Şimdi Ara

2017 f/p Tatil Fırsatları (Ana Konu) (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.964
Cevap
133
Favori
252.450
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: alikkkk

World kart harici peşin fiyatına 3 taksitle sınırlı ets.

Oow çok saçma bişey olmuş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Temmuz ayı için kısmetse tatilin ilk ayagı olan Bodruma; muhtemel 4 gün 3 gece olacak şekilde ilk etapta aşağıdaki tesisleri seçtim... Bu tesislerden birini tercih edeceğim, tesisler hakkında bilgi/deneyimi olan arkadaşlar yorumluyabilirmi...? Yada bunlara emsal tesis öneriler varsa alalım...

1)- Hotel Baia Bodrum (Gündogan) 297 tl

2)- Sentido Bellazure (Akyarlar) 263 tl

3)- Bodrum Park Resort (Yalıçiftlik) 228 tl

4)- Cocos The Club (Ortakent) 224 tl

5)- İsis Hotel (Gümbet) 215 tl
  • fantastik74 kullanıcısına yanıt
    ramada clupda idik odalar geniş ve rahat , denize her 15 dkikada bir servis , yemekler güzel , aquası idare eder ama fiyat olarak uygun ve herşeyiyle süper , özellikle temizlik konusu çok iyi idi.
  • Jiva Beach Resort bu sene burdayız İNŞALLAH.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi epstemolojk_kopus -- 5 Aralık 2016; 22:56:14 >
  • https://youtu.be/Z3jIATLDAGU

antalya ya gittiğinizde sülüklü plajına uğrayın arkadaşlar.

havuz gibi, dalga yok. suyu sıcak. tertemiz.

video yu saat 16.00 da çekmiştim.

• plazo dediğiniz hotelin tam adı kaya plazzo golf resort mu birde 2 çocukla birlikte deniz çok önemli değil çoçuklar için havuz ve oyuncakları bakımından güral mı kaya mı
  • hanedantr kullanıcısına yanıt
    evet kaya palazzo golf resort.
    bende ikisi arasinda kaldim ancak gural deniz olarak daha iyi.palazzo hizmet ve kalite olarak belki 1 tik daha iyi.ikisi de uzmez.
  • güral da 2 tane çıkıyor belek ve tekirova hangisinden bahsediyorsunuz tekirovadan mı?
  • hanedantr kullanıcısına yanıt
    Evet tekırova

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sarigwrme Hilton çocuklu tatil için uygun mu giden ve tavsiye edeceğiniz k var mı

• quote:

Orijinalden alıntı: van_hoijdonk

ETS 8 kişi 4 oda rezervasyona kendi otelleri olan Voyage Belek için 6 taksit yapın indirim istemiyorum dedim yok dediler. İndirim yok, taksit yok işinize gelirse. Ben de bu sebepten sueno'ya döndüm tekrar.

Yalnız geçen sene sueno deluxe alırken de böyle olmuştu. 2 ay sonra arayıp taksit arttı, fiyat düştü diye aramışlardı. Ben de geç kaldıklarını söylemiştim. :)

Telefonla arandıgında hic indirim yapmadılar mı hocam ? Gecen sene voyage sorgunda 1 oda icin 200 tl indirim almıstık.

Arkadaslar odadan direk havuza giris odası olan bir otel öneriniz var mı? Butce 5 gun icin max 5000 tl. Antalya veya Bodrum tercihimiz. Bebegimiz tam 1 yasında olacak en mantıklı tercih boyle olur diye dusundum

• ds4 D kullanıcısına yanıt
    Paloma grida belek. Geçen sene oradaydık. Dediğiniz konsepte odaları var.

• quote:

Orijinalden alıntı: fortuneteller

Bu otelde daha önce kalan var mı? Yorumlar olumlu. fiyatı da bölge otellere göre uygun.

http://www.etstur.com/Kilikya-Palace-Goynuk#

+ club phaselis bi bakın . tekirova denizi güzeldir
  • ds4 D kullanıcısına yanıt
    Bodrum Voyage Torba da direkt havuza girişi olan odalar var,fiyat gideceginiz zamana göre değişir,bebek dostu bir otel.
  • lastson21 L kullanıcısına yanıt
    Oraya baldızım ve bacanağım gitmişti ailecek. 2 yaşındaki kızlarıyla çok memnun ayrıldılar. Cocuklu aileler icin ideal diyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: fantastik74

quote:

Orijinalden alıntı: estur

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Ebuzer11258.

