Şimdi Ara

2016 Suzuki Baleno (ANA KONU) (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
253
Cevap
5
Favori
48.152
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kartalus

quote:

Orijinalden alıntı: Duratec

quote:

Orijinalden alıntı: shadowgeist

Dsg li polonuz var demek aman ne guzel,garantisi bitmeden de satılır zannederim,ee zf8 musterisi olup 150bine dsg onermeye benzemez bu isler
    Buarada dostum hazir burdayken helikopter paket konusundada yazilarinizi bekliyoruz,demek ki soylediginiz kadar yogun degilmissiniz

Poloya en az 5 sene binilecek.

helikopter mevzusunda senin özrünü bekliyoruz asıl ? bütün forumdan hemde..

İnsanları yanılttığın,yanlış ve yalan bilgi verdiğin için. Sesin lastikten geldiğini açıkladı. Sen ise hala helikopter paket,helikopter sesi standart falan filan konuşup duruyosun. E hadi özür dile 3 kere özür dilemeye davet ettim seni.. Çok ayıp yaptığın..

Lastikler değişmiş,ses hala devam ediyomuş.Konu da var hatta yeni video koymuş arkadaş.

Bu arkadaş aynı konuyla ilgili 3 forumda daha başlık açtı. Diğer forumlarda ne olduğunu anlayamadı. Bir düzeldi diyor bir ses var diyor..

• arkadan ilk asa kia pro cedd gibi duruyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Simdi adamcagizi sucluyor napsin,ozur dileyeymisiz.baslarim boyle premiuma les diyordu sonra passat onlardan geride dedi,simdi de konuya yazmiyor.neymis cok mesgulmus vw de manuelci ama 150bini vermeye gelince zf8ci oluverdi

• quote:

Simdi adamcagizi sucluyor napsin,ozur dileyeymisiz.baslarim boyle premiuma les diyordu sonra passat onlardan geride dedi,simdi de konuya yazmiyor.neymis cok mesgulmus vw de manuelci ama 150bini vermeye gelince zf8ci oluverdi

Ehe ehe ehe

• quote:

Simdi adamcagizi sucluyor napsin,ozur dileyeymisiz.baslarim boyle premiuma les diyordu sonra passat onlardan geride dedi,simdi de konuya yazmiyor.neymis cok mesgulmus vw de manuelci ama 150bini vermeye gelince zf8ci oluverdi

forum bmwden de soğuyacak şimdi olmadı bu.
    250nm torklu tdi dururken şehir içi 10-11lt yakacak 520i çok çapulcu bir seçim olur

• suzuki biraz daha atılım yapsa ne iyi olur....sanki heran türkiye piyasasından çekilebirim pozisyonda duruyor benim gözümde...
  • C segmenti degil mi bu araç? Yoksa B mi tam çıkartamadım ... Tipi oldukça güzel, arka geniş, içi de idare eder, iyi fiyatlara iş yapar kendi çapında..
  • işleri zor
  • quote:

Orijinalden alıntı: akdogan911

C segmenti degil mi bu araç? Yoksa B mi tam çıkartamadım ... Tipi oldukça güzel, arka geniş, içi de idare eder, iyi fiyatlara iş yapar kendi çapında..

Eski Baleno C segmenti değildi. Bence Egea, Accent Blue ayarında bir araç B+ denilebilir.
  • akdogan911 A kullanıcısına yanıt
    B segmenti.
  • bu sefer dizel koymayı unutmazlar umarım
  • Önden leon, arkadan bmw1, içeriden hyundai görüntüsü verdi bana

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Donald Draper kullanıcısına yanıt
    Anlaşılan unutmuşlar.

2 motor seçeneği var; 1.0 BOOSTERJET - 1.2 DUALJET

İkisi de benzinli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MERT* -- 4 Nisan 2016; 19:55:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lacano

Suzuki gerçekten güzel bir markadır ancak Türkiye'de yaptıkları s cross hatasından sonra boylarının ölçülerini almış olacaklar ki yeni GV 4x4 otomatik versiyonu 81.500 gibi makul bir fiyattan giriş yaptı memlekete...

Yeni gelen G. Vitara değil ki, Vitara. Kadjar/Qashqai sınıfında model.

•  2016 Suzuki Baleno (ANA KONU)

• Yakında fiyatları açıklanır. Bayi toplantısında tanıtımı yapılmış. Fiyatın 58 binden başlayacağı konuşuluyor.

Bu mesaja eklenen görseller:

2016 Suzuki Baleno (ANA KONU) 2016 Suzuki Baleno (ANA KONU)

• İsim bulamamışlar heralde "baleno"

• Fiyatlar belli olmuş. Bu paraya işleri zor.. Ölü doğmuş.

http://otomobil.suzuki.com.tr/modeller/baleno/default.aspx

• Ncap 3 yıldız

• B sınıfı Swiftin yanında,yine B sınıfı Baleno.Tek farkla Hint usulü olması.hayırlı olsun.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.