Şimdi Ara

2016 Sandero Stepway Turbo 90bg Euro 6 Easy-R (25. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
971
Cevap
28
Favori
167.587
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • duster direksiyon 1700 tl etmez megane direksiyonu bile 450 tl yurt dışına bakmak lazım. hız açma kapama tuşu 100 tl civarı burda sorun hız sabitlemeyi beyinden açması.
  • Carsever kullanıcısına yanıt
    Arkadaşım üzerinde tuş var arabadada özellik varki konuşuyoruz yani un şeker yağ hazır ama helva yapılmıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arcan81 kullanıcısına yanıt
    Garip olan direksiyonu satan reno servis takmayanda reno servis direksiyon üzerinde tuşları var.adam aptalmi üzerinde tuş olmayan direksiyona o kadar para versin. En son iade edecekti direksiyonu ne yaptı bilmiyorum.

• Aldıgı direksiyon bu

2016 Sandero Stepway Turbo 90bg Euro 6 Easy-R
  • Burda anlatımı var direksiyon üzerindeki tuşlar yerine kendiniz nasıl yaparsınız videoda mevcut,
    Özelliğin mevcut fakat bayiden yol bilgisayarı gibi aktive edilmesi gerektiği belirtiliyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Yakıt tüketimi ile ilgili sorunu olan varmı?
    Bir süredir uzun yol yapıyorum ve harcanan benzinin git gide arttığını farkettim. Örneğin yazın klima açık şekilde ortalama 90-100km hızla ilk 4 diş söndügunde yani yarım depo ile yaklaşık 450km gitmiştim . Fakat en son gittiğimde yine aynı yol (Ankara Antalya arası)yine aynı hız ortalaması ve yakıt yine aynı yerden (opet) almama rağmen ilk 4 diş söndügunde 370 km ancak gittim. Sizce birçok parametre aynı olmasına rağmen bu kadar km fark etmesinin nedeni ne olabilir bir fikri olan varmı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ericponti -- 20 Kasım 2016; 13:43:15 >
  • alexxson kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim, bir araştırayım bende Duster direksiyonunu
  • İzmir ermat bayi den çıktım şimdi. Yeni kasa sadece dizel otomatik ve manuel modele gelecek dedi.

• quote:

Orijinalden alıntı: dürüstmezarci

İzmir ermat bayi den çıktım şimdi. Yeni kasa sadece dizel otomatik ve manuel modele gelecek dedi.

Ne Zaman gelir dediler? (Bence benzinli otomatik de gelir)
  • quote:

Orijinalden alıntı: agah07

quote:

Orijinalden alıntı: dürüstmezarci

İzmir ermat bayi den çıktım şimdi. Yeni kasa sadece dizel otomatik ve manuel modele gelecek dedi.

Ne Zaman gelir dediler? (Bence benzinli otomatik de gelir)

Aralıkta satışta olacak dedi. Bencede gelir benzinli ama çok fiyat farkı olacak dedi. İnanmadım satış yetkilisine

• dürüstmezarci kullanıcısına yanıt
    Zaten en çok satan modeller de onlar. Son kullanıcı genelde 1.5 dCi Easy-R modellerini, şirketler ise eski 1.2 16V, şimdiki 1.0 SCe Manuel modeli tercih ediyor.

Yalnız benzinli olanı 1.0 SCe olarak mı yoksa 0.9 Turbo olarak mı gelecekmiş acaba?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yeni araçların fiyatları ne kadar artacak belli olmaz bildiğiniz gibi bize gelen arabaları önce kuşa çeviriyorlar sonra opsiyonlu olarak satmaya çalışıyorlar gelecek araba Paris fuarındaki gibi gelirse fiyat artışı fazla olabilir ben full geleceğini sanmıyorum bu yüzden fiyat artışı makul bir seviyede olur...
  • Arkadaşlar bir sorum olacak benim araç 1000 km ye geldi. Araç 3 5 gün yatar sonra 150 300 km yol yaparım. Şimdi sorun mu desem yoksa hepsi mi böyle desem bilmiyorum ama. Aracı ilk çalıştırdık bi yarım dk felan bekledik. Sonrasında 1. ve 2. kavrama biraz sert oluyor kesik kesik kavrıyor Not: Gaza basmıyorum. Sonra 3. kavramada normale dönüyor acaba bu motorun soğukluğundan mı kaynaklanıyor. Yoksa gaz vermememden mi kendi itişine bırakıyorum.
  • Birde hesaplamalara göre 32 kuruş yakıyor benim araç. 4,88 e göre.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NightmareII -- 21 Kasım 2016; 20:54:15 >
  • Birkaç forum da araştırma yaptım yeni araçlar kalkışta 1. 2. 3. kavramada sert ve kesikli kavrama yapıyorsa benzinin dandikliğinden kaynaklıdır ve bu da benzin filtrenizin yavaş yavaş canına okuyordur diye cevaplar gelmiş. Ben ilk benzin aldığım yere gideyim bari :)
  • Güleceksiniz ama sandero stepway'in jantları çelik zannediyordum bugün bayide gördüm alüminyummuş.
  • arcan81 kullanıcısına yanıt
    Renault jantlara o kadar güzel bir kaplama yapmış ki çelik gibi duruyor. Alüminyum kısımlar kapağın iç kısımlarına gömülüyor. Ama o çelik jantlar bir kazada kıtır kıtır parçalanırken alüminyum eğilip kalıyor. Darbe emiyor. Kesinlikle alüminyum öneririm. Değiştirmeyin yani.
  • Dacia Romanya sitesi yeni araçların tanıtımına başladı. araçların 25 kasımda Romanyada showroomlarda olacağını açıkladı.hatta konfigator yardımıyla araçları oluşturup fiyatları görebiliyorsunuz. İşin içinden çıkamadım ama galiba birazcık pahalı gelecekler.
     2016 Sandero Stepway Turbo 90bg Euro 6 Easy-R

• capt_ C kullanıcısına yanıt
    1.5 dci Manuel Romanya fiyatı 12.800 euro

• 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.