Şimdi Ara

2016 Philips 49 Pus 6501 (125. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.729
Cevap
45
Favori
165.710
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123124125126127
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu ekstra kurduğumuz programlarda rahat hareket etmek için bitane fare bağlamanda fayda var yada usbli fare özellikli uzaktan kumandalar var aliekspresste oda gerekiyo
    dm den ulaşabilirsin tabii
    bende tivibu ya modül bulana kadar yakından takip edeceğim buraları :))))
  • Arkadaşlar selam, uygun fiyata kapalı kutu 43pus6501 bulduk. Bugün almayı planlıyoruz. O kadar çok yorum var ki okuyamadım. Kısaca bu tv'yi tavsiye eder misiniz? Işık sızması ölü piksel testlerine nasıl bakıcaz. Tv'yi almadan önce orada test etme şansımız var. Bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bizim bu tv lerde ip tv yi uygulama olmadan kullanma durumu varmi?

Evde yaşlı insan oldugu icin uygulama acmadan tv kumandasiyla kanal degisikligi yapabilmeli, olmuyorsa ip tv ozellikli reciever sartmidir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Garanti biteli 2 ay oldu ve geçen hafta ses var görüntü yok durumuna düştü tv... Servis geldi aldı... panel aydınlatma led barı değiştirmişler... 650 TL aldı servis... Daha önce yaptıran varmı? Bana çok uçuk geldi fiyat ama verdik malesef...
  • Oreo update geldi yaptım. Smart tv arayüzde daha akıcı oldu. Uygulama açılışlarında performans artışı var. Google asistanı denedim ama olmadı. Tv kumandasında mikrofon desteği olmadığı için olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eak101 -- 19 Aralık 2018; 8:27:45 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • LaNcEt kullanıcısına yanıt
    Ssiptv uygulamasına dosyayı tanıtınca uygulamadan kanal listesi çıkıyor kumanda ile rahatça kanal değişimi yapılıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: greenpeace16

Ssiptv uygulamasına dosyayı tanıtınca uygulamadan kanal listesi çıkıyor kumanda ile rahatça kanal değişimi yapılıyor.
    Hocam store da birden fazla çıkıyor sizin önerdiğiniz hangisi?

SSIPTV E2 BOUQUETS INSTALL

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ssiptv.tvapp
  • LaNcEt kullanıcısına yanıt
    Çare bu. En stabil calisani tek defaya mahsus ucretli.

https://siptv.app/howto/android/files/SmartIPTV.apk

• Tv ye kurulumu yapıp test edeyim hocam teşekkürler.
  • eak101 kullanıcısına yanıt
    markette yok ama explorerdan indirip kurabileceğin ANKA TV var Smartiptv nin kopyası gibi, Ayrıca ücretsiz ve kullanışlılar arasında bence en ideal IPTV var mavi logolu markette var , Anka tv de kullandığınız paketin biteceği zaman gibi bilgilerde var. bende hepsinden sonra SMARTIPTV satın aldım, bir kaç aydır play store desteğini çekti markette bulunamıyor ama linkten indirip kurabilirsiniz bir sıkıntısı iptv adresini internet sitesinden yapabiliyosun ama bu aslında güzel ve kolaylık sağlayıcı bi özellik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: greenpeace16

mikrofon için android telefonlar için program var apk onu deneyerek yapabilirsin bence servisi bile onu söylüyo uygulamayla sesli arama vs yapabilirsin diyor.
  • olcaytosun O kullanıcısına yanıt
    Bunu siparis verdim. Google asistan denemek icin.
    https://www.amazon.com/gp/aw/d/B00NSOWWIS

• Merhaba arkadaşlar bilgisayarı tvye HDMI 2.0b kablo ile bağladım ama HDR desteklemediği yazıyor.Bu model de HDR desteği yok muydu?
     2016 Philips 49 Pus 6501

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Furkan000006 -- 20 Aralık 2018; 14:44:3 >
  • Furkan000006 F kullanıcısına yanıt
    hocam hdr destekliyor fakat pc niz hdmi 2.0 mı yoksa 1.4 mü? genelde 1.4 oluyor o yuzden 4k 60hz görüntü alınamıyor

• GilbertoRodriguez kullanıcısına yanıt
    4k 60hz görüntü alıyorum ama hdr alamıyorum.

• Furkan000006 F kullanıcısına yanıt
    Ekran kartının hdcp 2.2 desteklemesi gerekiyor. Sonra aktarım için HDMI 2.0 kablo satın almalısın.

• eak101 kullanıcısına yanıt
    Yani 1060 laptop var ama hdcp 2.2 desteği var mı bilmiyorum.
    Bende HDMI 2.0b kablo var

• Ben Netflix kullanıyorum ve hdr destekli dizilerde alt köşede hdr sinyali yazısı hemen çıkıyor. Daha önce usb üzerinden hd r destekli filmleri oynattığımda hdr desteği otomatik olarak çıkıyordu. Siz pcden hdr destekli bir film oynatın bakalım sağ alt köşede hdr çıkacak mı?

• Arkadaşlar Philips 43" 6501 modeli var. TV' nin üst tarafı yarıya kadar siyahlaşma oldu. Renkler ve beyazlar çok soluk. Garantinin bitmesine 2 ay var. Sizce bu modeldeki klasik sorunmudur ? TV' de tozlanma vardı. Ama panelin üst kısmına sanki siyah bir perde inmiş gibi. Ne tavsiye edersiniz ?
  • Extralarge kullanıcısına yanıt
    tozlanma sorunu hemen servise garanti bitmeden.

• 
Sayfa: önceki 123124125126127
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.