Şimdi Ara

2016 Sandero Stepway Turbo 90bg Euro 6 Easy-R (24. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
970
Cevap
28
Favori
167.653
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sametykcll

"Hız sabitlemeli bir Sandero direksiyonu yok" derken yedek parça anlamında yok dediniz sanırım. Çünkü yurtdışında makyajsız kasalarda bile Cruise control, 4 cam otomatik, elektrikli dikiz aynaları gibi özellikler bulunuyor.

Bu ön konsoldaki CC açıp kapatma tuşu:
     2016 Sandero Stepway Turbo 90bg Euro 6 Easy-R

Bu da direksiyon üstündeki CC kontrol düğmeleri:

evet yedek parça olarak denk gelmedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: arcan81

quote:

Orijinalden alıntı: Carsever

quote:

Orijinalden alıntı: sametykcll

Romanya'da 2017 makyajlı Sandero'nun siparişleri başlamış, fakat sanırım diğer Avrupa ülkelerinde hala satış başlamadı.

Türkiye'ye ben de Aralık-Ocak gibi gelir diye tahmin ediyorum. Sonuçta Mais (Renault ve Dacia'nın Türkiye Distiribitörü), Clio, Megane gibi Renault araçlarının 2017 model siparişlerini almaya başladı. Dacia'nınkileri de yakın zamanda alırlar.
    Ya da 2017 Sandero'ları Duster'ın çift kavrama EDC şanzımanlısıyla aynı zamanda satmaya başlayabilirler, bu daha da hoş olur

Ay sonuna tırlar bayilere indirecek Makyajlı Sanderoları, EDC Dusterları

carsever arkadaş bi gelişme varmı araçların gelişinde. olmadı 500 tl kaporayı yakayımda 15-20 gün daha bekleyim

Sipariş ekranında yok.
    Fiyat farklılıkları Euro endeksli deniyor.
    Dusterda EDC secenegi ayrıca belirtileceğinden onun gelis/siparis tarihi net olacak.
    Ama Sanderolar tam bir muamma.

CHRISTOPHE DRIDIye mail atsa biri, kesin bilgiyi ondan öğrenebiliriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Carsever -- 15 Kasım 2016; 12:03:55 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yani büyük ihtimalle eski kasa gelir diyorsunuz. Teşekkürler.

• merhaba arkadaşlar.
    aldıgım bilgilere göre.
    makyajlı kasa sanderolar.
    tek donanım gelecekmiş.
    4 cam otomatik.
    elektrikli ayna
    cruise control olacakmış.

aralık 15 e kadar gelecekmiş.
    2017 modeller mart ayında gelecekmiş.
    güncel fiyattan 3-4 bin tl yüksek olacakmış

hemen teslim stepway lerde 50.500 tl ye veriyorlar
  • riderman R kullanıcısına yanıt
    Makyajlı kasa ve 2017 model zaten aynı şey. Makyajlı kasalar 2017 modeller oluyor.

50.500 TL'ye hangi Sandero için fiyat aldınız? Bazı bayiilerde 0.9 TCe motor - Easy-R şanzımanlı Sandero'ların 45.000'e kadar düştüğünü yazmıştı arkadaşlar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu ne anlama gelebilir sizce

• Süper gözüküyor üstad. Eline sağlık. Bu fotoyu nerede çektiniz ya da nereden alıntı yaptınız.

Evet bu sabah fiyat listesine bir baktım ki, yine 550 TL zam gelmiş stepwaylara
    neden sürekli zam geliyor anlamış değilim. önceden ayda 1 zam gelirdi. Şimdi ise ayda iki defa zam geliyor. Acaba yeni kasanın fiyatını yükseltmek için mi sürekli zam geliyor anlamış değilim. Arkadaşlar bir fikri olan varsa yardımcı olabilir mi? Bir de makyajlı kasalar ben bir kaç bayiye sordum.Şubat- Mart gibi gelir dedi.
  • Dolar 3.32
    Euro 3.55

Nasıl zam gelmesin araçlara?

