Şimdi Ara

2016 W205 C180 vs 2015 F30 320i ED

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
366
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Alabileceğim iki araç bunlar. İkisi de bir aile dostumuzdan ilk sahibinden yetkili servis bakımlı. C180 130 F30 140bin KM civarı. C180 AMG paket F30 da Sport Line. Siz olsanız hangisini tercih edersiniz? C180 donanım paketi ve dış tasarımından dolayı ilgilimi çekiyor. F30 da 170hp motor, ZF şanzıman ve iç tasarımdan dolayı ilgimi çekti. Günlük yaklaşık 50km Ankara’da şehir içi kullanıyorum, yılda 5-6 kere de uzun yola çıkıyorum. Siz olsanız hangisini hangi sebeplerden tercih ederdiniz? Kıymetli yorumlarınızı bekliyorum.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

• O kmlerde tartışmasız C, motoru M270 ve 7G-Tronic sağlam. BMW ZF sağlam ama N13 Kodlu motor için aynı sağlamlık yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hiç düşünmeden c180 amg alın geçin

• C180 daha sorunsuzdur f30 da n13 motor yorar ama f30 dizel olsaydı tercih ederdim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1-2 yaşında ve düşük km olsa F30 derdim.. ama bu noktada bu yaşlar ve kmlerde C180 daha temiz tercih.

C180i de sadece motoru kıyas götürmez derecede daha sıkıntısız olduğu için seçerim.. iç-dış dekor falan şıklık olarak da 1 numara bence ama araçtan genel olarak beklentinizi çok yüksek tutmayın.

• tcadongusu T kullanıcısına yanıt
    Araçların fiyat aralığı ne hocam?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • tst- kullanıcısına yanıt
    1.1-1.3 arası diye biliyorum.

• tcadongusu T kullanıcısına yanıt
    Eğer aracın donanımı hakkında takıntınız yoksa F30 aracım var, özel mesajdan ilan linkini göndereyim inceleyin hocam. KM çok düşük sorunsuz bir araç.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • tst- kullanıcısına yanıt
    Gönderebilirsiniz buyrun

• ikisi de sehir içinde yorar, uzunda iyiler.
    amg paket c ler sert oluyor,f30 zaten sert bir otomobil
    şehir içine araç alacaksınız madem s60 t3 bakın, 0km gibi olanları gırtlak dolu bulursunuz bu rakamlara
    hem şehirde konforlu hem uzunda iyi

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.