Şimdi Ara

2016 SAMSUNG TİZEN TV (106. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.343
Cevap
38
Favori
168.739
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 104105106107108
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: alperenxx

Tvye bağladıklarıyla ilgili bi sorun olabilir. Şahsen kullanıyorum ve görüntü mükemmel. Başta fullhdler kötü gözükür düşüncesi vardı piksel hesabı sebebiyle fakat fullhd tv izlemek büyük keyif. Görüntü de bozulma görmedim. Ekran büyüdükçe görüntü bozulur önyargımı bozdu açıkcası.

Kablo ve alici olarak ne kullaniyorsunuz ? Bende de hdmi uzerinden upscale etmiyor bildigin piksel piksel goruntu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • eric13 E kullanıcısına yanıt
    Sagemcom Digiturk Plus IQ hdmi ile One Connect Box'a takılı olarak kullanıyorum.
  • Arkadaslar Pazartesi televizyonum gelecek, son yorumlara baktim da yeni guncellemeden pek memnun degilsiniz sanirim. Televizyonu guncellemiyim mi? Guncellemezsem bisey olur mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Magazalarda Ks9500 7.699 tl ye düşmüş. 7 bine bırakırlar. Seneye yaza 5 bine alirsiniz

• Arkadaşlar samsung 8 milyar dolara harman kardonu satın alacakmış hayırlısı olsun oled ler artık harman kardon olur

aynı zamanda Harman'ın satın alarak dünya otomotiv teknolojileri pazarında önemli bir oyuncu haline gelecek olan Samsung, satın alma bedelinin tamamını nakit ödeyecek.

http://www.phonearena.com/news/Samsung-buys-Harman-in-a-massive-8-billion-deal-gets-access-to-Harman-Kardon-and-JBL-brands_id87727

• marto1 kullanıcısına yanıt
    vay be,iyi fiyata alıyormuş.
  • n11 49ks8500 alan arkadaşlar tv'ler geldi mi? Yorumlarınızı bekliyoruz.
  • Arkadaşlar Merhaba

Geçen gün n11 den 55ku7350 curved tv aldım.Ürün geldi.Dün kurulum yapıldı.

Ancak renklerde ben ayarlayamadığım için mi yoksa geneli mi böyle anlamadım bir gariplik var.

Özellikle siyah renklerde bulanıklıklar görünüyor.

RENK AYARLARI KONUSUNDA YARDIM EDEBİLECEKLER ARKADAŞLARDAN DÖNÜŞ BEKLİYORUM
  • Gürkanist34 G kullanıcısına yanıt
    Aldığın tv modeli itibari ile düşük bir model olduğu için siyahları ancak o kadar.

• Samsung yeni bir kampanya başlatmış. 2 bin tl ye kadar geri ödemeli bir kampanya başlatılmış. Bu konu hakkında bilgi sahibi olan varmı kampanyanin içeriği nedir.ben teknosa sitesinde gordum

• quote:

Orijinalden alıntı: baris007

Samsung yeni bir kampanya başlatmış. 2 bin tl ye kadar geri ödemeli bir kampanya başlatılmış. Bu konu hakkında bilgi sahibi olan varmı kampanyanin içeriği nedir.ben teknosa sitesinde gordum

Bir aciklama yok ama en pahalı tv icin 2000 lira geri odeme yapacaklar. En pahali tv de 25000 lira. 60Ks8000 icin 600 civari olabilir

• Bu kampanyayı nasıl buldunuz. Sizce güzel bir kampanya olmuşmu. Sırf bu kampanya için ks8500 9500 veya baska bir model samsung tv alınırmı. Yoksa 2017 modelleri beklemekmi gerekir

• n11'den aldığım 49KS8500 tv'im geldi... Beklediğimden çok daha iyi, çok daha başarılı buldum :) Özellikle PS4 Pro performansına hayran kaldım, monitör gibi akıyor alet; tepkime süresi, input lag çok başarılı. Şimdilik otomatik güncellemeyi de kapadım, yeni güncellemeden kimse memnun değilmiş bekleme kararı kaldım.

