Şimdi Ara

2016 World Championship [FİNAL BU GECE!] [ANA KONU (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.385
Cevap
11
Favori
28.525
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki

2016 World Championship [FİNAL BU GECE!] [ANA KONU

(En Son Oy Tarihi: 17.11.2016)
Giriş

Orijinalden alıntı: Wisrty

kimin kazandığını pek umursamıyorum ama keyifli maçlar oluyor. O euw na hatta kore sıkıcılığı yok. Azıcık hata iyidir birader, robot gibi minyon biçerek seyir zevki olmayan maçlardan çok daha iyi.

Tam tersi ben izlerken tuttuğum futbol takımı gol kaçırmış gibi sinirleniyorum.
  • BronzeQ
  • Gidememize üzülüyorum. Ama bana asıl ağır gelen şunlara kaybetmemiz. Wildcard bölgeleri içinde çenesi en düşük topluluğa kaybettik. 10 sene lafını yaparlar şimdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tritlum -- 4 Eylül 2016; 6:36:15 >
  • Caps,xerxe olsa dicemde bi şey değişmicek öyle genç ve yetenekli oyuncular zor bulunur seneyede yoklar bg
  • Çare Sup

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu maçı hiçbir türlü DP nin kazanamayacağını biliyordum veya içime doğdu.Zaten grup aşamasında rezil oynayan DP ye inanmak ilginç geliyor bilmiyorum.Aslında buraya kadar getirmeleri bile başarı bu performansla ben 3-0 veya 3-1 INTZ alır diye düşünüyordum.
  • Finalde rng görmek isterim skt koreyi kazanamadi hırslanmislarsa iş yaparlar supriz bekledigim ise tsm.Ama umarim bu sene rng kazanir.Edg roxu elicek gibi geliyor

• Yıllardır Piglet'i worldste görmek için bekleyen biri vardı ne oldu o çocuğa?

• Şifalı Bitki kullanıcısına yanıt
    Takımlar daha fazla para kazanınca senin cebine giren bir şey mi oluyor?

• calibrane kullanıcısına yanıt
    POE yok.OG küme düşmekten zor kurtuldu Gauntletten bir takım daha katılacak.Dün UOL Giantsı yendi bugün Fnatic ile oynayacaklar.Bunu kazanan da yarın Splyce ile oynayacak onu kazanan EU LCS den giden son takım oluyor.Daha önce G2 ve H2K katıldı.
  • 3. maçı izliyorum şuan, zeitnot bariz en zayıf halka takımdaki. Sıradan bir high elo oyuncudan birazcık bile daha yetenekli değil. Torpille mi girdi takıma anlamadım.

Edit: Bazen aşırı amatör hatalar yapıyorlar, bazen tam bir profesyonel takım ağırlığını koyuyorlar. Sorun kimde merak ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Sovereign -- 4 Eylül 2016; 11:11:41 >
  • Toru niye oynamadı? Zeitnot kekosu da gitsin artık şu takımdan

• hanıncipsi kullanıcısına yanıt
    Impact'i götürüyoruz bırak Piglet'i

• Geçenlerde bir arkadaş yazmıştı

Bu başarısızlık Dark Passage'nin değil 3 senedir profesyonel olacağız diye daha kuralları bile tam olarak oturtmayan herkesin elini kolunu sallayarak at koşturduğu ortamın sahibi Riot Games Turkiye'nindir.

Daha sen yaş sınırı koymuyorsun her sene giden takımdan illa bir oyuncu gidemiyor ( SuperMassive yada diğer adı ile AcesHigh BJk harici adamların vizyonu belli idi ona göre oyuncu seçimi yaptılar)

Bir sezonda 4-5 tane oyuncu değiştiriyor her hafta bir başkasını oynatıyor

Yarı final yada çeyrek finallerde düşen oyuncuları oynatsınlar sen buna ses çıkarma

Herşeyi geçtim yahu senin finallerinde scriptli oyun oynandı sen daha bunu ayırt edemedin.

Günü kurtarmak için oyuncu transfer edenler ve buna izin verenler (sadece Dp için değil bunu yapan tüm takımlara sözüm) daha çok başarısızlık yaşarlar umarım TCL kafasını gömdüğü kumdan çıkarır da nerede hata yapıyoruz nasıl düzelteceğiz diye arayışlara başlar.

• Elwind olmasaydi buraya bile gelemezdik.

• Bu sene ki Worlds cok cekismeli olucagi kesin.Favorim tabiki faker ve saz arkadaslari ama Samsung ve TSM bu sene cidden baya iyiler.

• Taiwan bölge elemelerinin finalini izlemek isteyenleri şöyle alalım. Kazanan dünya şampiyonası biletini kapacak.
    https://www.twitch.tv/garenatw
  • quote:

Orijinalden alıntı: Janus

Taiwan bölge elemelerinin finalini izlemek isteyenleri şöyle alalım. Kazanan dünya şampiyonası biletini kapacak.
    https://www.twitch.tv/garenatw

* O bölgenin abisi AHQ. Çok rahat kazanacaklardir ki şu an da öyle oluyor zaten.

• Taiwan'dan zaten hep Ahq ve Flash Wolwes gidiyor maçlar pek zevkli olmuyor yani ağır ezdikleri için
  • Şifalı Bitki kullanıcısına yanıt
    Taiwan'ı çok fazla takip ederim ve AHQ abiliğini kaybedeli çok oldu. Bölgenin lideri artık Flash Wolves.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pisagor -- 4 Eylül 2016; 13:44:34 >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.