Şimdi Ara

2016 Philips 49 Pus 6501 (121. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.729
Cevap
45
Favori
165.710
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 119120121122123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: muharrrm

Sonuç aldınız mı
    VLC player bu eksikliği çözdü hocam. Tavsiye ederim. Philips şu dakikaya atla özelliğini nasıl koymaz akıl alır gibi değil.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • BakimsizTarzan B kullanıcısına yanıt
    sonuç daha belli olmadı mı? bakimsiztarzan ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sinilker -- 9 Ağustos 2018; 8:38:10 >
  • arkadaşlar bir kaç sorum olacak

1 telefonun ekranını tv ye nasil aktaririm telefonum android.

2 harici uygulama yukleyebiliyordum ama şu anda harici uygulama yükleyemiyorum. apk dosyasına ulasiyorum es dosya yöneticisi aracılığı ile işlemi soruyor android paket yükleyici diyorum bir aşağıdaki seçeneğe tamam diyemiyorum. 😱 tamam diyemeyince de yükleme olmuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sinilker -- 9 Ağustos 2018; 19:16:21 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sinilker S kullanıcısına yanıt
    1. Google Home uygulamasını telefonunuza kurun ve oradan seçeneklerden ekranı yansıtma tıklayın, bitti...

2. Harici apk yüklemek için Android ayarlar menüsünden bilinmeyen uygulamalara izin ver seçeneğini açmalısınız...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • sinilker S kullanıcısına yanıt
    hala gündeme alındı şeklinde bekliyor
  • ekranı temizleten arkadaşlar, tozlanma tekrarı oldu mu hiç birinizde?
  • Philips 43BDL4012N/62 hakkında bilgisi olan varmı iyimidir

• Bende olmadı.
  • bendede olmadı yaklaşık 8 ay oluyor

• kumanda sorunu yaşayan var mı üst kanal ve ses arttırma çalışmıyor pillerden değil
  • arkadaşlar iyi günler 4 ay önce bulutlanma sorunu yüzünden 43pus6501 tüketici hakem heyetine başvurdum.olumlu sonuçlandı bu hafta.aldığım yer fabrikaya ileteceğini söyledi değişim için.iki sorum olacak bu model ellerinde varmıdır değişim için.yoksa nasıl bir teklifle gelirler daha önce bu durumda olan varmı.
  • bayramdan sonra vericem artık temizletmeye garantisi de varken. umarım ücret çıkarmazlar.

hangi servisi aramalıyım genel servisi mi yoksa tv yi kuran mecidiyeköy servisini arasam yeterli mi?

bir de benden ne isteyecekler fatura garanti belgesi vs?
  • Merhaba Hocam banding yüzünden verdiniz sanırım nasıl bir süreç izlediniz anlatabilir misiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Hands0meJack

bayramdan sonra vericem artık temizletmeye garantisi de varken. umarım ücret çıkarmazlar.

hangi servisi aramalıyım genel servisi mi yoksa tv yi kuran mecidiyeköy servisini arasam yeterli mi?

bir de benden ne isteyecekler fatura garanti belgesi vs?
    temizletme mi? o nasıl oluyor?
  • darknorrec kullanıcısına yanıt
    tozlanma var panelde onu temizleticem.
  • Midnightmrt M kullanıcısına yanıt
    hocam bana soruyorsan iki kez servis çağırdım banding için.tabiki adamlar sıradan iki kablo bağlayıp servis görüntüsünde olan adamlar.sorun yok dediler ikisindede rapor istedim ve aldım.tüketici hakem heyetine başvurdum.bilirkişi atandı daha sonra eleman geldi baktı futbol videosu açıp tek tek gösterdim.beyaz ekranda zaten bariz belliydi.adam iki dakika baktı gördü zaten.sonuç olarak rapor sundu heyete ve kabul edildi.kısacası hakkınızı arayın.led teknolojisi deyip geçiştirmeyin.ufacık köşede falan olsa banding olayı takmazsın zaten.ama ekranın yarısı bulutluysa kusura bakmasınlar.sorunlu bir teknolojiyi piyasaya sürmeyecekler o zaman.
  • Çok sağolun hocam benim garanti bu ay bitiyor sanıyorum artık yapacak bişey yok iki yıldır servise her gösterdiğimde söylenen şey bu bütün led lerde olan bir şey deyip geçiştirdiler maç izlemek istemiyorum o kadar kötü bir durum

Garanti gittikten sonra bakılmaz sanırım?

• Arkadaşlar ben asfalt falan oynarken kasma yaşıyorum kodi falanda kasmisti kaldırdım sifirladim tekrar oyunlarda kasıyor bende android TV box almaya karar verdim ne önerirsiniz

• ceka16 kullanıcısına yanıt
    Bir çok Çinli model var ama ben mi box üç tavsiye ederim. İçlerinde hemen en güçlü donanım onda ve yazılım desteği var..

• ceka16 kullanıcısına yanıt
    Bu arada oyun için Android box almak pek mantıklı değil çünkü kullanılan işlemciler genellikle video odaklı ve güçleri düşük o yüzden oyun performansları kötü

• 
Sayfa: önceki 119120121122123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.