Bu arada arkadaşlar Samsung üzerinden PC ile nasıl ev ağı kurabilirim? Sony televizyonumda PC'deki ev ağına bağlanıp, seçtiğim klasördeki filmleri hiçbir fiziksel bağlantı kurmadan wireless üzerinden izliyordum. Samsung'ta böyle bişeyi nasıl mümkün kılarım? Rica ediyorum yardım edin :/
  • Arkadaşlar 60ks8000 modeli 6100 TL şuanda, 55ks8500 ise 5700 TL. (Teknosa ve cevahir samsung)Araştırmama göre 8500 de yenileme hızı 2200 iken diğerinde 2300. Ayrıca 8500 de Micro Dimming (UHD) Nano Crystal Color özellikleri var. Siz olsanız hangisi seçersiniz? Bu iki model hakkında elimden geldiğince yazdıklarınızı okudum ama bu paralara değer mi? Işık sızması vs sorunlar çıkar mı korkuyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi selfesteem -- 15 Kasım 2016; 23:12:29 >
  • Ben bir haftadır 55KS8500 kullanıyorum özellikle ps4 pro performansı muhteşem olmakla birlikte maalesef izleme açısı çok zayıf yani merkezden uzaklaşıp biraz başka açıdan baksanız hemen görüntü kaybı oluyor TV den tam zevk almak için hep tam karşısında olmanız gerekiyor telefon hediyesine aldanıp almış bulundum aslında aklımda hep Oled vardı ama aldık bi kere yapacak bir şey yok...

• Weycell 61 kullanıcısına yanıt
    TaKo kullanıcısına yanıt
    Oled piyasaya tam olarak oturmadı gelecek senelerdeki oledlere bakmak lazım ve de biraz ucuzlaması lazım. Bence güzel seçim yapmışsınız. Oyun modu tepkime süresi de oled tv lerin fazlasıyla altında. Bir de kavisli ekran mis gibi. Playstation 5 e bile yatırım gözüyle bakıyorum bu model için.

@TaKo

Güle güle kullanın bu arada. Tv ile ilgili bulutlanma ölü pixel gibi problemlerle karşılaşmamışsınızdır umarım ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi resh_aykut -- 16 Kasım 2016; 1:00:09 >
  • resh_aykut kullanıcısına yanıt
    Yok hocam masallahi var cihazin, bariz bi isik sizmasi falan da cikmadi. Yanlardan bakinca ustlerde tek tuk var ama karsidan gozukmuyor bile, o da normal sanirim. Cok sukur ki sorunsuz bi panele denk geldim. Simdi Pc ile Samsung tv'nin arasinda ev agi kurmaya calisiyorum ama kimse yardimci olmuyor. Ya da nasil yapilacagini bilmiyorlar :)

• quote:

Orijinalden alıntı: TaKo

Yok hocam masallahi var cihazin, bariz bi isik sizmasi falan da cikmadi. Yanlardan bakinca ustlerde tek tuk var ama karsidan gozukmuyor bile, o da normal sanirim. Cok sukur ki sorunsuz bi panele denk geldim. Simdi Pc ile Samsung tv'nin arasinda ev agi kurmaya calisiyorum ama kimse yardimci olmuyor. Ya da nasil yapilacagini bilmiyorlar :)

Eskiden Samsung AllShare vardı, Sonra Samsung Link dediler, Sonra Link i de kaldırmışlar, en eski Tv view mi ne varmış ama eski Samsung TV mizde bende başarılı olamadım o konuda Samsung tarafında bir problem var gibi gözüküyor.
  • TaKo kullanıcısına yanıt
    Hocam sen tv nin wifi sini arat o zaten otomatik olarak senin evdeki pc ni görür ona tıkla baglanirsin

• Bu indirim kampanyasını hatırladım. Geçen sene de 250 tl geri ödeme li bir kampanya yapmislardi

• 
Sayfa: önceki 104105106107108
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.