Şimdi Ara

2016 Philips 49 Pus 6501 (122. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.729
Cevap
45
Favori
165.709
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 120121122123124
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben huawei mate 10 u typ c üzerinden tv ye bağlıyorum, telefona da gamepad bağlayıp oynuyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yani çok ağır oynamicam ama hani uygulama kısmında çok stabil calismiyor bı VPN bile rahat çalışmıyor. Mate 10 a yazık etme hocam 😂 TV den daha pahalı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ceka16 kullanıcısına yanıt
    Hocam bende hiç kasma sorunu yok kodi falan yağ gibi akıyor tv son sürümde mi acaba?

Bu tv için android box almaya gerek Yok aslında

• bugün tv yi servise temizlemeye verdim. temizliyoruz sonra toz alan yerleri engelliyoruz dedi. ve evet bilinen bir sorun garanti dahilinde dedi.

toz artık baya belirgin hale gelmişti umarım kazasız belasız teslim ederler.
  • Bir sorum olacak, televizyonun kendi uygulaması olan Youtube'da bir sorun yaşıyorum. Bir video izledikten sonra videoaların önizlemeleri kayboluyor ve resim yerine siyah kareler beliriyor. Bu sorunu yaşayan veya çözüm bulan oldu mu?
  • Ben de yarın vereceğim inşallah bi sıkıntı olmaz

• muharrrm M kullanıcısına yanıt
    internetten araştırınca hiç iç açıcı bilgiler alamıyorum. temizletsende zamanla oluyor diyorlar oldukça temizletecekmişiz. 2018 yılına gelmişiz bu kadar saçma şeyle mi uğraşacağız.
    tv bugün geldi temiz işçilik yapmışlar, resmen ekran daha net gösteriyor şimdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Midnightmrt

Hocam bende hiç kasma sorunu yok kodi falan yağ gibi akıyor tv son sürümde mi acaba?

Bu tv için android box almaya gerek Yok aslında
    Android li TV'ye Android Box almak durumunda kalmak zaten başlı başına trajikomedi ve büyük bir marka rezaleti hocam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sevindim kardes inşallah benimkini de sorunsuz teslim ederler

• Bu gün bende panel temizliği için servise teslim ettim tvyi. İlk sefer için ücretsiz dediler, şaçma olsada zaten garantinin bitmesine 4 ay kaldı büyük bir ihtimal bir daha olursada garanti dışı olucak. Neyse hayırlısı artık iki senede bir 200 tlye razı gelicez anlaşılan.

geldi mi tv kardeş?
  • begamermc kullanıcısına yanıt
    bana da toz girişlerini engelledik tekrar etmeyecek dediler. kim doğru söylüyor belli değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hands0meJack

bana da toz girişlerini engelledik tekrar etmeyecek dediler. kim doğru söylüyor belli değil
    Hayırlısı ya, bu paneller katman katmandır, esasen çerçeveye bir yapışkan çekilse sorun çözülür ama, bileni geçtim işinde usta olan adam yapmazsa köşelerde lekeler bile oluşabilir. Neyse bakalım adam haftaya olur dedi, alınca görüceğiz
  • Evet geldi sukur fena değil iyi temizlemişler

Ancak panelin arkasında 8 tane delik var 4 ünü kapattık diğer 4 ünü kapatamıyoruz panelin de hava alması gerekiyor dediler

Ben de bişey anlamadım bu isten

• Benimki de ilk temizlendikten yaklasik 4 ay sonra tekrar toz belirdi.ikinci defa gonderdikten sonra bizzat temizleyen adamla konustum

Abi bi daha olmaz hepsini kapadim dedi.cok sukur 7 aydir sıkıntı yok

Ama şu varki ne kadar sikayet etsekte Philips görüntüsü diger markalara göre ben cok tv arastirdim .kat kat iyi gercek görüntü sunuyor. tabii görüntü ayarlarini güzel ayarlamak lazim

• Görüntü ayarların nedir kardes

• Deliklere çok ince tülbent parçaları kesip yapıştırın hem hava alır hem toz girmez.
    Canlı mod

Renk 70

Kontrast 90

Keskinlik 5

Görüntü formatı orijinal

Gelişmiş ayarlardan renk geliştirme kapali, renk sıcaklığı normal.

Kontrast modu :en iyi görüntü

Dinamik Kontrast :minimum

Vídeo kontrast 90

Keskinlik ayarkarindan ultra reaolution açık. Parazit azatlma kapali, mpeg parazit azaltma kapali

Hareket perfect orta

Diğer kalan ayarlar olduğu gibi

• arkadaşlar bu panel temizleme ilgili tüketici hakem heyetinde dosyam var ve beklemedeyim.
    panel 10 ay sonra toz olayı tekrarladığı için servise verdim. 125 tl ödeme aldılar bende hakem heyetine başvurmuştum. şikayet edilen yer ile ilgili adres yanlışlığından dolayı beni çağırmışlardı. orada bana firmadan savunma istendiğini savunma geldikten sonra bana bilirkişi tayin edeceklerini bilirkişinin raporuna göre işlem yapacaklarını keşke ürünü 1 yıl içinde aynı sorundan dolayı 2. kez servise gitmesini gerekçe gösterseydiniz ürün değişikliği kararı çıkardı dediler. ben de zaten dilekçemde servis masrafının iadesi ve ayıplı mal sayılarak ürünün iadesi veya muadili ile değiştirilmesini talep etmiştim dedim. şu anda bilirkişiyi bekliyorum. 1 yıl dolmadan tekrar aynı sorundan dolayı servise verirseniz ücreti ödeyin ve tüm belgelerinizle hakem heyetine başvurun 1 yıl içinde aynı sorundan dolayı ürün değişikliği talebinde bulunun. bu panel tozlanması olayı tamamen philips in hatası diğer markalarda böyle bir sorunu olan cihaz bulamadım. ayıplı mal satıyorlar birde temizleme masrafını bize yıkıyorlar.

• 
Sayfa: önceki 120121122123124
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.