Şimdi Ara

2017 f/p Tatil Fırsatları (Ana Konu) (33. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
3.964
Cevap
133
Favori
252.450
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Şaka maka aquasis bile buraya reklam yapacak kadar düştüyse giderken 2 kez düşünmeli

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne reklamından bahsediyorsunuz ya. allahtan bir yorumumu paylaştım ne düşünürseniz düşünebilirsiniz.
  • cansacit C kullanıcısına yanıt
    forumun iq su dusundugunuzden fazladir merak etmeyin.
    ayni gun foruma hesap acip ilk mesaji reklam olan birisi icin kimse farkli birsey dusunmez.
    fakat soyle birsey var.
    madem aquasis i temsil ettiniz mesajinizda.
    buraya dh uyelerine 5 gece tatile 200 tl iade deseniz tum forum tatili sizde gecirir.belesi sevdiklerinden :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: VLX

Haklısınız eksik oldu :)

11 Temmuz - 14 Temmuz arası düşünüyorum. 3 gece 4gün

Ege , Akdeniz fark etmez. Sadece Denizi güzel olsun dalgasız olsun ( Bunun için Güral Pemier Tekirova revaçta forumda sanırım)

Yemekleri de güzel olmalı. Sadece tavuk hindi veren yerleri istemiyorum :)

Bütçem ise 2500 TL geçmemeli.

Teşekkürler :)

Hocam temmuz ayi antalya sicak oluyor. Ege denizi düşünebilirsin. Nacizane tavsiyem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • VLX kullanıcısına yanıt
    gural premier alternatifsiz o tarihe ve 3 gun limit icin 2500 tl ye..
    bende orayi aldim
  • 2017 gidilmeyecek otel olarak aquasisi yazdım. Bu da not olarak dursun burda.

• ets nin sitesinde fiyatlar gozukmuyor.acaba fiyat guncellemesi mi yapiyolar? iyi ki almisim sanirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilk3r

quote:

Orijinalden alıntı: zaferisbb

Kaya sideye ağustosta gittim.Kaya otellerine güvenerek gittik. Ama otelin adı kaya side değil "Kalimera Kaya Side".
    Odalar küçük ve kalitesiz.
    Havuzlar yetersiz.
    Deniz aşırı dalgalı ve plaj boş oluyo genelde.
    Yemekler fena değil ama tatlılar yeterli seviyede değil.

Dediğm gibi otelin adı kalimera kaya ve bunu bilseydim gitmezdim.

Hocam kalimera olduğunu bilseydim gitmezdim demeniz yunan oteli olduğunu mu düşünüyorsunuz. Bu otelin yunan yada kaya gurubuna ait olduğu hakkında fikrim yok.

Otelin yunan oteli olup olmamasıyla ilgili değil. Kalimera otele Kaya grubunun sonradan ortak olmasından dolayı standartlar diğer kaya otellerine göre düşük.

• quote:

Orijinalden alıntı: hekimoglu19

2017 gidilmeyecek otel olarak aquasisi yazdım. Bu da not olarak dursun burda.

aynen katılıyorum.

• Shafter kullanıcısına yanıt
    Ben fark göremedim ama varmı fiyat değişikliği ?
  • 13-20 agustos Granada Luxury Belek Ani tur dan rezervasyon yaptirdik
  • quote:

Orijinalden alıntı: austun1975

2017 Tatil arama macerası şimdilik son buldu. Katkıda bulunan tüm arkadaşlara teşekkürler.3 Yetişkin 1 çocuk.

17-20 Temmuz Fethiye Jiva Beach 3 gece Aile Suite 2358 TL.
    20-23 Temmuz Belek Crystal Tat Beach 3 gece Aile Odası 2530 TL( 200 tl extre indirimi olacak , 50 tl de puan verdi)

Tatil planımda ufak bir değişiklik oldu.Crystal Tat Beach rezervasyonu iptal yerine Kaya Palazzo Golf Resort otelininden rezervasyon yapıldı.
  • Öncelikle herkeze kolay gelsin.Tatil için araştırırken burayı gördüm ve üye oldum.Sizlerden ricam 1600-1700 tl arası 4 gün için antalya da bana güzel önerilerinizi soylerseniz sevinirim. 2 yetişkin ve 1 çocuk olarak araştırıyorum.
    Genelde baktığımda jiva ve long beach bende ağır bastı ama sizlerinde fikirlerinizi dinlemek isterim...Tercihim haziran olduğu için antalya.

