Şimdi Ara

2017 Audi a3’te çalışmama sorunu lütfen yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
2
Cevap
0
Favori
707
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    2017 model audi a3 design line 1.0 tfsi stronic aracım var. Araçta anahtarsız giriş ve çalıştırma mevcut. Sorunum şu, araç bazen çalışmıyor. Yani herşey yerinde ayak frende vites p’de diğer tüm değişkenler sabit ama araç start tuşuna bastığımda kontağı açıyor ışıklar yanıyor far normal aydınlığında ama araba çalışmıyor. Sonra bir yarım saat bekliyorum mesela bu kez çalışıyor. Bu başıma yaklaşık 10 kez gelmiştir. Hepsinde de böyle oldu.Dün yetkili servise çektim bıraktım orda da oldu çalışmadı. Bakalım ne bulacaklar. Ya da bulabilecekler mi? Değerli yardımlarınızı bekliyorum. Bana çok garip bir sıkıntı gibi geldi. 15dk bekleyip çalışmak ne demek. Örneğin kablo kopuksa kopuktur. Marş dinamosu bitikse bitiktir. Zamanla bekleyip çalışma olayı kafamı karıştırdı. Yazılımsal birşey olabilir mi acaba. Araba beyni belli bir süre de resetleme gibi birşey yapıp tekrar çalışıyodur. Not araçta arıza kodu yok ve akü sağlam. Bozuk da değil akü sapasağlam arkadaşlar. Teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gone_With_The_Sin -- 5 Mayıs 2019; 9:17:12 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.