Rubi hakkında yorum yapacak arkadaş yok mu ?

Hocam iyi otel,varsa sormak istedigin cevaplayalım..

Ben sorayım hocam. yemekleri, denizi nasıl, aquası sanırım küçük havuzu nasıl hocam

Merhabalar,yemekleri iyi mutlaka et yemegi oluyor,ızgara yada sulu yemek olarak.Tatlılları güzel,alkol her marka olorak lobi barda 24 saat mevcut,denizinde dalga kıran var vede bu sayede dalgasız vede kum sıg bir deniz,özellikle cocuklar için,havuz çok büyük vede temiz evet aguası küçük vede mini club düzensiz.Mini Club ta Türkçe bilen personel bir tane idi.Cocuk havuzuda yeterli.

hocam son olarak deniz tarafı odayla, havuza direkt erişimi olan oda arasındaki farkı vermeye değer mi.

Hocam merhaba havuza direk erişim odalar yanılmıyorsam normal havuz bitkilerle ayrılmış vede ayrı havuzu olan odalardı,yanılmıyorsam çokta dikkat etmedim.Ben direk havuza açılan odaların küçük cocuklar için risk oluşturdugunu düşündügüm için tercih etmiyorum.Ama bebek ise vede yürümüyorsa olabilir.Birde ben geçen sene başka bir oteli iptal edip son dakika oteli olorak %50 iskontolu vede 9 Taksit olarak ETS den almıştım.Baya ucuza gelmişti ödedigim paraya göre çok iyiydi.ETS geçen sene kart farketmez 9 Taksit yaparız diyordu bu sene World kart hariç 3 taksit diyor,geçen sene 9 a böldünüz dedigimde o sene kırız vardı,turist yoktu diyor...........

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Ebuzer11258.

Rubi hakkında yorum yapacak arkadaş yok mu ?

Hocam iyi otel,varsa sormak istedigin cevaplayalım..

Ben sorayım hocam. yemekleri, denizi nasıl, aquası sanırım küçük havuzu nasıl hocam

Merhabalar,yemekleri iyi mutlaka et yemegi oluyor,ızgara yada sulu yemek olarak.Tatlılları güzel,alkol her marka olorak lobi barda 24 saat mevcut,denizinde dalga kıran var vede bu sayede dalgasız vede kum sıg bir deniz,özellikle cocuklar için,havuz çok büyük vede temiz evet aguası küçük vede mini club düzensiz.Mini Club ta Türkçe bilen personel bir tane idi.Cocuk havuzuda yeterli.

hocam son olarak deniz tarafı odayla, havuza direkt erişimi olan oda arasındaki farkı vermeye değer mi.

Hocam merhaba havuza direk erişim odalar yanılmıyorsam normal havuz bitkilerle ayrılmış vede ayrı havuzu olan odalardı,yanılmıyorsam çokta dikkat etmedim.Ben direk havuza açılan odaların küçük cocuklar için risk oluşturdugunu düşündügüm için tercih etmiyorum.Ama bebek ise vede yürümüyorsa olabilir.Birde ben geçen sene başka bir oteli iptal edip son dakika oteli olorak %50 iskontolu vede 9 Taksit olarak ETS den almıştım.Baya ucuza gelmişti ödedigim paraya göre çok iyiydi.ETS geçen sene kart farketmez 9 Taksit yaparız diyordu bu sene World kart hariç 3 taksit diyor,geçen sene 9 a böldünüz dedigimde o sene kırız vardı,turist yoktu diyor...........

Bende direk havuza ulaşılan odaları çocuklu aileler için riskli buluyor ve tercih etmiyorum. Ne kadar ustune titresenizde uyurken, kapı kilitliymis sanarak v.s.bi anlık dalginlikta çocuğun direk havuza girmesi ihtimali beni korkutuyor.

• Bende 2016 konusu bu linkden açılıyor ihtiyacı olanlar deneyebilir...
    https://forum.donanimhaber.com/m_111784670/mpage_51//tm.htm#119362546
  • Zubizu harici ets den fazladan indirim yolu var mı

• Merhaba arkadaşlar,

Öncelikle, umarım tüm forumdaşlarım kriterleri doğrultusunda bulacakları otellerde huzurlu eğlenceli dakikalar geçirirler.

Sevgili dostlar, temmuz ayında evleniyorum ve balayı için Denizi ve yemekleri güzel temiz bir yer aramaktayım. Sizlerden yardım bekliyorum. Önerilerinizi yazarsanız çok sevinirim.

Sevgiler.
  • 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.