Şimdi Ara

2017 f/p Tatil Fırsatları (Ana Konu) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.965
Cevap
133
Favori
252.447
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Temizlik ve odalarin eski oluşu takintiniz yoksa kemer amara prestij i tavsiye ederim.agustosta esim ve iki cocukla guzel bir tatil geçirdik...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu mega saray konusu çok cıvıdı yahu yeter , gidenler iyi veya kötü deneyimlerini yazdılar gerisi turiste kalmış arkadaş amma dert yaptınız.
  • Takip

• Crystal tat beach önerebilirim.Fiyat performans olarak gayet yeterliydi.Tek sıkıntısı mini club le alakalıydı.Onun dışında hizmet harikaydı.Erken rezarvasyonda çok iyi fiyata alınabilir.Ama bir sueno,voyage falan değil.
  • Konuyu zevk ile takip ediyorum..
    En azından aramızdan giden arkadaşların görüşleri olumluda olumsuzda olsa bizler için önemli..
    ki herkes burada tecrübesini aktarıyor..Birde kimse sormadı yada ilk merak eden benim sanırım.bu konuya benzer 2016 hotel fırsatları gibi bir konu vardı keşke o konu üzerinden devam edilseydi yada konu sahibine söylenip 2017 hotel fırsatları adlı başlık zamanı geldiğinde değiştirilebilirdi..Şimdi 2 konuyuda takip edicez.Deneyimler vs bölünücek.. favorilerime bir konu daha eklendi.Deneyimlerini bizle paylaşan konudaki arkadaşlara şimdiden teşekkür ederi(m)z..
  • Kış dönemi için termal oteller de erken rezervasyon ne zaman başlar?
  • martı myra voyage'lar suenolar ve spice otelleri bilgilerimle takipteyim

bu oteller hakkında sorulara cevap verebilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NicolasBrody -- 6 Ekim 2016; 14:19:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NicolasBrody

martı myra voyage'lar suenolar ve spice otelleri bilgilerimle takipteyim

Hocam; Martı Myra... aman uzak durun... Ağustos 2016 da gittim ve inanın 2 gün bitsinde şuradan gidelim dedirtti bize...
    Bu kadar para dök ve sonuçta bitsin de gidelim moduna gir..... Ödediğim paraya yazık oldu... Tripadv. deki yorumlara bir göz atarsanız zaten net olarak göreceksiniz buranın ne rezil bir durumda olduğunu... Kendi yorumumu orada da yapmıştım.. Forumda ilgili konuda yaptığım yorum/açıklamayı ise aşağıdaki linkten görebilirsin....
    https://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=120820076
    Muhtemel önümüzdeki sezon kapalı olur.. yada alıcı bulurlarsa el değiştirir... Kimsenin parası çöpe gitmesin, zira para kolay kazanılmıyor..

• zvzv Z kullanıcısına yanıt
    hocam ben kış sezonunda gittim zaten ama yaz döneminde para verip gitseydim çok üzülürdüm
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hazreti Nathan Drake

2017 eylül ayı balayı için Voyage Belek iyi midir? Önerisi olan var mı ?

Ultra herşey dahil ve 5 gece planlıyorum.

çocuk gürültüsünden kafayı yiyebilirsiniz

Yetişkin otellerine bakmanızı tavsiye ederim .

Misal : Alba Royal Hotel gibi .
  • 2017 için 2016 yılında gittiğim aska lara otel fiyatları açıklamış temmuz 11 -19 arası 8 gece 4200 tl 2016 yılında haziran 20-28 arası 8 gece 2990 tl ye 100 tl de bonus vermişti fiyatlar yüzde 40 artmış resmen
  • Evet bende balayı tatili için arayışlarıma başladım.

Haziran temmuz ağustos ve eylül 2017 yılına ait rezervasyonlar başlamış ama fiyatlar hiçde uygun değil, bilginize :)

• takip için buradayız bu sene sueno deluxe deydim gelecek sene titanic belek veya voyage belek düşünüyorum ama bakalım siz hangisini taviye edersiniz çocuklu aile için deniz önemli değil önemli olan havuz yemek ve temizlik
  • 2017 eylül ayında jiva beach balayı odası için 2950 TL 5 gece için ne kadar uygundur ?

• Nerede var acaba 2017 fıyatları?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shafter

Nerede var acaba 2017 fıyatları?

Booking.com üzerinde bahsetmiş olduğum otel için rezervasyon yada ödeme ile satın almak şuan mevcut.

Fiyat hakkında yorumunuz nedir ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Outlaw-E -- 8 Ekim 2016; 0:02:24 >
  • quote:

quote:

Booking.com üzerinde bahsetmiş olduğum otel için rezervasyon yada ödeme ile satın almak şuan mevcut.

baktimda aslinda 2500 civarina iptal edilebilir sekilde olsaydi iyiydi
    fakat iptal edilemeyen 2600
    edilebilen 3200 gozukuyor bu yuzden pahali geldi..

bu otel icin psikolojik sinirim temmuz sonuna 2500 tl :)
  • quote:

quote:

quote:

Beklesek düşermi artarmı bilemedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: hanedantr

takip için buradayız bu sene sueno deluxe deydim gelecek sene titanic belek veya voyage belek düşünüyorum ama bakalım siz hangisini taviye edersiniz çocuklu aile için deniz önemli değil önemli olan havuz yemek ve temizlik

Bu sene voyage belekteydim kesinlikle tavsiye ederim diğer otellerden çok farklı bir hizmet anlayışları var gittiğinizde anlayacaksınız

• quote:

quote:

quote:

quote:

Beklesek düşermi artarmı bilemedim.

Aslında alınmayacak bir rakam değil. 2500 veren 3000 de verir
    Fakat booking, tripad vs yerlerden rezervasyon yaptırmaya çok soğuk bakıyorum.sonuçta otellerde bi muhatapları yok..fakat ets, jolly gibi acenteler çoğu otelde kendi adamları bile var.. Bilemıyorum ben mi yanlış dusunuyorum ancak düZgün bi acenteden yaptırmayınca otele giriş yapana dek diken ustunde oluyorum.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.