Şimdi Ara

2017 model Makyajlı Kasa Sandero/Sandero Stepway - Ana Konu (39. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
804
Cevap
21
Favori
103.323
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Arabayı iki gün önce bıraktım servise. Ses seda çıkmayınca uğradım az önce. Zaten demişlerdi birkaç gün sürer diye. Biz şanzımanı indirdik, gerekli müdahaleleri yaptık ama iyileşme olmadı. Genel müdürlükle görüştük, bilgi bekliyoruz. Şanzıman değişimine kadar gidebilir dediler.
  • ricardinho_ R kullanıcısına yanıt
    Gecmis olsun. Siz de genel mudurlukle irtibat kurmaya calisin servisin ilgisinin az oldugunu dusunurseniz.
  • Teşekkürler. Yani bilemiyorum, haksızlık da etmek istemiyorum. Şimdilik ilgileri iyi.

İlk bıraktığımda şanzımanı açıp bozuk parçaları tespit edip parça siparişi vereceğiz, bize birkaç gün verin dediler. Ben de 1 haftayı gözden çıkardım, yeter ki süreç sorunsuz ilerlesin diye. Gerçekten şanzımanı açtılar mı, ne yaptılar bir şey diyemiyorum. Aslında direk değişim olacaktı da hemen kabullenip koz mu vermek istemediler bilemiyorum.

Dediğim gibi 1 hafta kafadan vermiştim zaten. Cumartesi’ye kadar gelişme olmazsa o zaman genel müdürlükle görüşürüm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ricardinho_

Teşekkürler. Yani bilemiyorum, haksızlık da etmek istemiyorum. Şimdilik ilgileri iyi.

İlk bıraktığımda şanzımanı açıp bozuk parçaları tespit edip parça siparişi vereceğiz, bize birkaç gün verin dediler. Ben de 1 haftayı gözden çıkardım, yeter ki süreç sorunsuz ilerlesin diye. Gerçekten şanzımanı açtılar mı, ne yaptılar bir şey diyemiyorum. Aslında direk değişim olacaktı da hemen kabullenip koz mu vermek istemediler bilemiyorum.

Dediğim gibi 1 hafta kafadan vermiştim zaten. Cumartesi’ye kadar gelişme olmazsa o zaman genel müdürlükle görüşürüm.
    Bugün servisi aradım, durumu sordum.

Genel müdürlükten kendilerini dönüş olduğunu, 2 tane parçanın değişimini yapacaklarını söylediler. Şanzıman değişmiyor şimdilik yani.

Neler oluyor anlamıyorum.

Bugün şanzıman tekrar inecekti. Yarın servise gidip bizzat bakacağım.

• quote:

Orijinalden alıntı: ricardinho_

Bugün servisi aradım, durumu sordum.

Genel müdürlükten kendilerini dönüş olduğunu, 2 tane parçanın değişimini yapacaklarını söylediler. Şanzıman değişmiyor şimdilik yani.

Neler oluyor anlamıyorum.

Bugün şanzıman tekrar inecekti. Yarın servise gidip bizzat bakacağım.

Alıntıları Göster
    Dün servise gittim. Aracı lifte kaldırmışlar şanzımanı açmışlar. Baya bişeyler sökülmüş. Aksı falan sökmüşler hep. Baya zahmetli iş. Parça siparişi verilecekmiş ve tahminen Çarşamba (4 gün sonra) aracı teslim ederlermiş.

En iyi dediğin servis bile hikayeci. Güya şanzımanı söktüler geri topladılar genel müdürlükten bilgi gelince tekrar söktüler. Hiç sanmıyorum. İlk kez iki gün önce söküldü ve öncesinde anahtar bile değmediğine eminim. 3-4 gün boşa yattı araba serviste. Acele etmiyorum, Çarşamba’ya kadar ses çıkmazsa artık ben de gerekeni yapacağım.

• quote:

Orijinalden alıntı: predator93

direksiyonu tam çevirip kalkış denediniz mi?

Alıntıları Göster
    sandero stapway 2017 yeni dci easy-r kullanıyorum tam tur döndürüp kalkışlarla titreme hissediyorum yazılım sürümünü nasıl öğrenebiliriz
    titreme neden kaynaklanıyor nasıl gideriliyor bilginiz varmı biraz cahilim bu konularda ilginiz için şimdiden teşekkür ederim
  • athırsızı A kullanıcısına yanıt
    sorununuz tam olarak nedir bilmiyorum ama kendi durumumla açıklamaya çalışayım.

