Şimdi Ara

2016 Sony 55XD8505 4K Nasıldır? (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.266
Cevap
36
Favori
120.549
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kardiyalog

orda yazan cihazın değil kodinin program çözünürlüğü

basit bi soru olduğundan cevap gelmemiştir

gerçi bende ilk gördüğümde cevap yazmadım

bu arada 18/11/2016 cuma gecesi bende kampanya yakaladım 3779'a aldım. gelmesini bekliyorum

Bu tv nin lansman fiyatı 5,5 seviyelerinde değil miydi? Milleti iyice keriz yerine koyuyorlar. Fiyat 1700₺ seviyelerinde düşüyor resmen ama ertesi gün bi bakıyorsun aynı tv mağazada 4400. Ayıp gerçekten, haksızlık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BoSS_228 -- 22 Kasım 2016; 19:20:02 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: reginax

Yaklaşık 3 hafta vatan bilgisayarın gece kampanyasından 3800 tl ye aldığım ilk TV ölü piksel hatası sebebi ile değişim için iade ettim. Bu hafta yenisini gönderdiler. Bugun kurulum yapıldı ondada 3adet ölü piksel çıktı. İstemeyerek cayma hakkımı kullanarak TV yi iade edeceğim. Sanırım hatalı üretim olan bir seriye denk geldim.2 dir hatalı ürüne denk gelmemek manidar. Alacak olan arkadaşlara da Sony TV yi tavsiye etmiyorum.

BENDE VATANDAN %10 GECE İNDİRİMİYLE ALDIM. BUGUN ŞUBEYE GELMİŞ YARIN TESLİM EDERLER. OLU PİXEL FARK EDİLİYORMU. UMARIM SORUNLU SERİLERDEN DEĞİLDİR. ASIL KORKUM ISIK SIZMASI. BÜTÜN TVLERİN PROBLEMİ DEĞİŞİMDE VERMİYORLAR. İNCE PANALLERİN HEPSİNDE OLUR NORMAL DİYOR SERVİS. İNTERNETTEDE DE KULLANANLARDA AZ YADA ÇOK VARDIR DENİLİYOR. BAKALIM BU İŞLER SANS İŞİ.
    DAHA ÖNCEKİ TV DE VATANDAN ALMIŞTIM PANACONİC COK MEMNUN KALMIŞTIM. 4K BİR PANELDE ÖLÜ PİKSEL FARKEDİLİYORMU. PİXEL TESTİ YAPMASANIZ FARKEDEBİLİRMİYDİNİZ. BİRDE OLUMSUZ BİR DURUMA KARŞI İADE İŞLEMİ İÇİN YAPILMASI GEREKENLER NELERDİR. ARAMAK VE DEĞİŞİM İSTEMEK YETERLİMİ.
  • O kadar para verince insan her pikselin çalışmasını istiyorum. TV izlerken farketmek imkansız. Ama ölü piksel testi yaparsanız ortaya çıkacaktır. Bu tarz konularda biraz kılım. TV siz kaldım şimdi ama kafama takacağıma iade etmeyi seçtim. İade değişim işlemini vatan yapıyor. En sorunlu olan şey ise Sony nin servis problemi . Kurulum için randevu almak zor ve servis raporu tutmuyorlar

• BoSS_228 kullanıcısına yanıt
    Lansman fiyati aynen dediğin gibi 5.6 bin . Tekno marketler ve bayilerde 4.6 bin . Aman gece kampanyaları ni takip edersen yakalarsin genelde vatan yapar haftada 3 gece ve mediamarkt da bazen yapar . Ben vatandan almadan önce 1 ay rahat takip ettim ve sonunda yakaladım . Bide Mesala vatan saat 22 de kampanya yapıyor ve 20 adet ürün satışa çıkarıyor . Samsung lg tvler gece boyunca en fazla 5 tane satılıyor ama xd8505 20 tane ürün 1 saat 25 dakkada bitiyor . Satılan ürün hatalı seri olsaydı emin olunki onlarca şikayet mesajı dolardı forum.... bugün teslim alıyorum bende tv yi bakalım servis ne zaman gelecek

• Merhabalar arkadaşlar,
    Sony 55xd8505 ile samsung 49ks8500 arasında kaldım hemen hemen aynı fiyatlarda benim için 49 yada 55 inç olmasının bir önemi yok sizce hangisi ?? Ps4 pro da almayı düşünüyprum. Şimdiden teşekkürler.
  • Kullanıcı kulubü olmadığı için buraya yazıyorum arkadaşlar.Bu tv ye digiturkplay kurmanın yolunu bilen var mı?

• Tv(55Xd8505) harika arkadaşlar tavsiye ederim içime sindi benim..

