Şimdi Ara

2017 f/p Tatil Fırsatları (Ana Konu) (169. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.964
Cevap
133
Favori
252.450
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 167168169170171
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • eşimle beraber Antalya'da 5 gece hersey dahil otel arıyoruz. 19-25 ağustos 6 gece. bütçe max. 3000 tl. var mı acaba tavsiye edebileceğiniz bir otel.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fettah

quote:

Orijinalden alıntı: Shafter

bir de acaba dalga kirani olan hangi lux oteller var merak etmisimdir hep..
    ve hatta ozellikle aqua park puan siralamasi filan..
    keske ozellikle forum olarka bir otel database olustursak..
    asla tartisma,adminlerde yardim etse ve normal mesajlar olmasa..sadece konu sahibine mesaj atarak konuyu sadece otel yorumlarindan olustursak..

bugun bir bakayim dedim tripad e ; gural otel yorum cevaplarina kemer de 21 otel arasinda 1. siradayiz vs yazarak cevaplamislar..orada ki siralamaya hicbir sekilde guvemiyorum artik.

acaba database olustursak kimler yardim eder.olumlu olumsuz tum otel yorumlarini toplasak

misal bu sene adrasan diye bi yer kesfettim.kesinlikle antalya tatillerimde 2-3 gun de oraya giderim bundan sonra.fakat ilk kez gittigim adrasanda kaldigim otel tam bir faciaydi..adrasan denizi baya guzel,bu kadar berrak deniz cok az vardir tahminim..ama hep butik otel veya pansiyon.

Database konusunda bende yardimci olmaya calisirim, hersene antalyada farkli bir otele giderim ve izlenimlerimi paylasmaktan memnun olurum ama bir maxx royal i anlatmaya kelimelerim yetermi bilemiyorum 😇😇

yemekleri nasıl

• forgot F kullanıcısına yanıt
    Yemeklerine birsey diyemeyecegim ama sıkma portakal suyu icermisiniz diyen bayanin bardaklarimizi dolduruyorkenki mutlulugunu eşim hala unutamiyor, kadin mutlu olsun diye zorla portakal suyu iciyorduk

• Bodrum artık deprem turizmine ev sahipliğine yapıcak heralde

• quote:

Orijinalden alıntı: matogretmeni86

eşimle beraber Antalya'da 5 gece hersey dahil otel arıyoruz. 19-25 ağustos 6 gece. bütçe max. 3000 tl. var mı acaba tavsiye edebileceğiniz bir otel.

aynen bizde:) varmı öneri
  • fuujinsan F kullanıcısına yanıt
    matogretmeni86 M kullanıcısına yanıt
    Crystal otellerine 5 gece için bakabilirsiniz.

• Arkadaşlar izmir gümüldür özdere seferihisar herşey dahil çocuk havuzu olan bildiğiniz bir yer var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: ilyasizmir

Arkadaşlar izmir gümüldür özdere seferihisar herşey dahil çocuk havuzu olan bildiğiniz bir yer var mı?

Bende eylülde gideceğim.Notion Kesre Beach Hotel & spa, bu oteli düşünüyorum, yorumlara göre iyi gibi.

Birde geçen sene gittiğimiz Gümüldür Resort otel var.Geçen sene çok uygun bir fiyata gitmiş ve gayet memnun kalmıştık ama bu sene yönetim değişmiş deniyor yorumlarda, biraz şikayetler var gibi, o yüzden burası hakkında bu sene için kafamda soru işaretleri var.
  • Shafter kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler Shafter. Siz konakladınız mı ? kalitesi nasıldı ?
  • granma79 kullanıcısına yanıt
    Hocam Water Planet ile ilgili bende pek iyi şeyler duymadım, biraz saldım çayıra mevlam kayıra tarzı bir otel gibi geldi bana, şahsen ben kalmadım, fakat çocuğunuz küçük yaşta olduğu için çocuğa ücret ödemeyeceksiniz, bu anlamda Lara bölgesinde Royal ve Delphin grubu otelleri aquapark olarak oldukça doyurucudur, tabi çocuğunuzu muhakkak kolluklarla kaydırın yada 2 kişi kayın. Eğer fiyat yüksek gelirse Alanya tarafına bakmanızı öneririm, ama ne olursa olsun aquaparka otel dışından misafir kabul etmesinler.
  • Kemer de uygun fiyatlı, aile için var mı otel tavsiyeniz ? 4000 tl civarı verebilirim 3 kişi 5 gece
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shadow Fox

Kemer de uygun fiyatlı, aile için var mı otel tavsiyeniz ? 4000 tl civarı verebilirim 3 kişi 5 gece

4000₺ 5 gece için ne zaman uygun fiyat oldu ülkemizdr,katarda yaşıyoz da ben mi bilmiyorum?

• İc hotels santai deki tatilimden gözlemlerim.. Otel öncelikle çok ama çok kalabalık akka antedon dan sonra curcuna ortamına düştük gibi geldi. Akşam yemeginde gürültü hat safhada. Ancak yemekleri gayet lezzetli ve cesitli. Bazı ürünleri özellikle hayran bırakti. Bu kadar kalabalığı bu kadar güzel yöneten otel yönetimine tebrikler.

