Şimdi Ara

2016 SAMSUNG TİZEN TV (105. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.342
Cevap
38
Favori
168.739
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 103104105106107
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cümleten selam olsun, 3 gündür youtube ile ilgili bağlantı problemim var derdime çare olabilecek varsa çok memnun olurum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • slmygt27 S kullanıcısına yanıt
    Bende ara sira baglanti sorunlari yasiyorum galiba tv nin genel sorunu bu bir onceki 49ks8500 de oyleydi

• Tv yi güncelledim ancak memnun değilim. Fabrika çıkış sürümüne dönebilir miyim? Güncellemeyi kaldırmanın yolu var mı? (ju6470)

• ks8500 de güncelleme yapmadım yapanlar tavsiye edermi tv de kasılmalar olur mu ?
  • marto1 kullanıcısına yanıt
    Aman diyim yapma ven hic memnun kalmadim keşke yapmasydim dedim kasilmlar oldu görüntüde matlaştı

• quote:

Orijinalden alıntı: Adana0555

Aman diyim yapma ven hic memnun kalmadim keşke yapmasydim dedim kasilmlar oldu görüntüde matlaştı

tamam dostum sağol
    ekranın matlaşacağını hiç düşünmezdim en önemli kıstasımdır ekran performnası bozarsa sıkıntı olur
  • Ks9500 lerce güncelleme yapınca da aynı sorunu yaşayan varmı. Bu arada samsung 2017 modeller de makul uygun fiyatlarda oled cikartacakmis.yabancı web sitelerinde bundan bahsediyor.8 bin tl ye ks9500 almaktansa samsung oled almak daha mantıklı geliyor.butceniz 55ks8500 alacak kadar ise Haziran temmuzu beklemenizi tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baris007 -- 10 Kasım 2016; 22:11:35 >
  • Samsung kullanıyorsanız görüntüden memnunsanız asla güncelleme yapmanızı tavsiye etmem. F8000 serilerinde de ilk sürümlerdeki güzelim görüntüyü birçok güncellemede bozdular. Sonlara doğru iyi bir güncelleştirme ile durumu kurtardık. Ama uzun bir zaman görüntü ilk versiyonlara göre kötüydü. Samsung'da bir sonraki versiyon ile görüntünün ne olacağı hiç belli olmuyor... Aman dikkat.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gbriel -- 10 Kasım 2016; 17:15:50 >
  • Az önce n11'den 300 TL indirim çekiyle 3.350 TL'ye Samsung 49KS8500 alarak aranıza katıldım arkadaşlar. İyi bir fiyata aldım sanırım, tek sıkıntısı internet alışverişlerinin biraz riskli oluşu; neyse ki satıcı %100 güvenilir ve Samsung Türkiye Garantili... Cihaz gelince yardımlarınıza ihtiyacım olacak :) Yardımlarınızı esirgemezseniz sevinirim. Özellikle servis kuruluma geldiğinde hangi ayarları kontrol ettirmem gerekiyor, onları söylerseniz mutlu olurum. Teknik bilgi vereyim ki cahil sanmasınlar Bu tarz servislerin televizyonu kutudan çıkarıp fişi taktıktan sonra "hadi hadi iyidir iyi bişeycik olmaz hepsinde var böyle" tavılarına maruz kalırsam verecek cevabım olsun

• N11'den 500tl kupon indirimi ile 55ks8500 tv siparişini verdim. 6 taksit ile 6100 tl'ye gelmis oldu bana umarım memnun kalırım.
    Aslında güncellemeyecektim samsung telefonlarada aynı şeyi yapıyor sacma sapan güncellemeler veriyor şuan elimde s7 edge var güncellemiyorum ama dedim belki tv de olmaz daha iyi olur pişman oldum acaba fabrika ayarlarına donebiliyormuyuz
  • Adana0555 A kullanıcısına yanıt
    benim bilidğim kadarıyla sıfırlanmıyor aynı cep telefonu mantığı gibi olabilir

Bu konu ile ilgili net bilgisi olan var mı ?
  • Bende bu sabah n11 kampanyasiyla 3315 e 49Ks8500 aldim. Sorunlu ve sorumsuz surumleri yazarmisniz rica etsem
  • Kampanyadan TV alıpda hediye s7 telefonu alan oldumu hiç acaba 24 gün oldu,hala telefondan ses yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TaKo

Az önce n11'den 300 TL indirim çekiyle 3.350 TL'ye Samsung 49KS8500 alarak aranıza katıldım arkadaşlar. İyi bir fiyata aldım sanırım, tek sıkıntısı internet alışverişlerinin biraz riskli oluşu; neyse ki satıcı %100 güvenilir ve Samsung Türkiye Garantili... Cihaz gelince yardımlarınıza ihtiyacım olacak :) Yardımlarınızı esirgemezseniz sevinirim. Özellikle servis kuruluma geldiğinde hangi ayarları kontrol ettirmem gerekiyor, onları söylerseniz mutlu olurum. Teknik bilgi vereyim ki cahil sanmasınlar Bu tarz servislerin televizyonu kutudan çıkarıp fişi taktıktan sonra "hadi hadi iyidir iyi bişeycik olmaz hepsinde var böyle" tavılarına maruz kalırsam verecek cevabım olsun

Hayırlı olsun hocam inş sorun çıkmaz .Teşhir ürünü satmıslar bana ısık sızması falan cıkdı neyse ki samsung servisi yenisiyle degiştirdi, bidaha hayatta netten tv almam.

• Samsung bayi sinde 60ks8000 on cama koymuşlar sürekli calışıyor. Tv kanalları müzik kanalları ekranda.işin kötü yanı tv çok berbat bir görüntüye sahip hd kanalları yakından izledim karelenmeler var tv de.ekran büyüdükçe görüntü bozuluyor.benim 107 ekran full hd ondan daha iyi şahsen. Alacak olsam ks9500 alırım ama ondada air kumanda yok.2017 model samsung oled leri beklicem artik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baris007 -- 11 Kasım 2016; 15:34:04 >
  • baris007 B kullanıcısına yanıt
    Tvye bağladıklarıyla ilgili bi sorun olabilir. Şahsen kullanıyorum ve görüntü mükemmel. Başta fullhdler kötü gözükür düşüncesi vardı piksel hesabı sebebiyle fakat fullhd tv izlemek büyük keyif. Görüntü de bozulma görmedim. Ekran büyüdükçe görüntü bozulur önyargımı bozdu açıkcası.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Arayacağım servisi sorarim bu konuyu kesin

• quote:

Orijinalden alıntı: alpercetinn

evet sattım

Hangisi daha iyi ???

• n11 den bende kaptım 49ks8500 bakalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HELTON_19 -- 26 Kasım 2016; 2:54:9 >
  • 
Sayfa: önceki 103104105106107
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.