Şimdi Ara

2017 LG UJ651V - UJ630V KULLANICILARI (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
949
Cevap
24
Favori
105.039
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 3d. Pointten hazırlayın hangi renlerle varsa . Bellek arabada şimdi teknomarketlerde test için arabada tutuyorum.değişim yapmadı sony ücret iadesi için onay verdi teknomarketten kredi kartına iade yapılacak bayram sonrası.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • renkleri ve 2 video hazırlarım. tenis ve futbol macı özeti resmi tatil pzt bitiyor salı günü arayıp çagırcam servisi.
  • 2017 LG UJ651V - UJ630V KULLANICILARI beyler resim43 uj630v mediamarkt mağazasında çektim ülkemizde montajı yapılmış 2399tl almaya değer mi,,yazılımı donanımı paneli,,, yoksa bunlar beko yada arçelik fabrikasında mı montaj oluyor , diğer alternatif Samsung ue43mu7000uxtk ss3 2599tl Macaristan montajlı

2017 LG UJ651V - UJ630V KULLANICILARI

• byrcp B kullanıcısına yanıt
    Hocam. Bendekinde top kaybolması gibi bir şey olmuyor. Ama dediğiniz gibi beyaz ve gri renklerde belli oluyor dikey çizgilerin olduğu. Servisi çağırıp bir gösterin umarım iade ya da değişim olursa ben de servisi çağıracağım. Internetten mi aldınız bu arada yoksa bayiiden mi?

• s@ndok@n kullanıcısına yanıt
    Hocam. Siz iadeyi sadece vertical banding sebebi ile mi aldınız ? Lg sanırım sorun çıkartacak bu konuda.

• top kaybolması sanırım iptv den 1080p bi özet indirip baktım onda kaybolma vs olmuyor kalite ile alakalı sanırım uydu yayınıda yok. tüm renkleri denedim sadecehttps://i.hizliresim.com/N1ap7k.png bu renkte çizgiler oluştu kafam karıştı açıkcası madem gölgeler var neden diger renklerde cıkmıyor :D bayiiden aldım. salı günü arıyacağım servisi sorun varsa götürürler. ışık sızması yok aslında benim için önemli olan oydu.
  • Resimde kusur görünmüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi s@ndok@n -- 3 Eylül 2017; 15:21:52 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • napabilirim ki en saglıklı göstermek için?
  • RNNN kullanıcısına yanıt
    Merhaba, İyi bayramlar herkese

TV önerisi alacaktım sizlerden

Max 3000 TL civarı.Ben şu dördü arasında kaldım.Sizlerin başka bir ürün tavsiyesi varsa onlara da açığım.

Bunların hepsi 4k HDR var ve gerçek ekran yenileme hızı 50hz.konsolda (ps4) oynarken hz den dolayı sıkıntı yaşarmıyım.

Edit: sadece philips 49PUS6501 100 hz lik tv.

1-PHILIPS 49PUS6501

2-SONY 49XD7005

3-LG 49UJ630V

4-SAMSUNG 43MU7000

• yokyere kullanıcısına yanıt
    ben philips önermem hocam o vebalin altına girmem :) geri kalan modellerde en iyi motion performansına sahip tv sırasıyla

xd7005
    uj630v
    mu7000
    Teşekkür ederim ilginize hocam

O halde sony den yana kullanıyorum şansımı inşallah pişman olmam.ilk fırsatta satın alacağım.

aralarında en alınacak model sony hocam 100hz tv lerin motion performansına sahip neredeyse tek kötü yanı resim saklama konusunda biraz kötü uzun bi süre atıyorum ekranda star tv açık izlediniz kanal logosu bi süre daha görünebilir 10-15 dakika sonra kaybolacaktır tabi ekranda kalan iz her zaman gözükmez mesela dümdüz gri bi resim olsa ekranda belli olur onun dışında belli olmaz fazla çokta takılmaya gerek yok zaten bu konuya 20binlik oledlerde bile olabiliyor :) birde bu sadece sony için geçerli değil ips modellerin neredeyse hepsinde durum böyle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RNNN -- 3 Eylül 2017; 19:29:51 >
  • 55uj651 kullanıyorum ve çok memnunum. Pc ve Ps4 performansı gayet başarılı. Hdr olarak geniş bir seçenek sunuyor. Günlük kullanım ve medya kullanımı olarakta gayet başarılı.

Alacak olanlar düşünmesin.

Valla hocam ne demek istediğinizi tam anlayamadım 😊

Tv izlerken kanal logolarının arka fonundamı öyle oluyor.

Siparişi verdim bu arada.

• Spingbeng S kullanıcısına yanıt
    Cam arasındaki boşluk konusunda 630 da varmı bir bilgim yok hocam. Tv nin ekranla çerçevesinin birleştiği kısma bakınca 651 de gözle görülüyor zaten. Bende ilk olarak 630 düşünüyordum ama gidip incelediğimde 651 in ekran parlaklığı, beyaz performansı ve tv hızı olarak daha iyi olduğunu gördüm. O yüzden bana sorarsanız değer.
    http://www.rtings.com/tv/tests/picture-quality/image-retention-burn-in

burda anlatıyor hocam ayrıntılı olarak örnekleride mevcut
  • Merhaba arkadaşlar. ..

Yaklaşık 1 yıldır samsung 43 ku 7000 modelini kullanıyorum. .Salon için almıştım ama geniş açıdan bakıldığında renkler soluk görünüyor tam karşıdan bakınca mükemmel bir görüntüsü var tv nin.

Bu tv yi oturma odasına aldıktan sonra sorunu gidermiş oldum. Şimdi lg uj630 modelini inceledim ıps ekran olduğu için her açıdan görüntü güzel..

Kısaca yeni tv alacaklara tavsiyem bakış açısı genişse samsung tavsiye etmem ..LG uj 630 oldukça başarılı her türlü testi denedim. ....

• 43uj630 ile 43uj651 arasında kaldım sizce hangisini alayım çok aşırı bir fark varmı acaba?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Lg 49UJ630V aldım 1 hafta önce. PS4 Pro'da bazı oyunlarda "Bu oyun 4k HDR destekliyor. Ancak TV'niz 2K HDR olarak ayarlanmış. TV'niz 4K HDR destekliyorsa TV ayarlarından değiştirin." gibisinden bir uyarı çıkıyor. Sorum şu: Bu UJ630'da 4K HDR desteği var mı? Varsa nereden ayarlayabilirim?
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.