ortadaki ok tuşu kullanabiliyor uygulamada samsung smart tv de böyle birşey yaşamamıştım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kuzeys -- 1 Temmuz 2018; 20:1:57 >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 65XE 9305

TV seyrederken bazı sahnelerde ve ayarlarda net olarak görülen

Bu sorunla karşılaşan varmı?

• efki70 kullanıcısına yanıt
    Bendede 65xe8505 var. Benimde dikkatimi çekti bu olay. Fakat tv izlerken olmuyor bende. Sadece ayarlar kısmında birkaç menüde farkettim. Bu bir sorunmu acaba yoksa normal birşeymi? Bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • kuzeys kullanıcısına yanıt
    Kodi yükleyerek iptv daha rahat izleyebilirsiniz.
    Hocam sorunu çözdünüzmü?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: delifirtinaa

Bendede 65xe8505 var. Benimde dikkatimi çekti bu olay. Fakat tv izlerken olmuyor bende. Sadece ayarlar kısmında birkaç menüde farkettim. Bu bir sorunmu acaba yoksa normal birşeymi? Bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim
    Hocam Tv ayar menüsünde iken ekranda herhangi bir video görüntü yok iken bu tür göstermesi kabul edilebilir.

Sonuçta siz tv de ayar menüsünü seyretmeyeceksiniz

• Türksat kurulumunda Dsmart seçeneği ilemi kurulum yapıyorsunuz? Ayrıca genel uydumu tercih edilen uyduyumu kullanıyorsunuz? Herşeyi kapamama rağmen düzenlediğim kanal listesi bozuluyor Dsmart kanalları araya karışıyor.
  • O kadar överek babama aldırdığım SONY KD-55XE8096 modeli android tv çok yavaş.İnternette yavaşlık hakkında bir sorun görmedim kullanan kişilerden ama bu sorun kafamı kurcalıyor cidden,ses kısıp açma bile geç tepki veriyor.Var mı bir çözüm önerisi olan?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Luke Cage

O kadar överek babama aldırdığım SONY KD-55XE8096 modeli android tv çok yavaş.İnternette yavaşlık hakkında bir sorun görmedim kullanan kişilerden ama bu sorun kafamı kurcalıyor cidden,ses kısıp açma bile geç tepki veriyor.Var mı bir çözüm önerisi olan?
    ses kısmada bi problem olmaması lazım, arkada güncelleme vs bişey yapıyor olmasın ? güncelleyip, fabrika ayarlarına döndürmeyi deneyin.

en pahalı akıllı tv bile tv box lar kadar hızlı değil, çift kumanda olayını problem yapmazsanız, tv box ekleyebilirsiniz
  • viper17 kullanıcısına yanıt
    Hocam mi box var evde ama o zamanda android tv almamızın bir avantajı kalmıyor ki.Her zaman değil ama bazen ses kısma açmada 1-2 saniyelik senkron sorunu olabiliyor.Özellikle kumanda üzerindeki mikrofondan sesli komuta bastığımda tv ağlıyor,10 sn kitlendiği oldu kapatıp açtım kaç sefer.Kronik bir sorun mu anlayamadım.İşin tuhafıda evdekiler samsung falan alacaktı ben yönlendirdim sony tv kaliteli,iyi renkler veriyor vs vs diye.Mahçup duruma düşürüyor tv beni :) Bir güncelleme gelecek diye bahsetti servis bakalım ondan sonra ne olacak...
  • Evet bazen geç tepki veriyor, sesli komutta çok bekliyor o da doğru

Pek düzeleceğini sanmıyorum ama bakalım. Tizen ve WebOs daha başarılı diyorlar android e göre.
  • Bu konu XE9005 başlığında da zamanında konuşulmuştu. Muhtemelen kumandanın pillerini değiştirince sorununuz düzelecektir. Kaliteli (duracell vb.) marka pil kullanılması tavsiye ediliyor.
  • Sorun devam ediyor ayarlarla ilgisi yok

Fabrika ayarlarına getiriyorum aynı

Ayarlar menüsünde belli oluyor çünkü siyah durağan ekran

TV seyrederken Karanlık sahnelerde ortaya çıkıyor

Problemi önce servise bildirdim

Yeni bişey çıkarmışlar sorun ayarlardan yada tüketici kaynaklıysa

Servis ücreti alıyorlarmış 80₺

Sony müşteri hizmetlerine ilettim

1 ay oyalayıp foto vs istedi sonra servise yönlendirdi

Şimdi servisi arayacağım bakalım sonuç ne olacak

• quote:

Orijinalden alıntı: efki70

Sadece Android menülerinde çıkması gerekiyor, normal yayında yoksa normal.
  • TV'nizin Motion ayarı için şu demoyu denemenizi tavsiye ederim.
    https://www.youtube.com/watch?v=NH3OSAiSCqc

Buda kendi Televizyonumda kullandığım ayarlar ve Motion performansı.

• Merhabalar , SONY XE93 65 inç televizyonumda maç seyrederken çok keyif almiyorum , hangi ayarlarda izlemek futbolu en güzel şekilde görmemi sağlar ? Özellikle Canlı futbol modunu hiç anlamadım açsam mı daha iyi açmasam mı ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: emreer10

Merhabalar , SONY XE93 65 inç televizyonumda maç seyrederken çok keyif almiyorum , hangi ayarlarda izlemek futbolu en güzel şekilde görmemi sağlar ? Özellikle Canlı futbol modunu hiç anlamadım açsam mı daha iyi açmasam mı ..
    Ne gibi bir memnuniyetsizliğiniz var?
  • 
Sayfa: önceki 192193194195196
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.