Şimdi Ara

2017 Egea 1.3 multijet urban 82 Bin TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.165
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamlar herkese 2017 model bir egea buldum gri renk 32 bin km de tertemiz hiçbirşeyi yok sadece arka tamponda bağajdan yük indirirken tampona sürtmüş boya kalkmış sahibi yaptırmamış,bakımları serviste yapılmış faturaları var aracı görmeye gideceğim perşembe günü

Ben düşük km li yüksek model araç bakıyordum en az 2 3 sene biner otomatiğe yükseltirim diye değer kaybetmeden aracı diye

Malesef geçen bir aya oranlar piyasa yükseldi her araca en az 5 bin zam gelmiş ikinci ellere içimden 80 civarı egeaya vermek gelmesede düşük km yüksek model hasarsız bu fiyata sedan secenek yok gibi

Sizce iyi mi yapıyorum bu aracı düşünmekle bu fiyata düşünceleriniz benim için çok önemli araçlardan pek anlamam piyasa ne getirir götürür anlamam

Yardım ederseniz sevinirim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• uc ay once 2019 egea urban plus 1.3 sıfır fıyatı 90 bın tlydı.
  • Aracın fiyatı hakkında yorum yapmak istemiyorum ama piyasa gerçekten çok vahim durumda, ilerde ne olacağı da belli değil belki de araç alınacaksa bir an önce almak en iyisidir.

Araç hakkında yorum yapayım muadillerine göre(301,symbol vs.) yol tutuş, güvenlik, konfor, izolasyon ve malzeme kalitesi açısından bir tık daha üstün bir araç. 2. el piyasası iyi, parçası ucuz, bagajı ve iç hacmi geniş, sorunsuz ve dayanıklı bir araç.

Eksi yönleri muadillerine göre 1 litre civarı daha fazla yakar, vites oranları kısa tutulmuş ve araç uzun yolda gerçekten 6. vitesi istiyor, 5. vites 3000 devirde 125 km/s civarında gidiyor ve motor sesini içeriye oldukça alıyor. Yukarıda izolasyon derken rüzgar ve teker sesinden bahsediyordum. Motoru diğer dizellere göre daha sesli çalışıyor.

Kısacası aracın kmsi orjinalse ve hatasızsa bu piyasada aynı fiyata daha iyi bir araç bulmak zor. Alınabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Teşekkür ederim hocam objektif yorumun için bu km lerde bu model bu fiyata cok baktım ama yok gönül isterdi temiz otomatik bulmak ama malesef fiyatlar cıldırmış durumda

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Rica ederim.

Haklısınız piyasanın durumu içler acısı. Sıfır araç fiyatlarının uçması ve al-satçılar yüzünden 2. el piyasası inanılmaz arttı ve sahtekârlık dolandırıcılık kol geziyor.

Artık uygun fiyata dürüst bir satıcıdan düzgün bir araç almak hayal oldu. Önümüzdeki günlerde de ne olacağı belli değil o yüzden düzgün bir araç bulduysanız kaçırmayın derim. Egea ile kafanız da rahat olur.

Hayırlı olsun şimdiden.

• 1.3 linea uzun yillar kulladim.Son hiz anlaminda fena degil ancak sehir icinde 1-2-3 cok sik yapmak lazim .Bubda insani yoruyir biraz

• Bu tarz bi ilanı bende okumuştum araç ankara daydı. İlan linki atar mısınız bi

• Motor soğukken sesli değil titreşimli.İlk kalkışta ve 3200-3300'den sonra motor sesi kabine geliyor.

1-2-3. vitese şaşırıyorsun, diyosun ki vay be iyi yürüyor, 4-5 ölü.Debriyajı ortada kavrıyor.

Yalıtımı, konforu, yol tutuşu iyi.Ne öyle süper ne de berbat.Fakat bence fiyatını fazlasıyla hak ediyor.

Bagaji ve içi oldukça geniş, koltukları rahat.Ama araba da arka cam yok.Fluence'da olduğu gibi arka cam gökyüzüne bakıyor.Bunun tek iyi yanı dibine girip selektör atan adamı harbiden görmüyorsun.

Bakımları 20binde, nispeten ucuz.

5.vites 2000 devirde 86-87 falan yapıyor.110-120'den sonra yakıt tüketimi artıyor.

Egea'yı şirkette kullanıyoruz, servis bakımını birgün aksatmadık.Değişmesi gereken herşey kilometresinde değişti, onun haricinde bir sorun yok.Sadece arabada kullanılan deri malzemelerin parçaları çok çabuk soyuluyor.

• 80.000tl bandında araba bakıyorsanız benim önerim bu yönde olur hocamhttps://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-hatasiz-boyasiz-masrafsiz-746560097/detay

• yolyordam35 kullanıcısına yanıt
    2017 egea ile 2012 superb'in yürütme maliyeti aynı değildir hocam ben olsam egea yi alır kafam rahat binerim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.