özellikle hava ve motor soğukken yapılan kalkışlarda motor ısınana kadar silkeleme yapıyordu. debriyaj seti değişti. sanki az derecede yine silkeleme var gibi. ama kış aylarında görmek lazım durumu. bu şekilde kalırsa rahatsız etmiyor. ama geçen sene kışın ki duruma dönerse yine renault ile kavga edeceğiz.
  • Yeni yayınlanan fiyat listesinde sadece Dizel araçlar var, benzinli gelmeyecek artık sanırım. Stepway dci otomatik 112.750 olmuş, %7 gibi bir zam gelmiş sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: baldaSSare

Yeni yayınlanan fiyat listesinde sadece Dizel araçlar var, benzinli gelmeyecek artık sanırım. Stepway dci otomatik 112.750 olmuş, %7 gibi bir zam gelmiş sanırım
    Fiyat listesinde benzinli manuel ve benzinli otomatik araçlar mevcut.
  • Evet şimdi eklenmiş, sabah yoktu. Benzinli otomatik 100 üstüne çıkmış.
  • Merhabalar,

Renault Demirkollar yetkili satıcısı olarak İstanbul / Altunizade bölgesinde hizmet vermekteyiz. Siz değerli donanım haber üyeleri için Renault & Dacia grubunda tüm araçlar için avantajlı fiyatlarla yardımcı olabilirim.
    Daha önce forum.donanimhaber.com aracılığı ile 7/8 arkadaşa araç satışı gerçekleştirerek bu sitede ilk adımı attık. Bundan sonraki süreçte gerek fiyat talepleriniz gerekse satış bölümü dahilinde sormak istediğiniz sorular için tarafıma aşağıdaki numaradan ulaşabilrsiniz.

Özkan Küçük 0532 437 50 36
    Renault Demirkollar Motorlu Araçlar A.Ş.
  • Benim aracın kapılardaki hoparlörleri değiştireceğim. Sanırım 13 cm'lik hoparlör kullanılıyor. Hoparlörleri kendim temin etsem servis montaj konusunda yardımcı olur mu? Dışarıdaki kasap aksesuarcılara elletmek istemiyorum. Malum kapı döşemesi falan sökülüyor. İçine edip bırakabilirler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozkannkk

Merhabalar,

Renault Demirkollar yetkili satıcısı olarak İstanbul / Altunizade bölgesinde hizmet vermekteyiz. Siz değerli donanım haber üyeleri için Renault & Dacia grubunda tüm araçlar için avantajlı fiyatlarla yardımcı olabilirim.
    Daha önce forum.donanimhaber.com aracılığı ile 7/8 arkadaşa araç satışı gerçekleştirerek bu sitede ilk adımı attık. Bundan sonraki süreçte gerek fiyat talepleriniz gerekse satış bölümü dahilinde sormak istediğiniz sorular için tarafıma aşağıdaki numaradan ulaşabilrsiniz.

Özkan Küçük 0532 437 50 36
    Renault Demirkollar Motorlu Araçlar A.Ş.
    Merhaba, Sandero stepway style 1.5 dci easy-r guncel fiyati nedir?
  • ozkannkk kullanıcısına yanıt
    0.9 benzinli otomatik Sandero artık gelmeyecek mi?
  • Sandero benzinli için yıllık ilk bakım ücreti hakkında bilgisi, tecrübesi olan var mıdır?
  • ahmahmetahm kullanıcısına yanıt
    2 ay önce yaptırdım 640 lira falan tutmuştu sanırım.
  • Arkadaşlar sıfır Dacia Sandero Stepway Style Turbo 90 bg Easy-R aldım ama direksiyon biraz sert geldi bana normal mi bu durum?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nike

Arkadaşlar sıfır Dacia Sandero Stepway Style Turbo 90 bg Easy-R aldım ama direksiyon biraz sert geldi bana normal mi bu durum?
    Normal direksiyonlar biraz serttir.

Gerçi başka bir olumsuzluk olsa servise gitseniz ne olsa bunlarda normal diyolar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nike

Arkadaşlar sıfır Dacia Sandero Stepway Style Turbo 90 bg Easy-R aldım ama direksiyon biraz sert geldi bana normal mi bu durum?
    Hocam almadan önce test sürüşü yapmadınız mı Arabanın direksiyon teknolojisi sebebiyle, günümüz arabalara kıyasla direksiyonu daha sert ama iyi yanı hisli bir direksiyon, ama ben yine de elektrik destekli bir direksiyon tercih ederdim.
  • Arkadaşlar merhaba, Uzun zamandır otomatik vites araç bakıyorum. Sandero Stepway aklıma yatıyor. Şu anda 2015 symbol kullanıyorum zaten. Fakat şu titreme meselesi kafama takılıyor. Bu konuda son durum ne acaba? Çözüm bulundu mu? Bir de internette yaptığım araştırmalarda bu sorunun daha çok 0.9 motorda görüldüğü gibi bir izlenime kapıldım. Dizelerde de bu sorun aynı sıklıkta görülüyor mu yoksa daha mı nadir? Cevap verenlere teşekkür ederim.
  • 
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.