Şimdi Ara

2017 SONY ANDROİD TV (193. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.005
Cevap
56
Favori
272.185
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 191192193194195
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • En güncel kanal listesi olan var ise paylaşabilir mi. Dmax trt4K dahil olan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • istanbul_s İ kullanıcısına yanıt
    Haklısınız. Peki forumda gerçekten de android li Sony tv kullanıpta yavaşlama gibi bir sorun yaşayan var mı. Yada bu sorunun çözümü mevcut mu yani kolayca halledilebiliyor mu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vahittelli

Haklısınız. Peki forumda gerçekten de android li Sony tv kullanıpta yavaşlama gibi bir sorun yaşayan var mı. Yada bu sorunun çözümü mevcut mu yani kolayca halledilebiliyor mu.
    Yanlış yerdesiniz, bu linki takip edin tavsiyem..Yorumlar olumlu

https://forum.donanimhaber.com/sadece-sony-xe9005-android-tv-ana-konu--127732540-288#127732540
  • Arkadaşlar sony android tv ye chrome yükledim ama menüde görünmüyor. Sadece ayarlar-uygulamalar kısmında görünüyor. Bunun sebebi nedir? Birde menüde bir sürü kullanmadığım uygulama var, bunları silmem mümkünmü?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi delifirtinaa -- 16 Haziran 2018; 15:33:30 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • vahittelli V kullanıcısına yanıt
    Ben 2016 model 65 xd 9305 kullanıyorum ilk başlarda bana göre çok yavaş olan android özellikle son güncellemeyle 3 kat filan hızlandı gayet stabil bi durumda şuan itibar etmeyin bunu diyenlere gayet güzel tv o boyut için.samsung 82 mu 8000 da güzel va panel olduğu için renkler baya canlı ama motion performansı sony nin gerisinde.

• quote:

Orijinalden alıntı: recep

0.5 db standart bir lnb ne iyi ne kötü
    piyasa 0.2 etiketli ancak 0.5 üstünde lnb dolu
    kim bilecek kim ölçecek
    next hiç olmazsa o tarz işlere bulaşmadı
    yurdum uyducuları nexti sever
    8 çıkışlı olması pek iyi sayılmaz
    çoklu lnb lerin verimleri pek iyi değildir
    kış günü kapalı yoğun bulutlu havalarda sıkıntı olursa
    problemin nerede olacağını bilirsiniz en azından
    tv yardım menüsünde anten için sinyal tanısı bölümü var
    trt4k seçili i ken kontrol edin ilk bar olan sinyal kalitesi 75 ten düşükse lnb yi o zaman değiştirmeyi düşünebilirsiniz

invertonun gücü için örnek

Akşam yoğun yağmurda benim sinyal kesildi, sizin dediğiniz gibi oldu. Sizde sinyal varmıydı inverto black ile ?

• Technical_Support kullanıcısına yanıt
    ne yazık ki bilgi veremeyeceğim
    dünkü ve bu sabah ki yağmurda tv başında değildim
    misafirliğe bayramlaşmaya gitmiştim

geçen kış taktım ben lnb'yi kış vakti hiç sorun olmadı
    ağır yağışta ara ara anlık sinyal gidebilir bu sorun olmaz
    bardaktan boşalır gibi yağmur yağdında su damlacıkları
    perdeleme yapıyor normaldir
    önemli olan bulut kesmesin

yoğun buluttan dolayı 10-15 dakika ya da daha fazla süre bulut geçene kadar sinyal alamazsınız o zaman lnb değiştirmeyi değerlendirebilirsiniz

bu vesileyle sizin ve forumdaşlarımızın bayramınızı kutlarım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi recep -- 17 Haziran 2018; 17:1:34 >
  • recep R kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler iyi bayramlar.

• televizyonu alalı 1,5 ay kadar oldu. 55XE8577 modeli aldım. Görüntüsü çok güzel. bu zamana kadar daha kaliteli televizyonda seyretmediğim için bana güzel gelmiş olabilir ama beni etkiledi. telefonumun fotoğraf kalitesi düşük olduğu için resimler bu halde. Gerçekte çok daha kaliteli gösteriyor. Bir de fotoğrafları gece çektiğim için bu şekilde çıkmış olabilir.
    Kanal geçişleri gerçekten yavaş. onun haricinde yazılım çok da kötü değil. Önceki televizyonda Webos vardı. Onunla aynı düzeyde diyebilirim. Harici disk taktığınız zaman kendisi video formatını otomatik tanıyor. oynatamadığı video yok. Mad Max 33 GB film dosyasını hiç takılmadan oynattı. Alt yazıları siz ayarlayabiliyorsunuz. Gecikme olduğu zaman saniye farkını girerek düzeltme yapabiliyorsunuz. Sesler tatmin edici değil. Zaten günümüz pazarlama politikaları hepsinde aynı. İllaki sizi ses sistemi almaya zorluyorlar. Para olunca onu da almak isterim. SYNC özelliği sayesinde ses sisteminin kumandasını kullanmanıza gerek kalmıyor. TV kumandası ile SONY markalı ses sistemlerini de kontrol edebiliyorsunuz.
    Geçen bir arkadaş maç seyrederken topta iz kalıyor mu diye sormuş. Öyle bir şey olmuyor. Televizyonun ışık sensörü var. ortamdaki ışığa göre kendini ayarlıyor. Siyahlar kaliteli. 55 ekran ayrıca kendisini hissettiriyor. Diğer televizyonlar küçük geliyor. 4K deneyimi 55 ekranda daha iyi hissediliyor. Benim bütçeyi zorladı ama 3000-3500 Tl verip çöp alacağına biraz daha zorlayıp kaliteli almak mantıklı geldi. Herkese tavsiye ederim. İyi seyirler...