Aldığımda da farketmistim ama çocuk derdine ve ucuz diyerek aldığımızdan kulak arkası ettiğimiz durum havuzu küçük ve kabak gibi ortada gölge hiç bir alanı yok. Havuza ilk girdiğinizde suyun haşlaması da garip geçen sene palomada da böyleydi Belek otellerinde kronik sıkıntı herhalde. Akka antedon bu konuda gayet serin havuzları. Çocuk oyun alanı eğlenceli kids clup da paloma ve akka ya göre çok daha başarılı. Çocuk için paloma ile kafa kafaya diyebilirim hangisi ucuzsa o tercih edilebilir.

İçecekler açık olarak sunuluyor coca cola ürünleri mini bar dolumunda süt ve meyve suyu dahil yapılıyor. Bi yerde kapalı içecek dolabı var ama ben bulamadım çok da önemli değil. Kapalı dondurma akşama kadar var golf dondurma ürünleri, cesit yenilemesi fazla yapılmıyor.

Bu otelde en çok hoşumuza giden akşam çok nezih canlı müzik performansları var güzel bir dinlenme imkanı özellikle akşam yemeği hengamesinden sonra. İki gün oldu geleli ilk gece animasyon kötüydü dün yoktu. Ama güzel bir mevzu da animasyon ve canlı müzik alanlarında self servis kokteyler hem çocuklara hem +18 ürün olarak hazırlanıyor.

Odalar da çok küçük değil 7 katlı otelin 6.katindayiz asansör sıkıntısı olmadı şu ana kadar.

Denizi sabah erken saatlerde çok güzel temiz akşamüstü dalgayl bulaniklassa da yinede girilebilir. Tabi burasıda hemen derinleşiyor 5 metreden sonra boya ulaşıyor.

Özetle standart oda olarak f/p tatmin etti ama daha gelmem gibi. Gelecek olursam da göl evlerinden uygun fiyat olursa anca çünkü kalabalık rahatsız edici boyutta şezlonglar iç içe falan bı boğdu bu otel bizi. Zaten 4 gece akka 4 gece burası davul gibi sistik bı daha böyle uzun durmayacam işin yoksa erit bu kiloları. Bide çocuk dün gece kustu ateşlendi süre uzayinca risk artıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: truckerıs

quote:

Kemer de uygun fiyatlı, aile için var mı otel tavsiyeniz ? 4000 tl civarı verebilirim 3 kişi 5 gece

4000₺ 5 gece için ne zaman uygun fiyat oldu ülkemizdr,katarda yaşıyoz da ben mi bilmiyorum?

Kardeş 3 kişi 5 gece herşey dahil adam gibi yer aradığında bu uygun oluyor malesef
    Sidikli pansiyon istersen uygun tabii. Ama şezlong, havlu, öğle, akşam yemek, su, çay ota boka para vereceksin, denize yürüyeceksin vs vs

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shadow Fox -- 14 Ağustos 2017; 14:9:24 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: truckerıs

quote:

Kardeş 3 kişi 5 gece herşey dahil adam gibi yer aradığında bu uygun oluyor malesef
    Sidikli pansiyon istersen uygun tabii. Ama şezlong, havlu, öğle, akşam yemek, su, çay ota boka para vereceksin, denize yürüyeceksin vs vs

O kadar paran varsa git yunanistana,ispanyaya tatile ne işin var arapların içinde antalyada, ama senin amaç tatil değilde paso yiyip içmek heralde

• goki90 kullanıcısına yanıt
    evet forumda da baya kalan var.a sinifi bir oteldir.sueno golfte kaldiginizda nerdeyse 2 katina yakin fiyatli olan sueno deluxtende faydalaniyorsunuz.bu konunun 2. mesajinda detayli inceleme mevcut
  • quote:

Orijinalden alıntı: parker48

Hocam Water Planet ile ilgili bende pek iyi şeyler duymadım, biraz saldım çayıra mevlam kayıra tarzı bir otel gibi geldi bana, şahsen ben kalmadım, fakat çocuğunuz küçük yaşta olduğu için çocuğa ücret ödemeyeceksiniz, bu anlamda Lara bölgesinde Royal ve Delphin grubu otelleri aquapark olarak oldukça doyurucudur, tabi çocuğunuzu muhakkak kolluklarla kaydırın yada 2 kişi kayın. Eğer fiyat yüksek gelirse Alanya tarafına bakmanızı öneririm, ama ne olursa olsun aquaparka otel dışından misafir kabul etmesinler.

Evet bende biraz araştırınca şikayetler duydum ama daha tam karar vermedim. Orası da olabilir olmayabilir de. Maalesef bütçe kısıtlı olunca bazı eksiklikleri görmezden gelebiliyoruz.

Eylül 6-11 aradı düşündüğüm için belki şansıma fazla kalabalık olmaz. Okul sezonu başlıyor...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 20 ağustos giriş 6 gece için otel bulamıyorum :( 2 yetişkin ve 7 yasında kızım var. ets de aska lara 3800 çıkıyor. yada paraf karta 200bonus başlamış. royal dragon alıp 5 gece 4100 mü vereyim bilemedim. yada boşver onları sen şuraya git diyeceğiniz yer varmı. deniz aqua park temizlik çok önemli
  • oslm8206 O kullanıcısına yanıt
    5 gece sueno golf o fiyat çıkıyor. En azından kafanız rahat olur

• Shafter kullanıcısına yanıt
    müsaitlik yok :(
  • 
Sayfa: önceki 167168169170171
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.