Şimdilik yalnızca esiyor. Asıl fırtına 1-2 ay sonra başlayacak.
  • Diğer araç firmalarını takip etmiyorum ama onlarda zam yok. Yani ayda 1 fiyat listesini güncelliyorlar. Dacia bayağı bir fiyat farkı koyuyor. Tamam ucuz araç dedik ama o kadar da ucuz değil artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: skaradeniz

Süper gözüküyor üstad. Eline sağlık. Bu fotoyu nerede çektiniz ya da nereden alıntı yaptınız.

Evet bu sabah fiyat listesine bir baktım ki, yine 550 TL zam gelmiş stepwaylara
    neden sürekli zam geliyor anlamış değilim. önceden ayda 1 zam gelirdi. Şimdi ise ayda iki defa zam geliyor. Acaba yeni kasanın fiyatını yükseltmek için mi sürekli zam geliyor anlamış değilim. Arkadaşlar bir fikri olan varsa yardımcı olabilir mi? Bir de makyajlı kasalar ben bir kaç bayiye sordum.Şubat- Mart gibi gelir dedi.

Fotoğraf muhtemelen Romanyadan.
    Ama üretildiğini ve stoklandığını gösteriyor bu durum.

• bu ötv yükselirse düşük nmotorlarıda düşürmeleri lazım yoksa çok kötü olur bizim için aynı bırakmazlarsa cok cok iyi olur.. yeni kasalar gercekten güzel ama tr de ne kadar olucak acaba meraklanıyor insan...
  • arcan81 kullanıcısına yanıt
    Merhabalar, siz hangi şehirde yaptırmıştınız hız sabitleme montajını? Ben İzmir'deyim. Sandero için Clio III lerin direksiyonu olur mu acaba?
  • rone1907 kullanıcısına yanıt
    ben megane 3 e yaptırdım.
    sanderoya olurmu bilmiyorum
    uğrasabilice arkadaşlar deneyebilir.
  • İyi akşamlar arkadaşlar. Yaklaşık 8000 km yol aldım arabayla ve motor kapağını açınca sol üstte bulunan sarımsı renkteki sıvının baya bi azaldığını gordum bugün. Tam olarak bilmediğimden sizede sormak istedim antifriz mi bu yoksa başka bir şey mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ericponti -- 18 Kasım 2016; 20:39:28 >
  • Ya arkadaşlar Clio 4 ün gösterge tablosu bile takılıyor bu araçlara. Benim ekranda bile hız sabitleme ve limit ışığı var. Sadece direksiyonla gövdede tuşlar yok olsa o da olacak. Zaten Clio 4te bile bazı modellerde hız sabitleme tuşu takılarak aktif oluyor. Arka stopları da değiştirdin mi al sana 2017 makyajlı Sandero Stepway. Bu bütün firmalarda böyledir. Yazılımsal ve donanımsal alt yapı mevcut. İsteğe göre eklemeler (Opsiyonlar) var. He sunulmuyor olabilir ama parçayı getirtebilirseniz özelliği açarsınız. Tuşu takmak için yuvalar var fakat kapatılmış.
  • En basitinden krom ön panjur. Avrupa versiyonunda üstünde gelir Türkiye de 70 TL verir sen takarsın. Adam hepsini doldursa senin arabanın Capturdan bir farkı kalmaz o zaman sonra 75000 TL ye nasıl satacak Captur'u. Bunlar pazarlama yöntemleridir. He aracı alır ekstralarını paranı vererek açtırırsın o sana kalmış. Bir yokuş kalkış benim için olmazsa olmaz ama bir hız sabitleme çokta önemli değil.
  • rone1907 kullanıcısına yanıt
    Dusterin direksiyonu birebir oluyormuş hız sabitlenmeli arkadaşın biri 1700 liraya almış yalnız servis takmıyormuş.

•  2016 Sandero Stepway Turbo 90bg Euro 6 Easy-R

• quote:

Orijinalden alıntı: alexxson

Dusterin direksiyonu birebir oluyormuş hız sabitlenmeli arkadaşın biri 1700 liraya almış yalnız servis takmıyormuş.

Peki konsoldaki hız sabitleme tuşu ne olacak????

• Carsever kullanıcısına yanıt
    O tuş 2010 sonrası tüm Renault/Dacia modellerinde aynı. Yani rahatça bulunabilir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.