şimdiden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Caboots -- 7 Aralık 2016; 11:9:16 >
  • 25 Eylül - 30 Eylül Arası Balayı için Oteller bakıyorum.

Ultra herşey Dahil - Yiyecek -içeçek - İçki kalitesi olan - Alkol Konusunda sıkıntı yaşamayacağım. Havuzu - denizi eğlencesi bizleri sıkmayacak yer arayışındayım. Bölge olarak çok takılmıyorum.
    Max : 3200 TL bütçe Ayırabiliyorum.

bilgili Arkadaşlardan destek bekliyorum :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Caboots

Öncelikle herkeze kolay gelsin.Tatil için araştırırken burayı gördüm ve üye oldum.Sizlerden ricam 1600-1700 tl arası 4 gün için antalya da bana güzel önerilerinizi soylerseniz sevinirim. 2 yetişkin ve 1 çocuk olarak araştırıyorum.
    Genelde baktığımda jiva ve long beach bende ağır bastı ama sizlerinde fikirlerinizi dinlemek isterim...Tercihim haziran olduğu için antalya.

şimdiden teşekkürler.

Bütçe bu civardaysa; Jivayı tavsiye ederim....

Deniz ve sahil kısmı çok iyi değil.. onun dışında her türlü ödediğinin karşılıgını fazlasıyla alıp kötü süpriz yaşamıyacagın ve memnun ayrılacagın bir tesisdir..

Geçen yaz gittim, bu yazda gitmeyi düşünüyorum... çünkü bu fiyat seviyesinde bu kalitede düzgün tesis bulamıyorum...

• Güral Tekirova denizi iyi olsa da sahili taş kum karışık. Denize girerken ayaklarınız acıyabiliyor. İskelesi çok daha iyi olabilirdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zvzv

quote:

Orijinalden alıntı: Caboots

Öncelikle herkeze kolay gelsin.Tatil için araştırırken burayı gördüm ve üye oldum.Sizlerden ricam 1600-1700 tl arası 4 gün için antalya da bana güzel önerilerinizi soylerseniz sevinirim. 2 yetişkin ve 1 çocuk olarak araştırıyorum.

şimdiden teşekkürler.

Bütçe bu civardaysa; Jivayı tavsiye ederim....

Deniz ve sahil kısmı çok iyi değil.. onun dışında her türlü ödediğinin karşılıgını fazlasıyla alıp kötü süpriz yaşamıyacagın ve memnun ayrılacagın bir tesisdir..

Geçen yaz gittim, bu yazda gitmeyi düşünüyorum... çünkü bu fiyat seviyesinde bu kalitede düzgün tesis bulamıyorum...

ilginiz için çok teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: goldenlight17

13-20 agustos Granada Luxury Belek Ani tur dan rezervasyon yaptirdik

Hocam şimdiden iyi tatiller bende baktım bu otele siz acentqsından mı aldınız yoksa internettenmi? Bu otelin sahibinin aynı isimde alanyada da oteli var ve giden arkadasım var hızmet cok iyiydi yiyecek içecek hepsi cok ovüldü hizmet konusunda sorun yasayacagınızı sanmam ama işte tek sorun otelin denize mesafesi 1.7 km peki sadece havuzlar o koca otele yetecekmi sabah erken kalk şezlong kapmaca oyna yapmak istemiyorum bunun için acentqdan aldıysanız ne diyor acrnta merak ettim

• ultimasalida kullanıcısına yanıt
    Acentadan aldik.
    Arkadaslar otele yogun ilgi oldugunu diger otelin iyi referansindan dolayi itibar edildiginden bahsetti
    Havuz icin yeterli oldugunu dile getirdiler ancak yeni acilmasi munasebetiyle ne kadar dogrudur bilemiyorum.
  • Granada Luxury Belek ün oteli aradım bilgi aldım konseptlerının oldugu bir döküman gönderdiler denize shuttle ile gidilecek dedi ve lünaparkı ücretli olacakmış bilginiz olsun .
  • 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.