Çavuş
28 Kasım 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
11 üye
Görüntülenme
Toplam: 32 (Bu ay: 0)
Gönderileri
arkadaşlar forumdan 2 hafta önce yurtdışı nvidia gtx 480 ekran kartı aldım kendi hatamızdan dolayı kartın arka kısmında pcb bölümünde tornavida yarası ile 2-3 çizik var ilk olarak çizgi elektroniğe mail attım asus türkiyenin sınırlamaları nedeniyle kartı yapamayacaklarını belirttiler bende ümraniyede kazal bilişime götürdüm kartı ben gayet profosyonel bi servis zannederek gitmiştim lakin dükkanı görünce bütün hayallerim son buldu neyse görünüşe aldanmayıp daldım içeri ordaki arkadaş karta bakıp şunları söyledi

-kartın arkasındaki kısımda sanırım 1 veya 2 adet direnç tornavida darbesinde kopmuş

-bu kartı yapmamız için bu kartın aynısından servisimize gelmesini beklemen lazım dirençlerin numarasını ordan buluruz belki 3 ay belki 5 ay onu bilemem

-istersen kartı bırak biz sana haber veririz nasıl olsa kaybedeceğin bişey yok

bende kartı bıraktım

forumumuzda bu kartın tamiratını yapabilecek arkadaşlar varsa lütfen iletişime geçsinler benimle ayrıca öneri ve görüşlerinizi bekliyorum kartı kurtarabilirmiyim
Hakkında
Forum İmzası:
Sabertoorh P67-İ5 2500K 5ghz-Gigabyte GTX 480-Thermaltake Contac 29-Venegance 8 gb 1600 cl9-Corsair Force gt 60 gb-Xilence 700 Watt Gaming Editon-Thermaltake Armor Mx+
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 666
İkinci El Bölümü Mesajları: 570
Konularının görüntülenme sayısı: 39.158 (Bu ay: 18)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.