Şimdi Ara

2016 Philips 49 Pus 6501 (137. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.730
Cevap
45
Favori
165.706
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 133134135136137
Sayfaya Git
Git
Giriş

ürünü sıfırladım, sonra kuruluma geçtim ama uydu kanallarında sıkıntı yaşıyorum. tkgs otomatik gelen uydu kanalları tkgs diye menü çıkmıyor karşılaşan oldu mu ?

• Merhaba bugün bı kaç Kanal eksilmişti kaç kez kuruluma girdiysem Türksat 42e çıkmadı sat-,0 diye saçma sapan birşey çıkıyor, ne oldu anlamadım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Philips pişmanlıktır bıktım valla.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba

Bu konuyu inceleyerek 2016 Ağustosda aldığım 49pus6501 televizyonumda dün itibariyle saç teli kadar yeşil renkli bir dikey çizgi oluştu ekranın tam ortasında maçlarda daha çok belli oluyor geçen yıl bir kere toz temizliği için açılmıştı serviste gideceği yere kadar kullanmaya devam edicez bakalım. Ambilight güzel ama bir daha Philips almayı düşünmüyorum

• Haziran 2016 da almış olduğumuz 49PUS6561 halen memnuniyet ile kullanmaktayım.

Sık sık kullandığımız özellik

Ekran paylaşımı(Maç yayınları bilgisayardan açıp ekrana paylaşımı yapıyorum)

Youtube

TKGS üzerinden TV

TV aldığımız günden beri Wi-Fi bağlı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iPeople -- 3 Ekim 2022; 14:38:54 >
  • 2017 Mayıs'tan beri bu lanet televizyonu kullanıyoruz maalesef. Banding, bulutlanma, toz almasını geçtim içindeki LED'lerin ömrü 3 yıl sanırım. 2020 Ağustos'ta ekran karardı, tamir oldu geldi birkaç haftadır başladı yine göz kırpmaya. Üst ve orta taraftaki LED'ler arada kararıyor falan. İbret olsun diye markanın Türkiye ofisinin önünde kırmak lazım.

• Bende hala kullanıyorum toz alma kanalları kapandığı için daha toz almadı. Genel olarak memnunum ama tkgs otomatik olunca kanallar kayboluyor. Manuelde bırakıp ara ara kendim güncellersem oluyor ama bir süre sonra onuda yapmaz oluyor format atmak gerekiyor. Bu sinir bozucu durumda olmasa ben hiç dert etmezdim geri kalanı.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Bende pus6581 var 2016 ocak tan bu yana kullanıyorum.2018 de ekran tozlanmadan servise gitti temizlendi garantisi bittikten kisa sure sonra ledler yandı para vererek değişti şuan ekran leş gibi siyah siyah fakat hala çalışıyor tv.

• Arkadaslarim uydu yayınından yeni bir kanal eklemek istiyorum frekans girerek falan nasil yapacagim .

• 
Sayfa: önceki 133134135136137
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.