• Dün tv geldi paket gayet sağlam ve düzgün geldi. Servisi aradım bu aksam gelecek galiba gelsin kurayım tüm sorularınızı cevaplarım
  • Arkadaşlar muhtemelen ben de bu tv alacam. Araştırma yaparken gözüme lg 58UF830V takıldı. Çok övüyorlar bu televizyonu.

Acaba bilgi sahibi olan var mıdır? İkisi arasında sony ile arasında artısı eksisi açıklayabilecek varsa sevinirim

• arkadaşlar merhaba.

benim aşağıdaki 2 tv konusunda kafam karıştı. aynı tv'nin 3d özelliği olan ve olmayan iki model mi bunlar? yoksa sadece kod benzerliği ve başka farklar da mı var?

http://www.vatanbilgisayar.com/sony-kd-55x8505c-140cm-4k-uhd-3d-bravia-android-led-tvhd-dahili-uydu-alici.html
    http://www.vatanbilgisayar.com/sony-kd-55xd8505-55-140cm-4k-uhd-bravia-android-led-tv-hd-dahili-uydu-alici.html
  • bu tv için ışık sızması durumu nasıl pek görsel bulamadım. bende yeni aldım yalaşık 1 haftadır kullanıyorum. hafif bir ışık sızması var ama karşılaştırma fırsatım olmadı.

evde ışık sızması testi yapıp buraya yüklesek güzel bir kaynak olur. ben akşam çekip yüklemeye çalışırım. üşenmezseniz sizlerden de 2-3 kişi koyarsa süper olur.
  • 55XD8505 güncel kanal listesini paylaşabilecek varmı.Servisin bana yüklediği listedeki trt 4K eski frekanstaki ve göstermiyor.İnternetten bulduğum sony.ye ait olan kanal listeleride maalesef yüklenmiyor.
  • Arkadaşlar SONY KD-65XD8505 65" 6.200 TL fiyat sizce nasıl? bu TV'yi bu rakama tavsiye eder misiniz?
    Bir de 65"bazı kaynaklarda direct led olarak geçmekte. Kafam karıştı direct led midir Edge led midir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jackal78

Arkadaşlar SONY KD-65XD8505 65" 6.200 TL fiyat sizce nasıl? bu TV'yi bu rakama tavsiye eder misiniz?
    Bir de 65"bazı kaynaklarda direct led olarak geçmekte. Kafam karıştı direct led midir Edge led midir?

Alacaksanız (karar verdiyseniz) az daha bekleyin... Aralık ayında yıl sonuna dogru birçok kampanyalar olacaktır... Ekonomik kriz iyice hissedilmeye başladı, zaten durgun olan piyasa dahada durgunlaşacaktır....2017 modeller yaklaşıyor, dolayısıyla mevcut stokları eritmek için (ki satışlarda durgun ve krizde olan piyasada iyice yavaş gidiyorsa) illaki daha dip fiyatlar görülecektir...
  • cavit63 kullanıcısına yanıt
    TRT 4K 1 aralıktan sonra yeni frekansa geçicekmiş. Tekrar arattırma yaparsınız.

• arkadaşlar selamlar formu okudum sony 55xd8505 cihazından trt4 k izleyen varmı???olmayacağını düşünüyorum ama yinede sorayım bazı arkadaşlarımın bilmedikleri çok şeyler var aydınlatacağım
  • quote:

Orijinalden alıntı: keyifadami

arkadaşlar merhaba.

benim aşağıdaki 2 tv konusunda kafam karıştı. aynı tv'nin 3d özelliği olan ve olmayan iki model mi bunlar? yoksa sadece kod benzerliği ve başka farklar da mı var?

http://www.vatanbilgisayar.com/sony-kd-55x8505c-140cm-4k-uhd-3d-bravia-android-led-tvhd-dahili-uydu-alici.html
    http://www.vatanbilgisayar.com/sony-kd-55xd8505-55-140cm-4k-uhd-bravia-android-led-tv-hd-dahili-uydu-alici.html

arkadaşlar merhaba,

55xd8505c ile 55x8505 farkı konusunda bilgisi olan var mı?
  • ilhncck İ kullanıcısına yanıt
    Bu durumda trt4 k gostermiyordur dogrumu acaba

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • dogukan_d kullanıcısına yanıt
    Dün tarama yapıp sony editör ile kanal sıralamamı yaptım şu an için trt4k gösteriyor.1.aralıktan itibaren yeni frekansıda eklerim.Kendi zevkime göre hazırladığım kanal listesini ekliyorum isteyen indirip kullanabilir
    http://s3.dosya.tc/server9/cwuy4u/26-11_en_son_guncel_sirali.rar.html
  • keyifadami kullanıcısına yanıt
    55x8505 eski versiyon. Ayrıca pek tutulmadı beğenilmedi bilgin olsun. Xd8505 sorunsuz şansına bulursan 10 numara televizyon. Sorundan kastım da ölü piksel, clouding, banding, ışık sızması gibi..

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.