• Arkadaşlar 65xe8505 sahibiyim. Ps4 te oyun oynarken (god of war) oyun hdr yi desteklemesine rağmen hdr aktif olmuyor. Tvden ayarlara girip hdr yi açınca görüntü karanlık ve sanki kontrast ve renkler patlamış gibi kötü görüntü oluyor. Bu normalmi yoksa benmi ayarlamaları yapamıyorum. Bilen bir arkadaş cevap verirse çok sevinirim.

• Sony KDL-40WE665. Bu televizyon nadıl acaba bilgi sahibi olan varmı?

http://www.hepsisony.com/sony-kdl-40we665-full-hd-hdr-led-tv

• quote:

Orijinalden alıntı: delifirtinaa

Arkadaşlar 65xe8505 sahibiyim. Ps4 te oyun oynarken (god of war) oyun hdr yi desteklemesine rağmen hdr aktif olmuyor. Tvden ayarlara girip hdr yi açınca görüntü karanlık ve sanki kontrast ve renkler patlamış gibi kötü görüntü oluyor. Bu normalmi yoksa benmi ayarlamaları yapamıyorum. Bilen bir arkadaş cevap verirse çok sevinirim.
    Tekrar olacak hdmi 2 veya 3 t ps4 takılı olacak ayarlardan harici girişler>hdmi sinyl formatı>gelişmiş format seçin tamam.
  • -

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VoLVoXxX99 -- 3 Aralık 2018; 19:54:2 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: onursadik

televizyonu alalı 1,5 ay kadar oldu. 55XE8577 modeli aldım. Görüntüsü çok güzel. bu zamana kadar daha kaliteli televizyonda seyretmediğim için bana güzel gelmiş olabilir ama beni etkiledi. telefonumun fotoğraf kalitesi düşük olduğu için resimler bu halde. Gerçekte çok daha kaliteli gösteriyor. Bir de fotoğrafları gece çektiğim için bu şekilde çıkmış olabilir.
    Kanal geçişleri gerçekten yavaş. onun haricinde yazılım çok da kötü değil. Önceki televizyonda Webos vardı. Onunla aynı düzeyde diyebilirim. Harici disk taktığınız zaman kendisi video formatını otomatik tanıyor. oynatamadığı video yok. Mad Max 33 GB film dosyasını hiç takılmadan oynattı. Alt yazıları siz ayarlayabiliyorsunuz. Gecikme olduğu zaman saniye farkını girerek düzeltme yapabiliyorsunuz. Sesler tatmin edici değil. Zaten günümüz pazarlama politikaları hepsinde aynı. İllaki sizi ses sistemi almaya zorluyorlar. Para olunca onu da almak isterim. SYNC özelliği sayesinde ses sisteminin kumandasını kullanmanıza gerek kalmıyor. TV kumandası ile SONY markalı ses sistemlerini de kontrol edebiliyorsunuz.
    Geçen bir arkadaş maç seyrederken topta iz kalıyor mu diye sormuş. Öyle bir şey olmuyor. Televizyonun ışık sensörü var. ortamdaki ışığa göre kendini ayarlıyor. Siyahlar kaliteli. 55 ekran ayrıca kendisini hissettiriyor. Diğer televizyonlar küçük geliyor. 4K deneyimi 55 ekranda daha iyi hissediliyor. Benim bütçeyi zorladı ama 3000-3500 Tl verip çöp alacağına biraz daha zorlayıp kaliteli almak mantıklı geldi. Herkese tavsiye ederim. İyi seyirler...
    merhaba,
    XE8577'de vertical banding, bulutlanma sık rastlanan bir durum mu? tv'nizde bu problemler var mı merak ettim? almayı düşünüyorum da kararsızlık yaşıyorum baya.

• herkeze iyi forumlar
    65xe 9305 sahibiyim,normalde digitürk üm var
    fakat zorunluluktan dahili uydu alıcısını kullanmak istiyorum
    merkezi sistem var tek kabloda 3 uydu
    (digitürk,hotbird,turksat)
    dene yanıl yöntemi ile epey uğraştım
    fakat sadece yanıldım
    konunun uzmanı arkadaşlar yardımcı olursa
    memnun ve mutlu olurum :)
  • Çözüldü sorun uydu da imiş

• Arkadaşlar bu tv den en yüksek performansı almak için en iyi resim ayarları nedir?

• Bahsettiğiniz xe8577 ise ben cevapları merak ediyorum

Rtings' te modeli bir türlü bulamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xxx64 -- 24 Haziran 2018; 14:37:9 >
  • Merhaba arkadaşlar, 55XE7005 modelinin kurulumunu nasıl yapacağım? (merkezi uydu var)
    kurulum işlerinden anlayan arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim, şimdiden teşekkürler.
  • Arkadaşlar 49XE7005 sahibiyim.

XE serisi kullanan arkadaşlar güncelleme yapıp sorun yaşayanınız varmı ?

Yoksa güncellemeden önceki hali dahamı düzgün ?

Güncelleme geldi ama henüz yapmadım berbat etmekten çekiniyorum.
  • 
Sayfa: önceki 191192193194195
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.